Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs vardai-nevardai

Sena temuke

Na, tęsiam temukę toliau.

Kadangi temuke uzbaigiau, tai atidarau nauja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linkur: 28 sausio 2010 - 10:19
Mano giminaitė dukrytę pavadino Gajana. Pradžioj nusiteikus buvo duoti 2 vardus: Deivė Gajana, bet matyt kažkas paprotino... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ende @ 2010 01 28, 15:00)
Mano giminaitė dukrytę pavadino Gajana. Pradžioj nusiteikus buvo duoti 2 vardus:  Deivė Gajana, bet matyt kažkas paprotino... blush2.gif

na geriau tada vienas vienintelis - Deivė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linkur @ 2010 01 28, 15:54)
na geriau tada vienas vienintelis - Deivė blush2.gif

Gal, bet kažkaip ausis apsiprato ir prie Gajanos... Tiksliau Gajytė arba Gajukė vadina visi smile.gif
Atsakyti
Draugai dukrytę pavadino Ilze blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(o94mama @ 2010 01 28, 17:58)
Draugai dukrytę pavadino Ilze blush2.gif

normalus, gražus vardas.
Atsakyti
QUOTE(Ende @ 2010 01 28, 15:00)
Mano giminaitė dukrytę pavadino Gajana. Pradžioj nusiteikus buvo duoti 2 vardus:  Deivė Gajana, bet matyt kažkas paprotino... blush2.gif

joooooooo doh.gif

QUOTE(Ūla @ 2010 01 28, 18:16)
normalus, gražus vardas.

drinks_cheers.gif kuo normaliausias vardas - ir labai gražus, nes retas 4u.gif Gražesnis nei Elzė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linkur @ 2010 01 28, 16:54)
na geriau tada vienas vienintelis - Deivė blush2.gif


Jau geriau Gajana, nei Deivė unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(linkur @ 2010 01 27, 15:26)
nu nezinau, bet ir savo vaikui nedeciau tokio vardo kaip Kunigunda schmoll.gif


man tai vienas iš gražesnių vardų mergaitei wub.gif
Atsakyti
Žinojau Lietuvoj vaikiną vardu - Agnius... (turbūt tėvai mergaitės norėjo.. hah.gif ) nors latvijoj Agnis labai populiarus nes gyvendama Airijoje pažystu net kelis. Dar pažystu vaikiną: Aretas... sakyčiau retokas o buvo geras nutikimas kai Airijoj mažam kaimelyje viename fabrike dirbo net 3 Aretai blink.gif . Norėjau dar kažkokį parašyti,bet pamiršau, kai prisiminsiu parašysiu... mirksiukas.gif blush2.gif ax.gif
Papildyta:
Prisiminiau, turėjau klasiokę Jacintą (Jacinta), beje yra kokia gėlė Hiacintas... O jos sesė Teresė, vardas gal neretas, bet man tai nelb.... ax.gif ax.gif
Papildyta:
na ir dar keli latviški (pati asmeniskai šiu vardu turėtojus mačiau): Girts (MB geras draugas) Skaidrite , Gudrite (vertimas toks kaip ir lietuviškas būtų.. lietuviškai vardai skambėtu Skaidrytė/Skaidrutė Gudrytė/Gudrutė) doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2010 01 28, 18:28)
man tai vienas iš gražesnių vardų mergaitei  wub.gif

man taip pat.

Agnius du berniukus žinau. Gal pripratau, bet man ausies nerėžia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 29 sausio 2010 - 07:53
QUOTE(Ende @ 2010 01 28, 15:00)
Mano giminaitė dukrytę pavadino Gajana. Pradžioj nusiteikus buvo duoti 2 vardus:  Deivė Gajana, bet matyt kažkas paprotino... blush2.gif

doh.gif o iš kur tie vardai atsirado nežinai?
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2010 01 29, 07:57)
doh.gif o iš kur tie vardai atsirado nežinai?

gal nuo graikų žemės deivės Gajos?
Atsakyti