Įkraunama...
Įkraunama...

Miastenija

Man irgi nei karto į sanatoriją nepasiūlė, o kai paklausiau, tai pasakė, kad pagal liga mums nepriklauso g.gif
Tai net nežinau kaip čia yra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rrrožytėėė @ 2010 02 17, 10:23)
Man irgi nei karto į sanatoriją nepasiūlė, o kai paklausiau, tai pasakė, kad pagal liga mums nepriklauso  g.gif
Tai net nežinau kaip čia yra.  g.gif


Šiaip tikrai priklauso. Kartą per metus, berods... Bet aš tikrai nemačiau reikalo, būdama studentė ir dirbdama Ąžuoliuko muzikos mokykloj už 400 lt dar duoti į kišenę... O paskui, kai labai labai pablogėjo, teko išeiti iš darbo, o neįgalumo išmokos net vaistams neužteko. Taip kad koks "į kišenę" galėjo būti? g.gif
o vėliau, jau dirbant kitame darbe ir laiko prasme didelė prabanga būtų buvusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(azazelo @ 2010 02 17, 14:29)
Šiaip tikrai priklauso. Kartą per metus, berods... Bet aš tikrai nemačiau reikalo, būdama studentė ir dirbdama Ąžuoliuko muzikos mokykloj už 400 lt dar duoti į kišenę... O paskui, kai labai labai pablogėjo, teko išeiti iš darbo, o neįgalumo išmokos net vaistams neužteko. Taip kad koks "į kišenę" galėjo būti?  g.gif 
o vėliau, jau dirbant kitame darbe ir laiko prasme didelė prabanga būtų buvusi  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
na kiek zinau tai priklauso mums i metus 23 dienos sanaotrijos smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rrrožytėėė @ 2010 02 17, 21:47)


o kelalapį sanatoriją gali išrašyti tik po gulėjimo ligoninėje ar gali ir be gulėjimo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jii @ 2010 02 14, 20:35)
si karta gulsiu pas Vaitku. mes su vyru nuejom pas ji konsultacijos pagrinde del planavimo ir labai gerai. nors dar nezadam labai greit turet vaikelio bet organizma sake ruos is anksto tam taip kad teisingai padarem:) liga nustate kauno klinikose bet su ja daryt nieko neapsieme 2 metus (tiesa per ta laika Vaitkaus buvau nemacius. isgirdau apie ji nesenai taip pat is sergancios paneles) tad nusprendziau kreiptis i vilniu. man tai patare vienos mergaites mama. nu ir nuvykus i vln daktarai stebejosi kaip kaunas taip ilgai nieko su manim nedare. visiskai nieko nei plazmofereziu nei ka. tik siule prednizolona kurio atsisakiau. vilniuje ta pacia diena pagulde mane extra tvarka ir pradejo plazmoferezes, po ju operacija. po operacijos pirmi puse metu buvo gana sunkus:) nors jau dirbt pradejau po 2 menesiu:) o daba buna visko, pastebejau kad silpnesne bunu per pilnaty, gal tai ir sutapimas:) mane ir siurpas krecia prisiminus kaip jauciausi iki operacijos:) kai nuejus i tuoleta negali pakilt nuo jo, kai atsisest lovoj reikdavo pagalbos, iseit is namu viena negaledavau nes vos paeidavau ar kad kazka matytum viena aky tekdavo uzsidengt..bet viskas praeity ir tikiuos nepasikartos:)
p.s. mums labai reikia kalio:) kai organozme jo sumazeje mestinona blogai pasisavina. ir svarbiausia jokiu blogu emociju ir palaikymas salia thumbup.gif


