Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus judesių formos

Sveikos merginos, as naujoke mirksiukas.gif Manau tokios temos dar nebuvo. rolleyes.gif Tai vat man jau 27 savaites nestumo, kai echoskopijoj buvau tai gyditojas pasake, kad su leliuku viskas gerai. Jauciau normalius judesiukius. Bet dabar, jau kokias tris dienas jauciu judesius paciuose sonuose tuo paciu metu! O tai lyg dvynuku pozymiai nors tai neimanoma. Gal kurios esat apsiskaiciusios daugiau ir zinot kaip tai imanoma?kokia poza jis pilve isitaises, kad sugeba skirtinguose sonuose vienu metu kazka(rankytes ar kojytes) judinti? g.gif
Atsakyti
Jis gali skersai gulet ir i viena sona kojom isispirt, o i kita su galva
Atsakyti
QUOTE(Veneraa @ 2010 02 05, 14:16)
Sveikos merginos, as naujoke mirksiukas.gif  Manau tokios temos dar nebuvo.  rolleyes.gif Tai vat man jau 27 savaites nestumo, kai echoskopijoj buvau tai gyditojas pasake, kad su leliuku viskas gerai. Jauciau normalius judesiukius. Bet dabar, jau kokias tris dienas jauciu judesius paciuose sonuose tuo paciu metu! O tai lyg dvynuku pozymiai nors tai neimanoma. Gal kurios esat apsiskaiciusios daugiau ir zinot kaip tai imanoma?kokia poza jis pilve isitaises, kad sugeba skirtinguose sonuose vienu metu kazka(rankytes ar kojytes) judinti? g.gif

sveika 4u.gif budavo ir man taip iki 28 savaites, kol leliukas apsiverte galvyte i apacia. su kojytem isispirdavo i viena sona, o su rankytem ar galvyte i kita smile.gif nieko cia blogo, taip turi but, taip ir jausi tuos judesiukus, kol leliukas apsivers smile.gif o apsivercia jis kiekvienai mamytei skirtingu laiku smile.gif nepergyvenk 4u.gif
Atsakyti
Iki 32-34 nėštumo savaitės vaikiukas turi nusilesidti galvyte į dubenį ir pasiruošti gimimui. Iki to laiko vaikelis gali būti ir skersai, ir įstrižai, ir sėdint būti pilvuke įsitaisęs, tad normalu, kad vienu metu juda skirtingose pusėse. Tai rodo, kad jis dar skersai guli, nenusileidusi galvytė į dubenį, ir pramogauja vaikas. smile.gif Viskas gerai, būk rami. mirksiukas.gif Pamenu kai mano vidurinėlė kojas kišdavo kažkur už šonkaulių ir melsdavau Dievo, kad ji geriau sėdėtų. hihihi.gif Labai jau nemaloniai būdavo ir skausmingai, kai gaudavau spyrį į šonkaulius ar užkišdavo ten kažkur kojytes... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2010 02 05, 15:47)
Iki 32-34 nėštumo savaitės vaikiukas turi nusilesidti galvyte į dubenį ir pasiruošti gimimui. Iki to laiko vaikelis gali būti ir skersai, ir įstrižai, ir sėdint būti pilvuke įsitaisęs, tad normalu, kad vienu metu juda skirtingose pusėse. Tai rodo, kad jis dar skersai guli, nenusileidusi galvytė į dubenį, ir pramogauja vaikas. smile.gif Viskas gerai, būk rami. mirksiukas.gif Pamenu kai mano vidurinėlė kojas kišdavo kažkur už šonkaulių ir melsdavau Dievo, kad ji geriau sėdėtų. hihihi.gif Labai jau nemaloniai būdavo ir skausmingai, kai gaudavau spyrį į šonkaulius ar užkišdavo ten kažkur kojytes... biggrin.gif

