Įkraunama...
Įkraunama...

Mąstau apie vaiką

smile.gif Sveiki,

manau jau subrendau pradeti mastyti apie savo atzala. Bet yra beda, manoji dar mokosi ir dar mokysis 4 metus. Kaip cia geriau suplanavus? Ar nebus per velu, kai jai bus 25 metai? nes kiek girdejau pirmas vaikas turi buti iki 24 metu, kitaip jis gali gimti nesveikas..
Atsakyti
Ale tai kas cia tau tokia nesamone pasake kad iki 24 umn.gif umn.gif umn.gif ,as kai univerkej su pilvu vaiksciojau ,tai meilesniu destytoju veidu dar nebuvau macius wink_3.gif wink_3.gif
Atsakyti
Na ir nesamonė, kad nesveikas gims vaikas po 24 metu doh.gif Na aš kiek žinau geriau pagimdyti iki 30 metų, nes tada yra lengviau pastoti... unsure.gif
O dėl vaiko tai manau reikia su savo antra puse nuspręsti, kada geriau gimdyti mirksiukas.gif Manau mokslai vieniems gali maišyti kitiems ne...
Beje dėstytojai tikrai atlaidžiau žiūri į neštukes rolleyes.gif
Atsakyti
Taip, taip. Dėstytojai tikrai atlaidžiau žiūri, bet po gimdymo mamytei gali būti sunku suderinti mokslus su vaikiuko auginimu. O kur dar vyras. Juk ir jam dėmesio reikia smile.gif
Pati vaikščiojau į paskaitas su pilvuku ir egzus laikiau. Čia sunkumų lyg ir nebuvo. Bet po gimdymo... ach... Akademinių atostogų neėmiau, norėjau kuo greičiau baigti mokslus, todėl pajutau, ką reiškia ir beibį auginti, ir mokytis. Dabar, kai mokslai baigti, kai beibiui jau penkeri, vis pamąstau, kad reikėjo vis gi man tas atostogas pasiimti. Be to, buvau nedirbusi, gavau labai mažus pinigėlius. Šeimą vyras išlaikė. Kažkiek paremdavo tėvai.
Vienu žodžiu, skubėti tikrai nėra kur. Aš palaikau nuomonę, kad pirmą beibį reikia iki 30, o ne 25 metų pagimdyti. 25 metų mamytė dar truputėlį per jauna tam (chi, patirtis kalba biggrin.gif
Atsakyti
Na man tai pvz, gydytoja sake ir is kitu girdejau, kad geriausiai pasigimdyti vaika iki 25..Nes paskui sunku pastoti ir sunkiau gimdyti, nu bet gal kaip kam..Pvz vyro pussesere pradejo antra vaikuti budama beveik 25m, o pasigimde tik siemet, 29m..Ir ko jie tik nedare.. doh.gif smile.gif Bet jei mokosi, tai geriau lai baigia mokslus, o paskui leliukas.. 2.gif
Atsakyti
o as labai dziaugiuosi kad pasigimdziau 23m thumbup.gif
gailiuosi tik del vieno,kad antra tik dabar,bet tiesiog taip susikloste aplinkybes ax.gif .Dabar turiu drauge ir pagalbininke!O kas liecia mokslus,mokytis nesciai nera sunku,tik reiktu pagalvoti kaip reikes suderinti mokslus gimus vaikuciui.Jei yra salygos kad kas paziuretu,tai pirmyn,nes kai baigsis mokslai,lelius jau paauges,galima ir apie darba pagalvoti cool.gif
Atsakyti
Mūsiškis gimė, kai man jau buvo virš 25 - erių blush2.gif Sveikas, stiprus ir linksmas žmogeliukas gavosi thumbup.gif . Bet aš galvoju, kad truputį per anksti, galėjau dar metus kitus pabinzinėti, nors... Namai atsirado, daiktai visi kažkaip atsirado, o dabar einam į mano darbą universitete kartu kai nėra kur palikti ir visi kalbina tą mažą žmogeliuką; sunku, kažkaip viską suspėji doh.gif . Geriau leisti moteriškei bent kokį išsilavinimą įsigyti, pasaulio pamatyti, tada ir požiūris bus į gyvenimą kitoks ir vaikui daugiau duoti galės thumbup.gif . Nepamiršk, kad paskui dviese galėsit tik pensijoj pabūti wub.gif ir tai ant sprando kokį anūką užkars biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As manau, kai abipusis noras yra, salygos yra, tai galit pradeti beibi. O siaip as esu uz tai, kad kuo ilgiau "pasiganytu" abu busimieji teveliai laisvi, be rupesteliu. ax.gif
As tai tikrai artimiausius 4 metus nenoreciau dar tureti vaiko. O tevai tai tik ir laukia anuku issizioje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikinimas @ 2005 11 23, 14:07)
smile.gif  Sveiki,

manau jau subrendau pradeti mastyti apie savo atzala. Bet yra beda, manoji dar mokosi ir dar mokysis 4 metus. Kaip cia geriau suplanavus? Ar nebus per velu, kai jai bus 25 metai? nes kiek girdejau pirmas vaikas turi buti iki 24 metu, kitaip jis gali gimti nesveikas..

čia priklauso tik nuo to, ko jūs norit, o kad dėl mosklų reiktų atsisakyti vaiko tai tikrai nera būtina, kai nori visur suspėji. aš ištekėjau besimokindama tačiau, kad ir kaip stengtumėmės tačiau tų vaikų nėra, nors jau baigiau mokslus, paskui kitus, bet.... mano trys grupiokės pastojo ir nei viena neėmė akedemijų, sugebėjo, svarbu kad noro būtų, o galiausiai galima pasiimti ir akademines. baimių visada bus, svarbiausia tik teisingai nuspręsti
Atsakyti
Jeigu ji dar nenori, vadinasi, dar nepasiruosus. Motinyste tai ne suns pypas, negalima skubinti, reikia jai pribresti... Be to, juk yra ir kitu uzsiemimu be vaiku auginimo, dar spesit prisiciuciuoti.
Atsakyti
velu niekada nera,mes su vyru maziaus susilaukem 20 ir ne kiek to nesigailim.Matukas buvo labai planuotas ir laukiamas leliukas.tik va,kadangi jauni finansai neleidzia abiems mokytis,dabar vyras mokosi,o po poros meteliu as.tik nezinau ar tesiu tuos pacius mokslus ar eisiu nuo pradziu kitus doh.gif

as tik uz vaikus,bet svarbiausia reikia noreti,o kaip nori viskas yra imanoma thumbup.gif
Atsakyti
Jo - visi megėjai iš savo varpinės parekomenduoti - gimdyti tada, tuoktis tada, mokyts tada - reikia daryti tada, kai pačianm to norisi ir reikia, o ne ką bobutės šneka. Ir aš už tinkamas sąlygas ir vaikui, ir motinai, jei turiu vaikuti auginti šaltame bendrabučio kambaryje, pati turėdama 20Lt savaitei, tai atsiprašau, verčiau gimdysiu po 30m., nei dabar tik todėl, kad galimybės pastoti geresnės... doh.gif
Atsakyti