Įkraunama...
Įkraunama...

Išskirtiniai drabužėliai (nemasovkė - ne Lindex..)

Sveikos mamytes,

Noreciau pakviesti Jus pasidalinti savo patirtimi, kur isigyti isskirtinai graziu ir kokybisku drabuziu vaikams Lietuvoje. O gal geriausia tai daryti uzsienyje? Kur? Kas ten idomaus? Na, tarkim, yra Vilniuje, Uzupyje tokiu drabuziu parduotuvyte "Pipiripi", bet man atrodo, kad kainos ten neatitinka prekes vertes nei proto ribu, manau, isvykus i shopinga uzsienyje ta pati galima isigyti nepermokant desimteriopai. Ka manote????
Atsakyti
QUOTE(Naujas.vardas @ 2010 02 04, 15:25)
Sveikos mamytes,

Noreciau pakviesti Jus pasidalinti savo patirtimi, kur isigyti isskirtinai graziu ir kokybisku drabuziu vaikams Lietuvoje. O gal geriausia tai daryti uzsienyje? Kur? Kas ten idomaus? Na, tarkim, yra Vilniuje, Uzupyje tokiu drabuziu parduotuvyte "Pipiripi", bet man atrodo, kad kainos ten neatitinka prekes vertes nei proto ribu, manau, isvykus i shopinga uzsienyje ta pati galima isigyti nepermokant desimteriopai. Ka manote????

Mes labai megstam "Me Too" ir "Kaboosia". Perkam internetu, bet is lietuviskos e-parduotuves. "Me Too" labai spalvingi, vaikiski (bet nebanalus), toj e-parduotuvej labai pigiai kainuoja (nors uzsieny maciau, kad ju kainos ne tokios jau mazos). "Kaboosia" rimti, klasikiniai, bet nenuobodus. Kainuoja brangiau uz "Me Too", bet tiek pat, kiek ir uzsieny kainuoja "Kaboosia". Tai darau isvada, kad tikrai nepermokam. Tiek vieni, tiek kiti labai kokybiski. Ir dar kas man svarbu - vaikas neatrodo taip pat kaip visi kiti vaikai darzely ar kieme. Tarsi ir nera tie rubai kokie nors ekscentriski, kepures su zuikiu ausim ar bebrai vietoj kapisonu lotuliukas.gif , bet vat matosi, kad kazkaip kitaip tas vaikas atrodo. thumbup.gif
Atsakyti
as megstu eiline "C & A",vaikams ten daug pigiu ,bet kartu lietuvoje retu rubu.user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reika: 09 vasario 2010 - 19:58
QUOTE(Reika @ 2010 02 09, 20:51)
as megstu eiline "C & A",vaikams ten daug pigiu ,bet kartu lietuvoje retu rubu.]

Turim ir mes kelis daiktelius C&A. Is tiesu, LT jie retesni (nors uzsieny tikrai labai dazni), tik kokybe ne super. Kol nauji, labai graziai atrodo, bet paskui greit nusiskalbia. Sakau, paskutiniu metu susizavejau "Me Too" ir "Kaboosia". C&A gaunam lauktuviu is uzsienio, "Me Too" ir "Kaboosia" perkames patys.
Atsakyti
Kaboosia gražūs, tik man vis norisi ryškesnių gyvybingesnių spalvų, o ten dominuoja daugiau žemės spalvos, ramesnės, kantri stiliaus, gėlytės, kaimiška klasika. Tad perku batus, kurie superiniai, megztinius, kurie jaukūs wub.gif

Dar mėgstu vaikišką s.Oliver. O labiausiai labiausiai patinka (be Benettono) "Piazza Italia". Yra įprasto dizaino vaikiški drabužėliai ir čia pat neįprasto, jis šiek tiek brangesnis, bet įdomesni modeliai. Kainos labai geros, visuomet gaunasi taip, kad perku kalną rūbų ir visus nešiojam, nes labai mieli.

