Sveikos,
QUOTE(Čili @ 2010 03 26, 21:22)
pastebėjimas - dažnai painiojamos arbatėlės su homeopatija

Homeopatijoje tam tikro augalo ar pan dalyko yra itin maža dalis, atskiedžiama kokiu santykiu 1:100 ar daugiau, o žolelėmis gydytis-ne tas pats, ten jau gryni augaliukai,nuovirai,antpilai ir t.t.

Nesiginčysiu , gal ir tavo tiesa, tik pastebėjau kiek straipsnių skaičiau, jog jos visur vadinamos žolininkės-hemeopatės.
QUOTE(Ikulia @ 2010 03 26, 22:09)
As vis noriu nueit. Bet kainuoja ta konsultacija nemazai...
O aš bandysiu pas kurią nors kreiptis. Iš visų kiek radau , tai pora įsiminiau, nes tikrai daug gerų atsiliepimų. Tik gaila, jog jos ne vilnietės... Bet jei jau nutarsiu važiuot tai gal bandysiu ieškot kompanijos.
QUOTE(Laura_k @ 2010 03 27, 14:26)
ju 2 savaites flexotida kvepuojam, diena beveik nekosti gal koki karta kartais, o va ryte atsikeles issikosi

kazin cia turi taip buti?
jau reiktu leisti i darzeli bet bijau, kad savaite darze ir 1,5 menesio namuose.
Maniškis tai dažniausiai taip pat rytais pakosina. Bet čia dažniausiai būna , jog per naktį prikvėpuoja visko ir ryte pabudę turi iškosėti.
QUOTE(Selenė @ 2010 03 27, 16:24)
Sveikos. Paskaiciau apie imuniteto stiprinima ir nuliudau

. As vis kisiau savo vaikui imunalius visokius, o pasirodo cia nera taip jau gerai

Vis maniau, serga kad imunitetas silpnas, o as dar ji suaktyvindavau... Turbut geriausia butu zuvu taukai?

Kazkuri mamyte minejo, rodos...
Žuvų taukus aš dažniausiai duoda per žiemos sezoną, jog gautų tų trūkstamų vasarinių vitaminų

O dėl tų imunitetų stiprinimų tai jau tiek prisiskaičiau, jog tikrai atkrito noras jos duot vartot. susidariau nomonę, jog geriausi vitaminai yra kurie yra duodami atskirai, tai yra nesudėti į vieną. Pvz.: marsiečiai- viduj tos tabletės visko rasi. O nusipirkęs vitamino c, tik ir gausi vitaminą c. Atsiprašau jei neaiškiai išsireiškiau, nežinau kitaip kaip pasakyt, ką turiu omeny.