Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus judesių formos

tikiuosi toj temoj užduoti klausimą... apie keistumus 4u.gif

man 22 savaitės, judesiukus pradėjau jausti 18 sav.
tik dabar judesiukus - spyrius - jaučiu labai labai žemai, praktiškai ties ta vieta kur jau plaukučiai pradeda augti.. ir dar žemiau kažkur viduje (tikiuosi suprasit), o anksčiau ir aukščiau jausdavosi, apie bamba net... pradėjau nerimauti ar normalu taip žemai, nes kiek pažįstamų teko matyti - kai spardydavosi daug aukščiau ranka uždėdavo "paklausyti", o man taip žemai kad net nepatogu ranka uždėti...

ar tai normalu ar reik sunerimti? gal trumpėja koks gimdos kaklelis ar labai žemas nėštumas skaitosi... ginekologė mane jau kartą apibarė, kad kaip aš elementarių dalykų nežinau, tai nesinori jos net ir klaust. gimdos kaklelio netikrino išvis nėkart kiek ėjau schmoll.gif būčiau labai dėkinga už komentarus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meravigliosa @ 2010 05 15, 16:21)
tikiuosi toj temoj užduoti klausimą... apie keistumus 4u.gif

man 22 savaitės, judesiukus pradėjau jausti 18 sav.
tik dabar judesiukus - spyrius - jaučiu labai labai žemai, praktiškai ties ta vieta kur jau plaukučiai pradeda augti.. ir dar žemiau kažkur viduje (tikiuosi suprasit), o anksčiau ir aukščiau jausdavosi, apie bamba net... pradėjau nerimauti ar normalu taip žemai, nes kiek pažįstamų teko matyti - kai spardydavosi daug aukščiau ranka uždėdavo "paklausyti", o man taip žemai kad net nepatogu ranka uždėti...

ar tai normalu ar reik sunerimti? gal trumpėja koks gimdos kaklelis ar labai žemas nėštumas skaitosi... ginekologė mane jau kartą apibarė, kad kaip aš elementarių dalykų nežinau, tai nesinori jos net ir klaust. gimdos kaklelio netikrino išvis  nėkart kiek ėjau schmoll.gif būčiau labai dėkinga už komentarus unsure.gif

Man lygiai taip pats doh.gif lialius jau 2,5 savaiteles malasi labai ziemai, butent ten kaip jus ir apraset. Kita savaite eisiu pas gine, bandysiu susizinuot ar tai normalu
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2010 06 01, 22:15)
Man lygiai taip pats  doh.gif  lialius jau 2,5 savaiteles malasi labai ziemai, butent ten kaip jus ir apraset. Kita savaite eisiu pas gine, bandysiu susizinuot ar tai normalu

Laba. Naršiau internete ieškodama kažko panašaus, kas šiuo metu vyksta pas mane pilvuke. Galima sakyti, ieškau nusiraminimo ir tiesiog pasitikslinimo, kad tiesiog išsigalvoju (kaip sako, iš neturėjimo ką veikt) smile.gif Matau, kad įrašai senoki, bet niekur daugiau apie tai info neradau, o dviejų prieš tai aprašytų narių situacijos - lyg mano pačios smile.gif Gal kam taip irgi pasitaikę? Dabar 23 savaitėlė bėga, judesiukus jaučiu ir gan aktyvius, tik viskas taip keistai persikėlė žemai žemai, kaip ir buvo rašyta, praktiškai ties gakta. Anksčiau mažiukas spardydavosi ir visaip kitaip makaluodavosi maždaug ties bamba, o dabar jau keletą dienų taip keistai pasikeitė viskas. Kai darbe sėdžiu prie pc, kartais kai spirteli, tai atrodo, kad ne man į pilvuką, bet vos ne į kėdę, tiesiai žemyn smile.gif O dar prieš kelias dienas karts nuo karto pasitaikantys gimdos sukietėjimai... Aišku, magnis padeda, skaičiau, kad jei keli kartais per dieną, tai ir nieko baisaus. Bet vistiek, kai sukrenta viskas į vieną vietą, tai ir tos mintys apninka nelabai smagios. Labai norėčiau tikėti, kad mažiukas tiesiog turi daug vietos, tai ir linksminasi kaip išmano. Gal kas turi panašios patirties? Būčiau labai dėkinga.. @Sati, įdomu, ką tau gydytoja tąkart pasakė.
Atsakyti
Laba. Mums 22 sav., judesius jaučiu tik apačioje, kaip prieš tai rašiusios. Man tai pirmas nėštumas, tad nežinau kaip turi būti. Bet vakar darė echo, viskas gerai, judėjo jis ten. Kai kitą kartą eisiu pas ginę tikrai paklausiu... g.gif
Atsakyti
Na, aš po to buvau pas gydytoją, tai tikrai nuramino, kad viskas dėl to gerai. Dabar tiesiog toks laikas, kai mažiukas sparčiai auga ir turi daaaaaaug vietos, taip kad ir vartosi ir kitaip dūksta, kaip užsimano. O juk svarbiausia - kad jaučiasi judesiukai smile.gif Tuo ir džiaukimės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mollly @ 2012 09 26, 16:55)
Na, aš po to buvau pas gydytoją, tai tikrai nuramino, kad viskas dėl to gerai. Dabar tiesiog toks laikas, kai mažiukas sparčiai auga ir turi daaaaaaug vietos, taip kad ir vartosi ir kitaip dūksta, kaip užsimano. O juk svarbiausia - kad jaučiasi judesiukai smile.gif Tuo ir džiaukimės smile.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi buvau pas gydytoją, sakė, kad viskas normalu. 4u.gif
Atsakyti

Sveikos, gal seniau rasiusios atrasys kaip judesiukai pasikeite laikui einant?

Mums 27 sav, judesiu jauciu mazai, ir tai jie buna labai zemai ir tokie prislopinti. Vienu metu jau jauciau atsigulusi juos ir auksciau, o dabar kuris laikas zemai ir tokius silpnus unsure.gif kadangi tai antras nestumas, lyginant su pirmu, sis maziukas labai ramus, kas mane kartais gazdina, bet gal jis tiesiog tokioje padetyje kad judesiai tokie idomus? Gal kas pasidalins patirtimi? 4u.gif
Atsakyti
Mums eina 29 -toji nestumo savaite. Jau kuri laika lelius pilve kazkaip keistai juda ,toks kaip vibravimas jauciasi, bet vibruoja atrodo visom galunem kartu, taip dreba kaip drebutis koks biggrin.gif wub.gif nieko panasaus su pirmu nestumu neteko patirti,gal kam panasiai yra/buvo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2014 11 13, 15:04)
Mums eina 29 -toji nestumo savaite. Jau kuri laika lelius pilve kazkaip keistai juda ,toks kaip vibravimas jauciasi, bet vibruoja atrodo visom galunem kartu, taip dreba kaip drebutis koks biggrin.gif wub.gif  nieko panasaus su pirmu nestumu neteko patirti,gal kam panasiai yra/buvo? ax.gif

Man taip nebuvo, bet žiūriu, kad ne Jūs viena su tokia patirtimi smile.gif http://www.supermama...?...acija&st=84 Turėtų būti įdomus jausmas ax.gif
Atsakyti