Įkraunama...
Įkraunama...

Žindant vaikutis prisivalgo oro

sveikos. turiu problemele. pienuko daug, bega ypac lengvai. mazoji itariu nesusitvarko, priryja oro, paskui turiu 40 min kaitaliodama padetis nesioti, o ji atsirugineja pastoviai. neatpylineja. Tai daro miegodama, nors ir nesiojama bet atrydama ora kaskart taip isitempia ir atrodo tooooookia nelaiminga, kad man kaskart 40 min skauda sirdi i ja ziuret. bandziau pertraukeles po kokiu keliu min - tada po keletos pertraukeliu ji uzmiega nepazadinamai, o po pusvalandzio alkana kelias. negaliu as nonstop maitint gi su keliu min pertraukom. svoris auga, pampersai kaskart pilni, ar yra kokia pagalba del to atsirugimo?. maitinimo padetys irgi itakos neturi - bandziau visaip....gal isauggs ir ismoks ryti, nes gime mazute ir truputi per anksti???
Atsakyti
QUOTE(Baja @ 2005 11 22, 06:11)
sveikos. turiu problemele. pienuko daug, bega ypac lengvai. mazoji itariu nesusitvarko, priryja oro, paskui turiu 40 min kaitaliodama padetis nesioti, o ji atsirugineja pastoviai. neatpylineja. Tai daro  miegodama, nors ir nesiojama bet  atrydama ora kaskart taip isitempia ir atrodo tooooookia nelaiminga, kad man kaskart 40 min skauda sirdi i ja ziuret. bandziau pertraukeles po kokiu keliu min - tada po keletos pertraukeliu ji uzmiega nepazadinamai, o po pusvalandzio alkana kelias. negaliu as nonstop maitint gi su keliu min pertraukom. svoris auga, pampersai kaskart pilni, ar yra kokia pagalba del to atsirugimo?. maitinimo padetys irgi itakos neturi - bandziau visaip....gal isauggs ir ismoks ryti, nes gime mazute ir truputi per anksti???

Galiu patart ,priėš maitinimą truputi numelžk piėneliop ,nes mano irgi neiškart galėjo speti gerti piėną tai man pataręviėną motėriškę ir padėjo tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Baja, manau kad mažulėlis prisiryja daug oro dėl neteisingos maitinimo technikos. Smakras turi būti įsirėmęs į krūtį, galvutė vos vos atlošta, burnytėj visas spenelio laukelis. Burnytė turi atrodyti pilna, žandukai išsipūtę. Kai taip laikai prie krūties mažesnė tikimybė, kad prisirys oro. O jei burnutėj tik spenelis, burna neužpildyta krūtim, tai tada leliukas ne žinda, o čiulpia krūtį, taip prisirydamas oro. Skruostukai tokiu atveju būna atrodo įdubę, smakriukas beveik neliečia krūties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buciux: 23 lapkričio 2005 - 22:07
man taip pat reikia pagalbos. maniske spreingsta valgydama. puola prie kruties kaip isbadejus (valgom kas 2 val) ir springsta valgydama (nevisada!) nera taip, kad krutys sunkios ir pilnos pieno - sakyciau visai normaliai... smile.gif ka daryti? gal maitiniko padeti-poza pakeisti? smile.gif pagelbekit kurios galit 4u.gif
Atsakyti
mano pupuliukas irgi springdavo, nes puldavo kaip peralkęs. Po to išaugo šią problemą smile.gif O kai krūtys kietos, tai būtinai reikia truputi "nuleisti" pienuko, kitaip mažiukas springsta nuo per didelės srovės. Būdavo jeigu netyčia paleidžia spenelį, tai apsitaškom abu pieneliu doh.gif
Atsakyti
Pritariu mamoms, parašiusioms apie "maitinimo techniką", o atsirūgimo klausimą aš spręsdavau, ne nešiodama mažylį, o paguldžiusi ant pilviuko. Ypač, kai laiko trūksta, o tėtis dirba ir negali po kiekvieno maitinimo vaikštinėt su lėliuku, čia būdavo išeitis. Ir vaikutis visai smagiai galvytę keldavo ir dairydavosi, kas aplink vyksta, ir atsirūgdavo gana greitai.
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2006 12 08, 16:47)
Pritariu mamoms, parašiusioms apie "maitinimo techniką", o atsirūgimo klausimą aš spręsdavau, ne nešiodama mažylį, o paguldžiusi ant pilviuko. Ypač, kai laiko trūksta, o tėtis dirba ir negali po kiekvieno maitinimo vaikštinėt su lėliuku, čia būdavo išeitis. Ir vaikutis visai smagiai galvytę keldavo ir dairydavosi, kas aplink vyksta, ir atsirūgdavo gana greitai.