Šiaip daug drabužėlių perkame Kroatijoje, ten visai kitas asortimentas, daug nerealių firmų už superines kainas.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 02 11, 10:51)
Kaboosia gražūs, tik man vis norisi ryškesnių gyvybingesnių spalvų, o ten dominuoja daugiau žemės spalvos, ramesnės, kantri stiliaus, gėlytės, kaimiška klasika. Tad perku batus, kurie superiniai, megztinius, kurie jaukūs wub.gif

Dar mėgstu vaikišką s.Oliver. O labiausiai labiausiai patinka (be Benettono) "Piazza Italia". Yra įprasto dizaino vaikiški drabužėliai ir čia pat neįprasto, jis šiek tiek brangesnis, bet įdomesni modeliai. Kainos labai geros, visuomet gaunasi taip, kad perku kalną rūbų ir visus nešiojam, nes labai mieli.

Šiaip daug drabužėlių perkame Kroatijoje, ten visai kitas asortimentas, daug nerealių firmų už superines kainas.

Tai va tuo man "Kaboosia" ir patinka.smile.gif "Benettono" modeliai kazkodel Lietuvoj man kur kas negrazesni nei kitur. g.gif O kainos kosmines. Tikiu, kad vien uz varda. Uzsieny ju parduotuvese as tokiu kainu nemaciau.
O siaip tai paziurejus i temos pavadinima... smile.gif Man tai ir "Lindex" visai grazu, tik kad paskui puse kiemo vaiku tokiais paciais rubais vaiksto, ypac po nuolaidu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Galiu nuraminti, kad užsienyje kainuoja tiek pat. O kaikas net gi brangiau wink.gif Tik kartais kolekcijos nesutampa, Lietuvoje būna kitokie drabužiai.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 02 11, 16:52)
Galiu nuraminti, kad užsienyje kainuoja tiek pat. O kaikas net gi brangiau wink.gif Tik kartais kolekcijos nesutampa, Lietuvoje būna kitokie drabužiai.

Nu nzn, as tai su JAV kainom daugiausia lyginau. O Jus?
Atsakyti
QUOTE(ruoniniene @ 2010 02 07, 16:17)
Mes labai megstam "Me Too" ir "Kaboosia". Perkam internetu, bet is lietuviskos e-parduotuves. "Me Too" labai spalvingi, vaikiski (bet nebanalus), toj e-parduotuvej labai pigiai kainuoja (nors uzsieny maciau, kad ju kainos ne tokios jau mazos). "Kaboosia" rimti, klasikiniai, bet nenuobodus. Kainuoja brangiau uz "Me Too", bet tiek pat, kiek ir uzsieny kainuoja "Kaboosia". Tai darau isvada, kad tikrai nepermokam. Tiek vieni, tiek kiti labai kokybiski. Ir dar kas man svarbu - vaikas neatrodo taip pat kaip visi kiti vaikai darzely ar kieme. Tarsi ir nera tie rubai kokie nors ekscentriski, kepures su zuikiu ausim ar bebrai vietoj kapisonu lotuliukas.gif , bet vat matosi, kad kazkaip kitaip tas vaikas atrodo. thumbup.gif

Me Too, super rubeliai

mamytes ju dydziausias pasirinkimas,ir kainos maziausios yra TINKA parduotuveje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 02 12, 15:06)
Me Too, super rubeliai

mamytes ju dydziausias pasirinkimas,ir kainos maziausios  yra TINKA parduotuveje thumbup.gif

O, aciu! Tik kad as ju saite nieko neradau. Kokios mazdaug kainos, jei zinot?
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 02 11, 10:51)


Sveika, gal gali nurodyti "Piazza Italia" internetines parduotuves puslapi, pleace. Nes pagooglinus parduotuves neradau, o tik moteru (vaiku is vis nebuvo) vasaros kolekcijos pristatyma...
Atsakyti
Naujas.vardas, o ka Jus pati megstate pirkti?
Atsakyti