Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gėdinatės prisipažinti kad...

Cia tiek daug besilankanciu forumo dalyviu... galima sakyti puse Lietuvos cia sedi biggrin.gif Bet kodel dauguma bijo/nenori prisipazinti? Geda? Ne lygis? Kaip manote?
Atsakyti
Nesupratau, kodel reikia kompleksuoti? Geda dayti ka blogo, forumas tam ir duotas, kad bendrauti.
Atsakyti
ne, visai ne geda... man labiau geda kam pasakyt kad facebook'e ferma turiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne. blush2.gif
Bet kas perdaug, tas nesveika. mirksiukas.gif
Atsakyti
Prisipažinti negėda, bet kartais tai švelniai tariant baisu pasidaro - atrodo paimčiau pati save ir prilupčiau čia pat už tą sėdėjimą SM blush2.gif ..
Atsakyti
QUOTE(rusnele @ 2010 02 08, 23:59)
Cia tiek daug besilankanciu forumo dalyviu... galima sakyti puse Lietuvos cia sedi  biggrin.gif Bet kodel dauguma bijo/nenori prisipazinti? Geda? Ne lygis? Kaip manote?



dauguma? o kas ta dauguma? rolleyes.gif
net nustebau smile.gif geras forumas,daug patarimu ir istoriju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rusnele @ 2010 02 08, 23:59)
Bet kodel dauguma bijo/nenori prisipazinti?

O kodėl Jūs taip nusprendėte? mastau.gif
Atsakyti
Visiškai nesigėdiju schmoll.gif Kaip tik džiaugiuosi, kad toks forumas yra ir dar kitiems rekomenduoju biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rusnele @ 2010 02 09, 00:59)
Cia tiek daug besilankanciu forumo dalyviu... galima sakyti puse Lietuvos cia sedi  biggrin.gif Bet kodel dauguma bijo/nenori prisipazinti? Geda? Ne lygis? Kaip manote?

Nesigedinu nei kiek. Dar ir pasiulau daug kam, nes cia forumu ivairiausiom temomis yra. Labai naudinga
Atsakyti
o ko cia geditis? g.gif as niekam nesakau, tai man ir negeda biggrin.gif
Atsakyti
As kad ir pasakau,kad cia sedziu..iskart paklausia..o gal tu jau nestuke.gif ? negeda. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Apsimetele @ 2010 02 09, 01:26)
ne, visai ne geda... man labiau geda kam pasakyt kad facebook'e ferma turiu  doh.gif  lotuliukas.gif

Mano pazistama irgi turi ten ferma lotuliukas.gif lotuliukas.gif ner cia ko gedytis . smile.gif as isvis Lineage2 losiu... tongue.gif bet man negeda prisipazint tongue.gif
Atsakyti
as nesigediju.kai gulejau su savo maziuku ligoninej gyriausi,kad esu supermamoj.cia visko,gali kokia draude susirasti,pabendrauti,plepalu paskaityti.idomiu istoriju,vaiku auklejimu pasidalinti.as pvz siuvineju,realiame gyvenime visom tas atrodo nuobodu. ''ai siuvineja tik bobutes schmoll.gif ''o cia kiek siuvinetoju clap.gif
Atsakyti