Įkraunama...
Įkraunama...

psichikos sveikatos centras

noreciau suzinot, ar apsilankius psichikos sveikatos centre, ir jei ten nustatyta tarkim depresija, kokios tai turi itakos isidarbinant, kai reikia medicinines pazymos? apskritai, kokios itakos turi tas irasas ju sarasuose? kaip ir kam tai gali pakenkti? esu girdejusi daug, kad del to geriau eiti privaciai pas psichiatra. ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(teledema @ 2010 02 09, 17:53)
noreciau suzinot, ar apsilankius psichikos sveikatos centre, ir jei ten nustatyta tarkim depresija, kokios tai turi itakos isidarbinant, kai reikia medicinines pazymos? apskritai, kokios itakos turi tas irasas ju sarasuose? kaip ir kam tai gali pakenkti? esu girdejusi daug, kad del to geriau eiti privaciai pas psichiatra. ar tai tiesa?

gal darbdaviams ir nepranesa,tai jau butu per daug.bet kai paaugli buvau uzregistravus pas psishologa(o pries tai reikejo apsilankyt pas pasichiatra,nes pas mus tokia tvarka,tik psichiatras gali nukreipt pas psichologa,jei per poliklinika kreipiesi)tai kai ejo medicinine del teisiu tai turejo vargo,nes prikibo,kad stovi iskaitoj,zodziu,gali buti nestabilus.oi,kiek as is jo atsiemiau doh.gif
Atsakyti
Psichikos sveikatos centrai turi savo korteles, jos į bendrą kartoteką nepatenka. Man regis tik šeimos gydytojas žino, kad lankeisi pas psichiatrą.
Nors sirgau depresija, tačiau pasveikusi ypatingų nepatogumų dėl to nejuntu - elementariai kartais reikia išsiimti pažymą, kad nesergi - čia ir medicininė dėl teisių - aš su akiniais, mano medicininė galioja 2 metus ir pan.
Atsakyti
drasiai keliauk, jei tik reikia pagalbos, tai tas pats kas paprastoj poliklininkoj. tu ir si istaiga.
Atsakyti
as nezn bet kai man reikejo del teisiu pazymos tai m-kloj buvo atvaziave kazkokie daktarai jie ir isdave nieko netikrino, yra gi ir privaciu istaigu kur del teisiu galima pasitikrinti sveikata, o del darbo pazymos tai irgi duodi kysi ir tau israso.
Papildyta:
QUOTE(4mamyte @ 2010 07 15, 20:07)
gal darbdaviams ir nepranesa,tai jau butu per daug.bet kai paaugli buvau uzregistravus pas psishologa(o pries tai reikejo apsilankyt pas pasichiatra,nes pas mus tokia tvarka,tik psichiatras gali nukreipt pas psichologa,jei per poliklinika kreipiesi)tai kai ejo medicinine del teisiu tai turejo vargo,nes prikibo,kad stovi iskaitoj,zodziu,gali buti nestabilus.oi,kiek as is jo atsiemiau doh.gif



o kaip paskui baiges su teisiu pazyma?
Atsakyti
Man pasidare idomu,jei viena karta apsilankai pas poliklinikos psichiatra ir paskui nori darbintis i valstybes tarnyba, tai kaip ten su ta pazyma? negi del vieno karto jau kazkas cia blogai? man idomu ar jie uzveda atskira kortele ar visa info buna poliklinikos korteleje. Kai ejau tai neuzfiksavau ar uzvede atskira kortele, bet kad rase i poliklinikos knygute tai tikrai. ir dabar baisia ibijau,kad man nepakenktu tas apsilankymas nelemtas verysad.gif
Atsakyti
kapt ten yra nezinau, tik as lankausi privaciai ir jokiu korteliu.
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2010 07 15, 21:07)
gal darbdaviams ir nepranesa,tai jau butu per daug.bet kai paaugli buvau uzregistravus pas psishologa(o pries tai reikejo apsilankyt pas pasichiatra,nes pas mus tokia tvarka,tik psichiatras gali nukreipt pas psichologa,jei per poliklinika kreipiesi)tai kai ejo medicinine del teisiu tai turejo vargo,nes prikibo,kad stovi iskaitoj,zodziu,gali buti nestabilus.oi,kiek as is jo atsiemiau doh.gif




as turiu panasia problemą noriu suzinoti kaip viskas baigesi, kaip isikovojote, kad nuimtu nuo iskaitos.
Atsakyti