mano lelius dabar galvyte i apacia isitaises sitaip sonkaulius atspardo, kad ogogo biggrin.gif uzsikabina ir judina kojyte biggrin.gif bet malonus jausmas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu dekui uz informacija. Bet girdejau dar viena dalyka is savo drauges, kad kai leliukas nusileidzia galva zemyn tai negalima sedet susilenkus ir susikuprinus , reikia sedet atsilosus, nes kitaip tipo gali nulaust vaikucio sprandeli,cia taip drauges ginekologe sake, ar tai tiesa?? g.gif blink.gif blink.gif
Papildyta:
Beje as viskuom domiuos, nes paksui nenoriu problemu savo vaikeliui, o is ginekologes isvis nieko neigirsi, ne vieno zodzio.ateinu, uzpildo knygele, pamatuoja svori,kraujospudi ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Veneraa @ 2010 02 05, 19:24)
Nu dekui uz informacija. Bet girdejau dar viena dalyka is savo drauges, kad kai leliukas nusileidzia galva zemyn tai negalima sedet susilenkus ir susikuprinus , reikia sedet atsilosus, nes kitaip tipo gali nulaust vaikucio sprandeli,cia taip drauges  ginekologe sake, ar tai tiesa?? g.gif  blink.gif  blink.gif
Papildyta:
Beje as viskuom domiuos, nes paksui nenoriu problemu savo vaikeliui, o is ginekologes isvis nieko neigirsi, ne vieno zodzio.ateinu, uzpildo knygele, pamatuoja svori,kraujospudi ir viskas.

man apie tai akusere nieko nesake blink.gif velniai zino,kaip cia yra blink.gif zinok, ir man tas pats, niekas nieko nepasakoja. nueini,apziuri, pamatuoja viska,ir vsio g.gif tik tiek kai 28sav.buvau,pasake,kad leliuko galvte jau zemyn isitaisius,tai liepe nedaryti staigiu judesiu ir nekilnoti ranku... tiek ir as tezinau smile.gif tad viskuo stengiuos dometis pati smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Idomios siais laikais tos ginekologes nieko isvis nepasako ir neperspeja, dar ateini- surugusiais veidais sedi....Jei interneto nebutu tai isvis zalia buciau blink.gif
Atsakyti
na,del leliuko judesiuku,tai manau jog visiskai normalu,kad vaikelis juda vienu metu skirtinguose sonuose.Mano pacios pilvinukas taip juda,nes vis dar sedi pilvelyje ax.gif
o del to,kad negalima kuprintis ar but susilenkus,kai vaikiukas jau apsivertes pirma karta girdziu g.gif kazin kiek tiesos tame yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(minguliux @ 2010 02 05, 23:32)
na,del leliuko judesiuku,tai manau jog visiskai normalu,kad vaikelis juda vienu metu skirtinguose sonuose.Mano pacios pilvinukas taip juda,nes vis dar sedi pilvelyje ax.gif
o del to,kad negalima kuprintis ar but susilenkus,kai vaikiukas jau apsivertes pirma karta girdziu g.gif  kazin kiek tiesos tame yra g.gif

niu cia manau biskuti issigalvoja blink.gif g.gif nes apie tai niekada dar neteko girdet. cia perdeta turbut 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veneraa @ 2010 02 05, 14:16)
Sveikos merginos, as naujoke mirksiukas.gif  Manau tokios temos dar nebuvo.  rolleyes.gif Tai vat man jau 27 savaites nestumo, kai echoskopijoj buvau tai gyditojas pasake, kad su leliuku viskas gerai. Jauciau normalius judesiukius. Bet dabar, jau kokias tris dienas jauciu judesius paciuose sonuose tuo paciu metu! O tai lyg dvynuku pozymiai nors tai neimanoma. Gal kurios esat apsiskaiciusios daugiau ir zinot kaip tai imanoma?kokia poza jis pilve isitaises, kad sugeba skirtinguose sonuose vienu metu kazka(rankytes ar kojytes) judinti? g.gif

skersi guli, todel taip ir jauti, kai apsivers pasikeis ir judesiai
Atsakyti
na manau cia kiekvienai skirtingai..va mano pilvukas ir banguoja i wisas puses ir nesuprasi kaip tas lelius ten pilvukyje isitaises yra nestuke.gif rolleyes.gif nes wienu metu taj i sona kazkur baksteli, taj per pati pilvuko viduri, bandau spelioti, kur kojytes kur rankytes, bet kad beprasmiska doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti