Įkraunama...
Įkraunama...

Programa "Google groups"

Sveikos,
norėjau sužinoti gal kuri nors iš Jūsų esate susidūrusi su "google groups"??Darbe ar studijų metu ši programa yra naudojama kaip svetainė suinteresuotų asmenų grupei. Tai man tokia problema gaunasi kad aš esu administratorė (sukūriau grupę) tačiau pasibaigus semestrui norint pašalint diskusijas apie senas paskaitas turiu kiekvieno asmens kiekvieną žinutę atskirai trinti - nėra tokio dalyko kaip ištrinti vieną temą.. Nežinau ką daryti, nes reikia išvalyti visas praėjusio pusmečio temas ir kurti naujas,o žinutes visas kol ištrinsiu po viena tai kokios savaitės reikės ar daugiau - tai būtų beprotybė. Turi juk būti kitoks būdas išvalyti senas temas.
Gal yra čia naudojančių šią programą ir žinančių kaip ištrinti visą temą arba kai atnaujinti grupę? Jau rašiau tinklapio administratoriui kelis kartus tačiau atsakymo nesulaukiau.. Tikiuosi atsiras suprantančių mane.... smile.gif))))
Atsakyti
Sveikos smile.gif Aš ir su klausimu. Sukūriau grupę, bet niekaip neleidžia pradėti diskusijos ir rašyti žinučių g.gif Gal žinote, ką daryti? DĖkui 4u.gif
Atsakyti
o čia kur parsisiųsti?
Atsakyti
QUOTE(sniegute333 @ 2010 11 18, 20:55)
o čia kur parsisiųsti?


Ne parsisiųsti, o google susikurti smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kaip galima būtų pasikeisti pašto dėžutės slaptažodį?
Atsakyti
Sveiki. Sukūriau google grupę. Bet iškilo bėda. Niekaip nesuprantu kaip padaryt , jog diskusija būtų bendra. Tgy , kad i klausimą atsakydai matytusi visų visiems, o ne tik man. Lb prašau padėt.
Atsakyti
QUOTE(ambriu @ 2010 02 02, 00:28)
Sveikos,
<...>
Gal yra čia naudojančių šią programą ir žinančių kaip ištrinti visą temą arba kai atnaujinti grupę? Jau rašiau tinklapio administratoriui kelis kartus tačiau atsakymo nesulaukiau.. Tikiuosi atsiras suprantančių mane.... smile.gif))))


Gal dar kam bus aktualu.
Čia tiksliai paaiškinta.
Atsakyti