Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 21 TEMA!

Pradedam 21 temą Saldžių receptų su nuotraukomis!

Toliau draugiškai dalinamės saldumynų receptais, patirtimi, patarimais ir nepamirštam parodyti savo gamintų saldumynų NUOTRAUKŲ 4u.gif

user posted image

Sena tema štai čia - 20 tema

Saldžios sėkmės visoms biggrin.gif
Atsakyti
Kvieciu visas paskanauti obuoliu pyragu is pragaro virtuves , tik maniskis is 3 normu 4u.gif Receptas
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 02 09, 09:25)
man labai sausai atrodo jis,jokio purumo nesimato ... g.gif  idomiai , kaip kitas pyragas atrodo , kazin kodel  g.gif

sausas labai, tai tikrai nebuvo schmoll.gif , bet vot man kažko šlapiau norėjosi, tai gal ir trūko to apelsino g.gif
Atsakyti
nerandu torto su džiovintom slyvom, help lens.gif

Atsakyti
Galiu tik recepta issaugota 4u.gif Tikiuosi Daividija nesupyks mirksiukas.gif
Biskvitas
- 6 dideli kiausiniai-tryniai atskirti nuo baltymu
- 150 g smulkaus cukraus
- 50 kakvos milteliu.
Idaras:
- 400 г dziovintu slyvu,uzpiltu nakciai brendziu,
- 120 ml brendzio,
- 1 v.s. grietines(grietineles)
ganasas:
150g kartaus sokolado,
1v.s. grietineles
Ikaitinti orkaite 180C.
dvi 20cm skersmens torto formas istepti riebalais.
kiausiniu baltymus isplakti iki standziu putu.
kiausiniu trynius isplakti su cukrumi,kol mase taps beveik balta,imaisyti kakava.Atsargiai imaisyti baltymus.Sukresti puse teslos i viena forma,kita puse i kita ir iskepti du biskvitus.
Idarui skirtas ismirkintas slyvas sumalti blenderiu,(keleta slyvikiu palikti papuosimui)supilti brendi ir grietine,isplakti.
Ant vieno biskvito sutepti krema,uzvozti kitu biskvitu.Aptepti ganasu.
ganasui skirta sokolada istirpinti(i ji pamerkti atidetas slyvas ir palikti nudziuti ant kepimo popieriaus),sudeti grietinele ir gerai ismaisyti,kai truputi atves,aptepti torta.Puosti slyvikemis ar dar kaip nors
mano komentaras:
tortas lengvai pagaminamas,labai alkoholinis(kalantis i galva),tikrai ne vaikams,turiu valgyti pasislepus,kad nematytu
Biskvita kepiau viena is 5 kiausiniu ir ji perpjoviau per puse.Buvo kaip tik.I ji tikrai nesideda jokie miltai,uztenka kakavos.I slyvas papuosimams idejau po graikiska riesuta ir jas beveik visas suvalgiau,todel torta teko puosti bele kaip
Slyvas mirkiau 3 paras(laimei uzsimerkiau daug daugiau,nes vis atsidarydavau saldytuva ir jas valgiau )...tiek,man laaabai skanu,ne per saldu,ne per riebu,svaigu

Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 02 09, 16:44)
Galiu tik recepta issaugota 4u.gif


ačiū 4u.gif
skaitosi tai tikrai skaniai mirksiukas.gif

Atsakyti
Gal galit man paaiskinti blush2.gif Susigundziau zefyriukus pasidaryt, bet recepte niekur nerandu kur ta soda dedasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 02 09, 17:56)
Gal galit man paaiskinti blush2.gif Susigundziau zefyriukus pasidaryt, bet recepte niekur nerandu kur ta soda dedasi g.gif

Sudėti plakant paskutinį kartą
Cituoju:Galiausiai suberti vanilinį cukrų, sodą ir dar plakti 5 min. Gausime tirštą masę. Ją palikti pastovėti 10 min
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 02 09, 13:49)
sausas labai, tai tikrai nebuvo schmoll.gif , bet vot man kažko šlapiau norėjosi, tai gal ir trūko to apelsino g.gif

tai manau jog dar vienas apelsinas butu nepamaises blush2.gif apelsinai apelsinam nelygus, zinai vienam maziau kitam daugiau sulciu . Man tai tas pyragas toks purus buvo,jog tiesiog tirpo burnoje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 02 09, 22:50)
tai manau jog dar vienas apelsinas butu nepamaises  blush2.gif  apelsinai apelsinam nelygus, zinai vienam maziau kitam daugiau sulciu . Man tai tas pyragas toks purus buvo,jog tiesiog tirpo burnoje  blush2.gif

kepiau as ji ir jis man kazkaip neiskilo g.gif toks sunkus gavosi, kaip sukrites, idomu kodel? g.gif
Atsakyti
Atnesu be proto skanu Mangu muso tortuka ax.gif Receptas anglu kalba cia

user posted image

Is tikruju galima daryti su bet kokiais vaisiais, bet cia buvo duokle mangu fanatams smile.gif
Viska dariau pagal recepta, tik grietineles dejau 400 ml ir biskvita truputi palaisciau sirupu (trinti mangai, truputis vandens, cukraus ir citrinos sulciu, viska truputi pavirti).
Skanaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emilly @ 2010 02 09, 19:14)
Sudėti plakant paskutinį kartą
Cituoju:Galiausiai suberti vanilinį cukrų, sodą ir dar plakti 5 min. Gausime tirštą masę. Ją palikti pastovėti 10 min

Dariau ir as tuos zefyriukus, bet tiesa sakant, taip ir nesuprantu kam ta soda ten reikalinga g.gif , man ji visa skoni gadino. labai jau jautesi tas dodos skonis, nors tikrai as jos nepadauginau, dejau 1g (dariau is 300 gr cukraus)
Atsakyti