Vis norėjau paklausti ir užmiršdavau - kaip ruošti organizmą nėštumui siūlo Vaitkus? Labai smalsu 4u.gif Dar norėjau pasiteirauti, ar darote ką nors ypatingo siekdamos stabdyti ligos eigą? Na, pvz., valgot/nevalgot kokių nors produktų ir pan. Kažkada skaičiau, kad, berods, Sankt Peterburge yra didžiulis miastenikų centras, kuriame aiškinama kaip reikėtų gyventi, ką valgyti ir pan. g.gif
Atsakyti
nu Vaitkus pradiziai liepe kal gert, greit gulsiu i ligonine dideles plazmas daryt o po to ziesim:) kazka ten sake ta eiga bet pamirsau 4u.gif atmintim nepasizymiu:) ka darys galesiu papasakot veliau:)

o as pastebejau kad kai daugiau judu geriau jauciuosi. tarkim jaj poilsiauju pora savaiciu nedirbu ir siaip tinginiauju tai ir silpnesne jauciuos:) o kuo daugiau judu tuo labiau laikui begant ir stipresne daraus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jii: 18 vasario 2010 - 20:35
QUOTE(jii @ 2010 02 18, 20:34)
nu Vaitkus pradiziai liepe kal gert, greit gulsiu i ligonine dideles plazmas daryt o po to ziesim:) kazka ten sake ta eiga bet pamirsau 4u.gif  atmintim nepasizymiu:) ka darys galesiu papasakot veliau:)

o as pastebejau kad kai daugiau judu geriau jauciuosi. tarkim jaj poilsiauju pora savaiciu nedirbu ir siaip tinginiauju tai ir silpnesne jauciuos:) o kuo daugiau judu tuo labiau laikui begant ir stipresne daraus.


Didelėmis plazmomis vadini pakaitines, kai vienos procedūros metu išvalomi du litrai kraujo? O koks antikūnų kiekis kraujyje?
O kad tingėti - itin didelė prabanga pastebėjau ir aš lotuliukas.gif Net kai būdavo blogiau, stengdavausi nors 20 min. išeiti iš namų, nes kitaip kitą dieną visai kojos neklausydavo. Žinoma, tai negaliojo stiprios krizės metu, kai net atsisėdimas lovoje prilygo žygdarbiui rolleyes.gif
Atsakyti
as nezinau kaip jos vyksta nes pirma karta darys. dare mazas tai truko apie 1.5- 2val o daba truks 5 valandas. antikuniu kraujyje ir tik pries operacija dariaus tai buvo 232.0 lyg.

as ir kai tik pradejau dirbt buvo sunku islaikyt ka rankose(kadangi mano darbas fizinis), po to vis lengviau lengviau ir daba tik kartais buna sunkiau:)

dar norejau jusu paklausti o kaip jus ar vartojate alkoholi cigaretes? ar visiskai atsisaket ju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jii: 19 vasario 2010 - 20:15
Kaune pakaitines plazmas ir vadina didelėmis smile.gif
O kas liečia maistą, tai kuo lengvesnis, tuo geriau jaučiuosi, o jei kokių cepelinų ar kugelio ar grybų užvalgau, tai iškarto jaučiasi, kad nekas smile.gif
Atsakyti
Vieno pirmųjų gulėjimų ligoninėje metu, neurologai davė sąrašą vaistų, kurių mums vartoti negalima. Jei neturite, parašykite man AŽ, atsiųsiu smile.gif
Atsakyti
dare man dideles plazmas Kaune, zodziu procedura vyksta per abi venas, vienos proceduros metu pkeicia apie 2litrus (tuo skiriasi nuo mazu plazmu), is vienos ima krauja, i kita leidzia atgal. Proceduros trukme nuo svorio priklauso, man uztrukdavo apie 3 h (svoris 52kg tada buvo), proeduros daromos kas antra diena. Man dare 5.
Tai vat ax.gif
o alkoholis blogai veikia,galiu tik max pora tauriu vyno,ir tai retai pasilepinu. be to jauciasi kartais po kavos (bet be jos negaliu gyvent 4u.gif )... man fiz kruvis ne kas kolkas.. nu bet sake kad po operacijos pusmetis sunkus, tai laukiu pagerejimo.. dar ir del nutraukinejamo prednisolono silna ziauriai... zodziu..
Va po plazmu galejau kalnus verst thumbup.gif drinks_cheers.gif greit vel galesiu tikuosi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikiukė: 20 vasario 2010 - 16:32