Įkraunama...
Įkraunama...

Pametinuku miegojimas.

Sveikos mamytes 4u.gif
Pirmiausia noriu pasidziaugti jog mano sunus kuriam 1metai ir 6 menesiai...birzelio pabaigoje tures sesute. nestuke.gif
Dabar labai susirupinau del miegojimo.Vyresnelis aisku su mumis dabar miega,bet kaip gims mazyle...ka daryti?Ar migdyti abu tame paciame kambaryje ar jau dabar vyresneli pradeti pratinti miegoti atskirai nuo tevu savo kambaryje?Jei kas susidure su sia ,,problema'' patarkite man..kai sese gims, tai vyresneliui bus 1 metai ir 10 men.Kaip jus savo vaikus pripratinote miegoti atskirai nuo tevu,kitame kambaryje?
Is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Sveika, sveikinu su nestuke.gif 4u.gif
Tarp maniskiu skirtumas buvo 1.6men. As atskirai nuo musu dukros nepratinau, nes maniau, kad ji jaus pavyda, del to, kad mazius su mumis paskui miegos. Kai gime brolis pirmus menesius as miegojau su mazium atskiram kambary, o tete su dukra. Dabar visu lovos sustumtos i viena didele lova doh.gif ir miegam visi kartu. Tai aisku ne geriausias pavyzdys, bet mums tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Tarp mano zuikiu skirtumas 2.8 metu mirksiukas.gif Ne vienos nakties nesame miegoje atskirame kambaryje. Galvojame kai abu paaugs, irengus vaiku kambari, tada ir gales miegoti savo kambaryje. O dabar miegame visi keturi, kaip mamyte cia rase, "vienoje dideleje lovoje"... Bent jau manieji niekada vienas kitam miegoti netrukde schmoll.gif
Atsakyti
as su mazuoju likau miegamajame, o vyras iskeliavo i vaiku kambari. kai mazajam suejo metukai, abu vaikai miega vaiku kambaryje. jokiu bedu thumbup.gif
dabar kai gims treciasis, MB vel bus iskomandiruotas pas vaikus tongue.gif
Atsakyti
Mes planuojam is pradziu visi miegot vienam kamabry - didzioji savo lovyteje, o mazaja lopsiuky migdysim. Paskui pirksim dviaukste lova, statysim ja kitame kambaryje ir po keliu menesiu pratinsim pirmame aukste didziaja miegot. Itariu, kad bus sudetinga, faktas, kad ji ateis nakti i musu lova, bet vis tiek bandysim ax.gif
Atsakyti
Pas mus skirtumas tarp vaiku metai ir 4 men. didysis pats issikrauste i savo kambari is musu lovos, kai sesei buvo kokie du menesiukai. mes nupirkom dviaukste lovyte, irengem jam kambari dar pries seses gimima. jis labai dziaugesi savo kambariu, lova, zaislais ir pats viena vakara pareiske nora miegoti savo lovyteje. svarbu nieko nedaryti pries vaiko valia.
tik dabar niekaip nesumastau, kaip reikes migdyti vaikus, nes planuoju nutraukineti mazosios maitinima ir kaip ir butu galima juos jau vienam kambari pamigdyti, bet bijau, kad i antra auksta didysis dar per mazas (2m.2men.), o ir kaip tada abudu pamigdyti?
Atsakyti
Didžioji miega savo kambaryje.Įpratinau be jokių problemų dar prieš mažiukės gimimą. O mes su mažaja karaliaujam dviese.Vyras dar kitam kambarį biggrin.gif naktim keliasi prie vyresnėlės biggrin.gif Taip geriausiai visi pailsim blush2.gif Pakolkas taip yra,ateitį tikiuos vėl su vyru tik dviese miegot biggrin.gif
Atsakyti
Ir man iškilo toks pat klausimas, nes kai gims mažiukas, didžiajam bus 1.4 metuku. Todėl kai buvo metukai ir mėnuo pagalvojom pabandyti nakčiai palikti jį jo kambaryje. Pamanėm - nepavyks, tai nepavyks. Nes vėliau, atsiradus pypliui, tai tikrai jis gali supykti, kad atskiriam nuo šeimos, ir pasijusti nereikalingas. Ir labai šauniai pavyko smile.gif . Tiesa jis prieš tai miegodavo pietų ir užmigdavo nakčiai savo kambary, mes jį tik miegantį persinešdavom į miegamąjį (jau buvom įsigiję antrą lovytę, nes vistiek mažiukui reikės).
O kai gims mažiukas - žiūrėsim kaip čia seksis. Kai pirmąjį maitinau pati nebuvo problemų dėl verksmų, bet vistiek pradžioj kartais reikia šviesą įsijungti, pampersiuką pakeisti. Tai ir pagalvojom, kad didžkiui bus ramiau miegoti vienam.
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2010 02 18, 14:29)
Sveikos mamytes 4u.gif
Pirmiausia noriu pasidziaugti jog mano sunus kuriam 1metai ir 6 menesiai...birzelio pabaigoje tures sesute.  nestuke.gif
Dabar labai susirupinau del miegojimo.Vyresnelis aisku su mumis dabar miega,bet kaip gims mazyle...ka daryti?

uzsisakykit didesne lova.
Mes tai buvom nusipirke didziule lova tai miegodavom keturiese ir net ir suo tilpdavo.
Vilniuj pirkom baldu rojuj.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mes gyvenam vienam kambary. Bėda ta, kad mažajam pradėjus verkti, sesė taip pat pradeda labai verkti doh.gif Ką daryti - neišmanom verysad.gif . Aš kol kas miegu vienoj lovoj su mažuoju, sesė pusę nakties savo lovoj, pusę su tėčiu.
Atsakyti
QUOTE(Pajuodėlė @ 2010 04 03, 13:57)
Sveikos 4u.gif  Mes gyvenam vienam kambary. Bėda ta, kad mažajam pradėjus verkti, sesė taip pat pradeda labai verkti doh.gif Ką daryti - neišmanom verysad.gif .  Aš kol kas miegu vienoj lovoj su mažuoju, sesė pusę nakties savo lovoj, pusę su tėčiu.


Buvo pas mus tas etapas verksmų rolleyes.gif bet praėjo mirksiukas.gif didžioji nebereaguoja visiškai i mažės verkimą.
Atsakyti
QUOTE(VaiPė @ 2010 04 03, 13:03)
Buvo pas mus tas etapas verksmų rolleyes.gif bet praėjo mirksiukas.gif didžioji nebereaguoja visiškai i mažės verkimą.


Ilgai tas etapas tęsėsi? Labai jau mus gąsdina jos tokia reakcija unsure.gif
Atsakyti