Įkraunama...
Įkraunama...

Kur perkate vilną Kaune?

Sveikos merginos, norėjau sužinoti, kur perkate vilną Kaune, ir kokiomis kainomis? Pasidalinkite. ax.gif smile.gif
Atsakyti
Pigiai pirkau karšinį šeštadienį ūkininkų turgelyje prie pilies. Bet pasirinkimo nelabai yra ir kiek vėliau tai skirtingos spalvos skirtingos kokybės. Vilna ne lietuviška. 1 kg berods 30 lt
Atsakyti
Savo mergaitėms perku ABC parduotuvėje prie Pramonės pr. žiedo. 100g - 5 Lt. Šiandien buvau nulėkusi, nes vakar gavo papildymą - daug spalvų, įvairiaaausių thumbup.gif .
Atsakyti
gal jie vėl turi sluoksnos?
Atsakyti
QUOTE(Aliira @ 2010 02 05, 21:38)
gal jie vėl turi sluoksnos?

Turi, bet vos kelių spalvų ir tos blankios.
Atsakyti
QUOTE(Aliira @ 2010 02 02, 22:31)
Pigiai pirkau karšinį šeštadienį ūkininkų turgelyje prie pilies. Bet pasirinkimo nelabai yra ir kiek vėliau tai skirtingos spalvos skirtingos kokybės. Vilna ne lietuviška. 1 kg berods 30 lt

Vilna ten Lietuviška. Aš ten siūlus perku. O spalvų užsisakai kokių nori.
Atsakyti
www.mazaseriukas.lt

Kaune galima atsiimti patiems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliira @ 2010 02 02, 22:31)
Pigiai pirkau karšinį šeštadienį ūkininkų turgelyje prie pilies. Bet pasirinkimo nelabai yra ir kiek vėliau tai skirtingos spalvos skirtingos kokybės. Vilna ne lietuviška. 1 kg berods 30 lt


O sakykit gera ta vilna iš turgaus gerai veliasi, nesišiaušia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 02 05, 15:12)
Savo mergaitėms perku ABC parduotuvėje prie Pramonės pr. žiedo. 100g - 5 Lt. Šiandien buvau nulėkusi, nes vakar gavo papildymą - daug spalvų, įvairiaaausių  thumbup.gif .

o gal galite papasakoti tiksliau, kur tai yra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pūkuotukė87 @ 2010 04 07, 22:04)
o gal galite papasakoti tiksliau, kur tai yra? smile.gif


Aš irgi ten perku vilna smile.gif jų vilna sausu būdu veliant gera, bet šlapiai tai gan sunkiai veliasi. Čia tikslus adresas http://www.katalog.l...otuve-133730029
Atsakyti
"Lanos" parduotuveje, prie Hiper Maximos, nezinau ar pigu, mama vakar pripiko beveik pilna maza Maximos maiseli, tai sake mokejo virs 20 Lt.
Atsakyti
Paidalinsiu siaip info mirksiukas.gif Pirkau karsini Mole Office day salone. Turi po keleta spalvu, pasirinkimas nera didelis. Maiseliai po 25gr. Kaina 2.75lt, nzn ar cia brangu ar pigu, pirkau prie namu, tai sutaupiau litukus kuriuos buciau isleidusi ant kelio thumbup.gif .
Atsakyti