cia is kart po maitinimo reikia guldyti ant pilvuko? ir neatpila?
Atsakyti
Sveikos, ar girdejot apie buteliukus su vienkartiniais maiseliais viduje keiciamais, butent jie ir pasaugo mazius nuo oro patekimo, bet cia tinka tik maitinancioms is buteliuko.Ar kuri bande?
Atsakyti
O ka daryt jei maziukas daug atpila?Atrodo ka suvalgo tai viskas ir "isena" lauk.Kartais nieko graziai atsirugsta ir tiek,nu bet kartais tai vos ne fontanais!!! doh.gif Maitinames dar tik kelios dienos,tai noreciau patarimo is patyrusiu mamyciu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
maniskis irgi springsta, nors rodos, zindymo padetis teisinga... tada pradejau nutraukineti ir maitinti is specialaus buteliuko (nuo diegliuku tokie, yra pirkti baby centre banginyje). viskas ejosi gerai, iki nuo tokio dazno nutraukinejimo spenelius labai paskaudo, o be to ir nepatpgu. negi isejusi i miesta pradesi nutraukineti pienuka, o tada maitinti..... pries savaite vel pradejau maitinti is kruties. vargstame abu, del to oro prisirijimo... bandysiu nusitraukti pradzioje, nors, rodos, kartais is nepilna kruti zinda raitydamasis. kartais neislaiko skaudanti nuo rekimo galva ir vel nusitraukiu.... jam gerai, o man nelabai ....
Atsakyti
QUOTE(Saulė* @ 2008 06 12, 13:21)
O ka daryt jei maziukas daug atpila?Atrodo ka suvalgo tai viskas ir "isena" lauk.Kartais nieko graziai atsirugsta ir tiek,nu bet kartais tai vos ne fontanais!!! doh.gif Maitinames dar tik kelios dienos,tai noreciau patarimo is patyrusiu mamyciu 4u.gif  smile.gif

iš kitų jūsų postų sprendžiu, kad per daug jis prisivalgo (kitoje temoje rašėte, kad duodate abi krūtis ištuštinti)
gal jis tik pačiulpti nori, o ne valgyti, gal vertėtų duoti čiulptuką norui nuraminti? g.gif
aišku nerekomenduojami čiulptukai žindant vaikutį, bet kartais vaikai turi labai stiprų norą žįsti, bet nebūtinai valgyti.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 06 14, 17:56)
iš kitų jūsų postų sprendžiu, kad per daug jis prisivalgo (kitoje temoje rašėte, kad duodate abi krūtis ištuštinti)
gal jis tik pačiulpti nori, o ne valgyti, gal vertėtų duoti čiulptuką norui nuraminti? g.gif
aišku nerekomenduojami čiulptukai žindant vaikutį, bet kartais vaikai turi labai stiprų norą žįsti, bet nebūtinai valgyti.

Dekui Ruste uz patarima 4u.gif Duodame mes jam ciulptuka,bet ne per daugiausia jam jo reikia smile.gif As irgi taip manau kad jis persivalgo.Arba per daug greitai ryja,nes kartais springte springdamas valgo doh.gif As dabar bandau taip daryti- jis truputeli pavalgo ir as ji paimu kad atsirugtu.Lyg padeda g.gif smile.gif
Atsakyti