Įkraunama...
Įkraunama...

Ortopediniai batai

Nežinau tiksliai ar buvo tokia tema, bet norėčiau mamyčių paklausti, gal kuriai nors teko susidurti su tokiais batukais. Kiek aš mačiau, tai jų būna ortopedijos parduotuvėse, bet kaina lietuviškų gaminių svuruoja apie 115 lt. (basutės). Kaip jūs sprendėt šią problemą ir kur pirkote tokius batukus.
Atsakyti
Kiek as zinau, jeigu vaikas kazkokiu problemu turi ir jam tikrai ortopediniai batai reikalingi, tai lyg ligoniu kasos kompensuoja, g.gif tik siuntimo reikia
Atsakyti
...mes irgi biski turim sita bedele,gavom siuntima pas ortopeda,bet taip ir nenueinam,as nuperku pati vaikui ortopedinius batus,nes ten sako reikia laukti po 2-3 menesius!
Atsakyti
Aš jau kažkur rašiau, kad gydytojai pataria vaikams iki 3 metų nešioti tik ortopedinius batukus, tuomet 99,9 % kad vaikas nebus plokščiapadis. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad tokie batukai tikrai labai patogūs vaikams, o ir kainuoja ne taip jau ir brangiai na mes basutes pirkome jau net dvejas ir mokėjome 55 Lt už porą.Šių batelių yra parduotuvėje Kaune savanorių pr. 192 (аtrodo toks namo nr.) na vienu žodžiu prie aklųjų sankryžos. Labai kokybiški batukai, odiniai, su supinatoriais gana didelis pasirinkimas. Užeikite ir pamatysite. Dar girdėjau yra tokių batukų parduotuvė partizanų gatvėje, bet ten nebuvau.
Na jei vaikutis turi kokių kitokių problemėlių tai tikriausiai batukus teks užsakyti ortopedijos klinikoje.
Atsakyti
..........mano vaikas kaip pradejo vaikscioti,as visus batukus ir basutes pirkau ortopedines,su sapinatoriais,spec.islankstytu paduku,bet vistiek yra tos pilnapadystes ir manksteles darom,nu jau dabar geriau zymiai,jau matosi tas islenkimas pedutej didesnis,nu jau trys metai,dar palauksiu biski,jei nesitvarkys kojytes-eisim pas ortopeda g.gif
Atsakyti
Na mums tai jau reikia specialių ortopedinių batų. Mums siuntimą davė poliklinikoj, tada mes nuėjome į sodų gatvę, ten pažiūrėjo, sakė daryti mankštas ir ortopedinė avalynė. Nupirkom ir supinatorius, bet į basutes dėti gal nelabai patogu. Bet mums nei supinatorių, nei avalynės nekompensuoja. Nežinau, gal reikia pasidomėti, gal aš ko nežinau, o basučių kaina (specialių, ortpedinių) jau minėjau kokia sad.gif
Atsakyti
Vat ir man labai idomu kaip cia su tuo kompensavimu. Pastaruoju metu pastebejau, kad moku baisius pinigus uz beveik viska, kas is tikruju turetu buti kompensuojama. Nieko nesuprantu! Kodel tos gydytojos nepasako, kad kazkoks vaistas, ar daiktas gali buti kompensuojamas? Joms juk nereikia is savo kisenes moketi!
Gal kuri mamyte detaliau galetu parasyti kaip gauti tuos kompensuojamus ortopedinius batukus.
Atsakyti
Mes buvom susidure su ortopediniais batukais. Pagaminimas po uzsakymo uztrunka apie 1 men., bet gali pats issirinkti modeli bei spalva. Moketi reikia 30 Lt., kaip aiskino tai kazkoks skirtumo padengimas, bet kadangi skubejom, tai labai nesigilinau smile.gif Butinai reikia siuntimo is gydytojo! Cia as rasau apie Sodu g. Vilniuje, bet kiek teko girdeti is gyd. Zitkausko (Centro poliklinika), Vytauto g. irgi galima uzsisakyti ir ten kokybiskiau padaro.
Atsakyti
Oi, na dabar paskambinau ir pasakė, kad kompensuoti ar ne sprendžia pats gydytojas. Nežinau pagal ką jie nustato, bet mes negavom nei nuolaidos supinatoriams, nei batams. Paskambinau į Vytauto g. esančią parduotuvę, tai ten kainuoja 180 lt. basutės. OHO g.gif
Atsakyti
Mano mazgei israse ortopedinius batus gal yra mamyciu su tuom susidurusiu kur geriau juos darytis kalba eina apie Kauna ar PIrmam zingsnyje ar Ortopedijos technikoje kaip tu batu kokybe labai buciau dekinga uz informacija per kiek laiko juos padaro .dekiui mamos
Atsakyti
Matau, kad musiskiai panasaus amziaus. Gal gali pasakyt, kodel jums israse tokius batus?
Klausiu, nes man atrodo, kad kojytės šiek tiek o formos, bet kai klausinėju kitų, man aiškina, kad taip kol kas turi būti, kol silpni raumenukai. Ir mano pediatre kol kas nesiuncia, sako per anksti, o berniukams taip buna, tipo issities da.
Nu gal but, kiek pamenu, vyresniam sunui irgi lyg buvo taip, taciau vistiek pergyvenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpe @ 2005 01 21, 14:30)
Mano mazgei israse ortopedinius batus gal yra mamyciu su tuom susidurusiu kur geriau juos darytis kalba eina apie Kauna ar PIrmam zingsnyje ar Ortopedijos technikoje kaip tu batu kokybe labai buciau dekinga uz informacija per kiek laiko juos padaro .dekiui mamos

Susidūrėme. Ortopediniai batai - batai su supinatoriais. Taip kad, jeigu perkate kokybiškus batus, tai jums nebūtina specialiai užsisakinėti. Yra dar viena išeitis - užsisakyti tik vidpadžius, kuriuos galite įkišti į batukus be supinatorių.
Atsakyti