Įkraunama...
Įkraunama...

Miastenija

tirai nera ko bijoti as sergu 7 metai jau vairuoju 3 metai aisku tenka susidurti su dvejinimusi kai pabega viena akis i sona bet kaip ismokau susigyventi su liga taip ismokau prisitaikyti prie aplinkos tiek darbe tiek vairuojant ;) 

Atsakyti

Eglute man yra operuota uzkrucio liauka tyrimus atliko klinikose kaune visur vaiksciojau susiuntimais po operacijos liga nepasitrauke bet kvepuoti tapo lengviau nebeuzdusdavau eidama 

Atsakyti

Sveikos. Mano AcHr antikuniu tyrimas 0.05. Ar cia nebenorma? Sesute sake, kad pasitikslins su gydytoja, bet labai smalsu tiesiog..kaip manot"? nenorma?

Atsakyti

Labas visiems, sergu generalizuota miastenija jau 16 metų  nors diagnozavo prieš 14metų (2 metus buvau tarp gyvybės ir mirties, kol mane gydytojai laikė anaroksike, neauorasdavo kodėl nevalgau ir t. T. ), tuos laikus pamenu kaip pragarą. Yra išoperuota užkrūčio liauka, timektomija. Surgimo pradžioj antikūniai viršijo 100kartu,dabar tik 1.5 karto viršija. Niekada nesidariau plazmoferezes, nes tuo metu gydytoją  Ne rekomendavo. Turiu du vaikus, per Cezarį, kategoriškai nesutikau gimdyti, jei prasidėtų miastenjjos krizė  o tuo metu man atsijungdavo raumenys. Per neštumus vaistų beveik nebegeriau, o tai pgeriu iki 6tab.per diena. Užkrūčio liauka išoperuota labai gražiai, per šonkaulius po krūtimi,gydytojai galvoja, kad liemenėlė nuspaudė, nes labai dailus randas. Pirmi metai paauglystėje buvo labai sunkūs, teko susivokti kad tai visam gyvenimui, o dabar gyvenu laiminga gyvenimą ir gana aktyvų 😊 p. S. Kiek pamenu tokiu būdu po šonkauliais buvau operuota trečia Lietuvoje . Teko bendrauti ir su pirma operuota mergina, gal ir ji čia netyčia yra? :) vardas lyg buvo Agota :)))))

Atsakyti

Labas visiems, sergu generalizuota miastenija jau 16 metų  nors diagnozavo prieš 14metų (2 metus buvau tarp gyvybės ir mirties, kol mane gydytojai laikė anaroksike, neauorasdavo kodėl nevalgau ir t. T. ), tuos laikus pamenu kaip pragarą. Yra išoperuota užkrūčio liauka, timektomija. Surgimo pradžioj antikūniai viršijo 100kartu,dabar tik 1.5 karto viršija. Niekada nesidariau plazmoferezes, nes tuo metu gydytoją  Ne rekomendavo. Turiu du vaikus, per Cezarį, kategoriškai nesutikau gimdyti, jei prasidėtų miastenjjos krizė  o tuo metu man atsijungdavo raumenys. Per neštumus vaistų beveik nebegeriau, o tai pgeriu iki 6tab.per diena. Užkrūčio liauka išoperuota labai gražiai, per šonkaulius po krūtimi,gydytojai galvoja, kad liemenėlė nuspaudė, nes labai dailus randas. Pirmi metai paauglystėje buvo labai sunkūs, teko susivokti kad tai visam gyvenimui, o dabar gyvenu laiminga gyvenimą ir gana aktyvų 😊 p. S. Kiek pamenu tokiu būdu po šonkauliais buvau operuota trečia Lietuvoje . Teko bendrauti ir su pirma operuota mergina, gal ir ji čia netyčia yra? :) vardas lyg buvo Agota :)))))

Atsakyti

Sveiki 😊 Sergu miastenia jau 7 metus ir su kekvienais metais norisi žinoti vis daugiau inofrmacijos, kaip kitiems žmonėms pasireiškia ir t.t Kadangi foruma jau senai kažkas naudoja, turiu mintį sukurti facebook “miastenia lietuva” grupe, ten pridetume žmonės kurie serga šia liga. Dalintumės savo patirtimi, simptomais ir panašiai 😊 Jeigu kažka domina susisiekite su manimi Akvile Zagurskyte facebook, arba akvilezagurskyte@gmail.com Būtu tikrai faina turėti savo žmonių kampelį kurie vienas kita supranta ir palaiko 😊

Atsakyti

Sveiki 😊 Sergu miastenija jau 7 metai ir kekvienais metais norisi žinosi vis daugiau, matau turite jūs daug informacijos, noriu facebook sukurti grupe “Miastenia Lietuva” ir pridėti žmonių kurie pasidalintu kuo daugiau informacijos ir savo patirtmi. Jeigu galite susisiekite su manimi facebook Akvile Zagurskyte arba akvilezagurskyte@gmail.com

Atsakyti

Sveiki 😊 Sergu miastenija jau 7 metai ir kekvienais metais norisi žinosi vis daugiau, matau turite jūs daug informacijos, noriu facebook sukurti grupe “Miastenia Lietuva” ir pridėti žmonių kurie pasidalintu kuo daugiau informacijos ir savo patirtmi. Jeigu galite susisiekite su manimi facebook Akvile Zagurskyte arba akvilezagurskyte@gmail.com

Atsakyti

Sveikos merginos!!!

🙂

Kaip zinot mano mama serga jau 20 metu sia liga. As taip pat turiu antikunu... Sukuriau mums FB grupe... Prisijunkite, labai lauksiu jusu. Kelsiu kiek imanoma aktualios info. ❤️🙂   https://www.facebook.com/groups/2315158642053816/?ref=share        jeigi nuoroda neveiks, tiesiog iveskite i paieska: Miastenija gravis Lietuva.

Lauksiu!! 

Atsakyti

Laba diena susirgau miastenija pries tris menesius man ji pasireiskia akiu forma .Ir operuoti tymoma zada gal si menesi arba net po puses metu todel gydytoja pasiule grysti i darba  kol lauksiu operacijos kaip jus manote ar dirbant laukti operacijos ar buti ant biuletenio ir laukti?

Atsakyti

Laba diena susirgau miastenija pries tris menesius man ji pasireiskia akiu forma .Ir operuoti tymoma zada gal si menesi arba net po puses metu todel gydytoja pasiule grysti i darba kol lauksiu operacijos kaip jus manote ar dirbant laukti operacijos ar buti ant biuletenio ir laukti?

Atsakyti

Sveiki. Jeigu galite dirbti ir nera silpna, gal dirbkite? Maziau galvosite blogu minciu... Ar prisijungete prie musu grupes facebooke? 

Atsakyti