Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunietukės plepa

Aš tai galvoju jei planuojat lieti juodgrindes prieš keliant sienas, tai kanalizokų ir vandens įvadų reikia dabar, o jei agrindų apšiltinimą dėsit ant grunto ir uždengus stogą, tai komunikacijos dar gali palaukti... bet vėlgi jei vidinės pertvaros bus mūrinės ir jas daugelyje vietų kirst reikės po pamatėliais tai gal dabar patogiau būtų prasivest.
Atsakyti
M
QUOTE(Pabaisiukas @ 2010 03 15, 22:43)
Laba,

vamzdzius, kanalizacija kuri dedasi po grindimis mes pasidarem patys, tai siuo klausimu padet kaip ir negaliu. Bet siaip tai santechniku reiktu ieskoti.
Jei vis dar reikia murininku, galiu pieskot musiskiu kontaktu (jie daug kam cia is SM murino) - nesusikundimu neturim smile.gif


Jei nesunku paieskok ir parasyk i AZ. Dekui.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2010 03 09, 21:00)
tai čia statybų leidimas? o kažin kam reikalingas ribų patikslinimas  g.gif

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif jėga tokį tikslą iškelt ir svarbiausia įgyvendint  thumbup.gif
Mes dabar dažų paieškose, reikia tamsių dažų, Topcolor negali, Sadolin firminėj kad kainą užplėšė  blink.gif


O ko Jus nepasiziurite pvz Caparol dazu ir spalvu galybe ir dazai geri? mes issidaze plaunamais tai ar vaikai isterlioja ar ka tai pavalai... thumbup.gif darbo kambary mes tamsiai melyna siena turim ... nusidaze jais...
Atsakyti
Sveikos,

gal kaimynystėje užmatėt parduodamą namuką ax.gif

15km aplink Kauną ~250tūkst. Kaina derinama priklausomai nuo statybų užbaigtumo lygio. Sklypas būtų geriau ne mažesnis kaip 8a

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
labutis

mes tai kanalizacija pasidarem kol grindu nera, nes vamzdi kishom po pamatu 4u.gif kazkaip man tos skyles pamate schmoll.gif kas ten imatys skilo jis pjaunant ar ne cool.gif ramiau po pamatu viska bent man
be to dar jeigu darysites nuzeminima ta elektros tai irgi mes bent po pamatu tuos laidus atsivedem ir prijungem prie kuolu

per mb niekaip sienos nenudazau -jam matai vis dar pershalta -gali atshokti dazai doh.gif bet jau laukiu prognoze kaip ir palanki kad po savaites jau shilta bus ?? -tada ir bandysiu igyvendint savo plana ir paziureti kas gavosi smile.gif



Atsakyti
QUOTE(Heli @ 2010 03 15, 18:26)
Nesulaukiau jokiu komentaru, tai PASIKARTOJU 4u.gif :

Reikia patarimo: pasidarau pamatus ir kaip suprantu reik pasikloti visokius vamzdzius, tai kurie meistriukai siuos darbus atliktu ir kiek tai mazdaug galetu kainuoti. Pradzioj galvojau padarys tie, kurie daro pamatus, bet kadangi pas mus spraustiniai poliai ir juos daro firma, tai pas juos kainos gana rimtos ir siu darbu tikrai neapsimoka prasyt.

Ir dar: pamatas yra, tai kaip jau ir reikalingi murininkai, gal kuri galetu rekomenduot patikimus ir nebrangininkus. Veiksmas butu Kaune greiciausiai is Arko blokeliu. Kiek girdejau juos dar galima klijuot, o ne muryt? Ir kokios mazdaug kainos dabar?


Mes pirma dezute pasistatem ir daba vamzdzius issivedziojom.
Murininkais negaliu pasigirti, labai jau leti buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2010 03 16, 11:04)
per mb niekaip sienos nenudazau -jam matai vis dar pershalta -gali atshokti dazai  doh.gif  bet jau laukiu prognoze kaip ir palanki kad po savaites jau shilta bus ?? -tada ir bandysiu igyvendint savo plana ir paziureti kas gavosi  smile.gif

mum parduotuvėj aiškino, kad netinkamu klimatiniu laiku nudažius nebus kokybės, tikrai gali atšokt dažai smile.gif gal luktelk kol bus vidutinė paros temperatūra bus 8 laipsniai. Parduotuvėj sakė, kad dažyt galima tik tada norint gauti ilgalaikį ir kokybišką rezultatą.
Atsakyti
QUOTE(Marmietė @ 2010 03 16, 11:21)
Mes pirma dezute pasistatem ir daba vamzdzius issivedziojom.
Murininkais negaliu pasigirti, labai jau leti buvo  ax.gif

as irgi pirma pastaciau dezute ir tik dabar planuoju vedzioti visa santexnika(taip patare mano santexnikas)bet mano manymu geriau butu buve pries tai issivedzioti viska :hmmurininkais taippat nelikau suzavetas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(janudi @ 2010 03 14, 19:59)
gavosi 10lt su biskiu, cia su viskuo... plotas apie 570kvadratu, kainavo 6000lt 4u.gif  Cia be medziagu 4u.gif

labukas janudi drinks_cheers.gif buk gerute kazkur nukisau tavo elektriku telefona doh.gif ymesk man jy!smagu kad pas tawe darbai juda taip sparciai y prieky thumbup.gif o ka planuojate deti isoreja tinka ar klinkery?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo verslas: 16 kovo 2010 - 19:33
QUOTE(verslas @ 2010 03 16, 20:39)
labukas janudi drinks_cheers.gif  buk gerute kazkur nukisau tavo elektriku telefona doh.gif ymesk man jy!smagu kad pas tawe darbai juda taip sparciai y prieky thumbup.gif o ka planuojate deti isoreja tinka ar klinkery?


Aga, imesiu 4u.gif
Musu namuko isoreje klinkeris sumurytas jau ir antrame aukste pagrinde tinkas, istinkuota jau, beliko laukti siltu oru ir deti spalvota tinką 4u.gif
Atsakyti
labas vakarelis

niu tai laukiu tada tikrai gal atshokti gali jeigu taip sako
bet jau tas laukimas doh.gif

mano irgi murininkai leti buvo.. shiaip pagalvojus dabar geriau brigadele pasamdei ir ishvare dezute per svi savaites maximum wink.gif negu su pora ar trim zmonem prasideti
Atsakyti
Gal yra kieno statomas namukas Giraitėje? g.gif
Atsakyti
Sveikos, statybininkes smile.gif
ziuriu temute atsigavus.. ax.gif
QUOTE(irisas @ 2010 03 16, 19:02)
mum parduotuvėj aiškino, kad netinkamu klimatiniu laiku nudažius nebus kokybės, tikrai gali atšokt dažai smile.gif gal luktelk kol bus vidutinė paros temperatūra bus 8 laipsniai. Parduotuvėj sakė, kad dažyt galima tik tada norint gauti ilgalaikį ir kokybišką rezultatą.

tai kaip suprantu sienu tinkuot dazyt nelabai galima, jei namukas dar ziema nesildytas stoves ane?..nezinau ar siais metais iseis mums sildyma pasidaryt unsure.gif o gal tinkui nieko blogo nenutiktu?
Na, o mes darbus turbut pradesim nuo isorines namo apdailos..idomu tik kada ateis tinkami orai tam..Gal kas galit gerus klinkeristus ir tinkuotojus parekomenduot? Reik pradet derybas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 17 kovo 2010 - 11:39