Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų balinimas

Na va tesiam tema toliau mirksiukas.gif ir diskutuojam apie dantuku balinima biggrin.gif biggrin.gif

user posted image



Sena temele
Atsakyti
As uzsisakiau crest White strips taip pat, tik norejau paklausti kas kiek laiko jas deti reikia? 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli ax.gif Ar yra koks balinimo budas dantukam kuriem padarytas estetinis plombavimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(camillla @ 2010 02 04, 21:16)
Turiu klausimeli ax.gif Ar yra koks balinimo budas dantukam kuriem padarytas estetinis plombavimas g.gif

as tavo vietoj deciausi kapas, issibalinciau iki reikiamo baltumo, ir persiblombuociau, nes kitos iseities ner.. plombos nebala
Atsakyti
Turiu kapas bet jau lb senai naudojau, kur galeciau nusipirkti balinimo svirkstu? Turbut odontologijos klinikose buna? O kokios kainos mazdaug? Kiek proc. reikia pirkti jeigu nakciai? 4u.gif
Atsakyti
Skambinau i Neodenta Kaune, tai vienas svirkstukas 70 Lt kainuoja ax.gif
Atsakyti
patarciau 10% 4u.gif
Atsakyti
Pas mane 10 % ir buvo kiek pamenu,neturiu tuscio pasilikusi,kad pasiziureciau tiksliai...galvoju gal internetu reikia pirkti,pigiau gal butu...ar 70 Lt cia gera kaina?
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2010 02 05, 18:06)
Pas mane 10 % ir buvo kiek pamenu,neturiu tuscio pasilikusi,kad pasiziureciau tiksliai...galvoju gal internetu reikia pirkti,pigiau gal butu...ar 70 Lt cia gera kaina?


nesuprantu,kodel jus taip daug mokat,taigi internetu pigiau galima gauti 4u.gif as pvz uzsisakinejau is www.pardes.lt man patiko ir tiko 4u.gif
Atsakyti
Na ir as prisedesiu prie Jusu lotuliukas.gif siandien susipirkau BW blush2.gif ax.gif N a ziuresim , po kiek laiko rezultatas pasimatys ax.gif
Atsakyti
norejau paklausti del Crest Whitestrips, is ko uzsisakinejat jas kad butu patikimas tiekejas? Ar perkat per skelbimus? Negali buti taip kad nusipirksit padirbtas juosteles, neoriginalias? 4u.gif
Atsakyti
pastebėjau , kad mano dantukai labai pageltonavo fool.gif nei rūkau , nei ką .... gal naudojate kokias veiksmingas dantų pastas ? kad bent kiek pabalintų?
Atsakyti