Įkraunama...
Įkraunama...

BIKINI srities DEPILIACIJA VAŠKU

Dalinkimės patirtimi bikini srities depiliavime vašku - salonai arba privačių kosmetologių paslaugos 4u.gif

user posted image


Kurie salonai tiko, patiko? Kurios kosmetologės padarė įspūdį ir kur jau lankotės nuolat?

________________________

Prieš kelionę nutariau skubiai pasidaryti bikini srities depiliaciją vašku (VISIŠKĄ blush2.gif ). Labai praverstų rekomendacijos ir konkretūs kontaktai... rolleyes.gif 4u.gif

Mano patirtis šioje srityje tokia, kad po depiliacijos salone dar gerą pusvalandį vargau namie 'užbaiginėdama' kosmetologės darbą... taigi... SOS 4u.gif 4u.gif 4u.gif Veiksmas vyksta VILNIUJE g.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2010 02 03, 14:47)
[color=deeppink][b] Dalinkimės patirtimi bikini srities depiliavime vašku - salonai arba privačių kosmetologių paslaugos  4u.gif

4u.gif  4u.gif  4u.gif  Veiksmas vyksta VILNIUJE  g.gif

Sveika, galiu vieną kosmetologę rekomenduot, labai gerai dirba savo darbą, ji iš SM, galėsi jai parašyt ir pasiderint mirksiukas.gif jei sudomins, brūkštelk į AŽ 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif labai gera temuke ax.gif mane irgi domina kur gerai atlekama Vilniuje depilacija, gal yra nuomoniu apie kosmetologes is cia SM? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynziede @ 2010 02 06, 15:41)
Sveika, galiu vieną kosmetologę rekomenduot, labai gerai dirba savo darbą, ji iš SM, galėsi jai parašyt ir pasiderint  mirksiukas.gif  jei sudomins, brūkštelk į AŽ  4u.gif


Sveika, lekiu rasyti! bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 02 06, 17:50)
bigsmile.gif  labai gera temuke ax.gif mane irgi domina kur gerai atlekama Vilniuje depilacija, gal yra nuomoniu apie kosmetologes is cia SM? 4u.gif


O kokias Jus aplankiusi esat? Gal galite kokia 'pagirti'..? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2010 02 07, 00:23)

O kokias Jus aplankiusi esat? Gal galite kokia 'pagirti'..?  blush2.gif  4u.gif

pas kosmetologe dar ne teko, tai todel man si tema irgi labai aktuali, irgi ieskau kur galeciau tvarkitis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 02 07, 00:28)
pas kosmetologe dar ne teko, tai todel man si tema irgi labai aktuali, irgi ieskau kur galeciau tvarkitis bigsmile.gif


Supratau... Man pazistama buvo rekomendavusi viena, bet pameciau kontaktus verysad.gif
Bandysiu va vel ieskotis, jei ka gero rasiu - brukstelsiu 4u.gif

Kol kas pati 'skabausi', bet nelabai ka teiziuriu taip zemai...
hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2010 02 07, 00:31)
Supratau... Man pazistama buvo rekomendavusi viena, bet pameciau kontaktus  verysad.gif
Bandysiu va vel ieskotis, jei ka gero rasiu - brukstelsiu  4u.gif

Kol kas pati 'skabausi', bet nelabai ka teiziuriu taip zemai...
hihihi.gif

lotuliukas.gif man ta pati situacija blush2.gif taip taip ir man brukstelkite jei ka surasyte gero drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aga, as irgi noreciau plikai....dar nesu taip pasidariusi....galvoju reik isbandyti, bet kaune g.gif
Atsakyti
QUOTE(agota.gina @ 2010 02 09, 19:30)
Aga, as irgi noreciau plikai....dar nesu taip pasidariusi....galvoju reik isbandyti, bet kaune  g.gif


Šiandien kaip tik einu atlikti šią procedūrą thumbup.gif Ne pirmą kartą, bet senokai jau nesidariau, net laukiu jau kažkaip. Po visko galėsiu papasakoti mirksiukas.gif
Atsakyti
man labai puikiai viena mamyte is SM tai atlieka thumbup.gif
Atsakyti
Tema tai tikrai gera, bet gal reiketu diskutuoti ir rekomenduoti temoje, o ne per AZ g.gif nes tada kazkaip idomiai gaunasi visoms per AZ rasinetis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2010 02 10, 10:45)
man labai puikiai viena mamyte is SM tai atlieka thumbup.gif

prasau placiau apie sia mamyte bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kitte @ 2010 02 10, 11:24)
Tema tai tikrai gera, bet gal reiketu diskutuoti ir rekomenduoti temoje, o ne per AZ g.gif  nes tada kazkaip idomiai gaunasi visoms per AZ rasinetis doh.gif

taip tikrai paneles, butu gerai jeigu diskutuotume cia temoje. taigi gal kas pasidalins ispudziais? bigsmile.gif
Atsakyti