Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti žmogui, turinčiam viską

Vyro draugas pakvietė į gimtadienį, ir vėl kaip ir prieš kiekvieną gimtadienį kankina galvos skausmas ir klausimas KĄ PADOVANOTI. Gal tas galvos skausmas nebūtų toks didelis, jei žinotume ko tam žmogui trūksta. Bėda ta kad jis turi viską ir net su kaupu. Laužau galvą kokį čia prikolą sugalvojus, kad dovana būtų ne materiali, bet linksma. Gal turit kokių pavyzdžių ką būtų galima padovanoti tokiam žmogui? Beje, vyrukui stuktelna 35 meteliai.
Atsakyti
http://www.goldenmoments.lt/index2.php

Gali padovanoti dovanų čekį iš čia,o jis galės prisidėti ir ką nors pasirinkti.
Atsakyti
Mes vieną kartą sugalvojom tokią dovanytę, nupirkom taurę (kokias dovanoja čempionams) ir išgraviravom žodžius. Mergičkai buvo 20 metų, tai užrašėm "Sveikiname įžengus į 3-čią dešimtmetį". third.gif Labai patiko 4u.gif
vira pasiūlymas irgi thumbup.gif
Atsakyti
Mano draugės vyras paklaustas, ko nori gimtadieniui, atsakė: jachtos. Na tai ką... Nupirkom didelį puzle su jachtos vaizdu. Ko norėjo, tą ir gavo. Kadangi visko turi, tai tokia bajerinė dovana buvo pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu tai senas vyro draugas - galbūt turit kokią jo vaikystės ar paauglystės nuotrauką (pav. darželyje, kai vaidino zuikutį arba penktoj klasėj ,kai priėmė į pionierius), kuri tam draugui būtų netikėta ar maloni.Išdidint, įdėt į kokį nors linksmą rėmelį, sugalvot dar linksmesnį palinkėjimą ar komentarą. Šitam tinklapyje yra pasiūlymų iš nuotraukos nupiešt portretą- gal irgi draugui patiktų. O gal sukaktuvininkas ką nors kolekcionuoja? Arba,jei pameni, Ostapas Benderis turėjo tokį ypatingą tinklelį arbatai, tai "blusų turguj" nupirkit seną žibalinę lempą ir įteikdami pasakykit, kad ji yra Aladino. Bet kokiu atveju- sekmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aureja25 @ 2005 11 25, 11:32)
kaina vienam asmeniui 450 litu

Papigiai sakyciau hihihi.gif
Atsakyti
As nesiulyciau pirkti ko nors juokingo ar siaip daikciuko..
Tarp mano draugiu as buvau ta "kuri turi viska ko jai reikia", tai man dovanodavo tokias nesamones, kad nei ismesi, nei paliksi..Geriau jau butu koki cekiuka ar lupdazi, kad ir uz 5Lt, bet ne besijuokiancias raganas, stiklinius balandzius ir t.t.
Labai geras dalykas butu kazkokia pramoga ar kazkas panasaus, bet ne visokie puzlai ar taures..As nieko pries, bet esu gana praktiska ir megstu minimalizma namuose, va man geriau tada geliu puokste...
Atsakyti
QUOTE(Šokoladka @ 2005 11 25, 11:00)
Mes vieną kartą sugalvojom tokią dovanytę, nupirkom taurę (kokias dovanoja čempionams) ir išgraviravom žodžius. Mergičkai buvo 20 metų, tai užrašėm "Sveikiname įžengus į 3-čią dešimtmetį". third.gif  Labai patiko 4u.gif
vira pasiūlymas irgi  thumbup.gif


o kur tokiu taurių rasti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2005 12 19, 22:16)
o kur tokiu taurių rasti?smile.gif

Sporto prekių parduotuvėse.
Atsakyti
na gal ceki koki padovanok ar priekybos centre,kosmetikos parduotuvei,masazui,grozio salone ir pan.
Atsakyti
genialumas slypi paprastume mirksiukas.gif
p/c EUROPA 2aukste atsidare nauja parde salia alandeko ten prie pat iejimo spinteles sustaytos pan., kaip kokioj maximoj biggrin.gif
zodziu maciau peili suriui pjaustyti thumbup.gif 12-24lt (priklauso nuo dydzio).nuvo toks su kotu- peliuku, o patys asmenys kaip surios t.y. su skylutem. pries sventes neliko cry.gif pati sau tokio norerjau. trumpiau tariant, dovanociau ta peliuka- peili ir surio gabala biggrin.gif ant dezes gali pelekautus priklijuoti, jei tokiu dar yra musuose pirkti g.gif doh.gif

QUOTE(kamputyje @ 2005 12 19, 21:16)
o kur tokiu taurių rasti?smile.gif

esu maciusi juvelyrinese pardese, tiesa kaina doh.gif
Atsakyti
Leita, betgi populiarus baisiai prietaras, kad peilio dovanot negalima, nes susipyksit g.gif
O gero sūrio gabalas tai gerai tongue.gif ir dar su pelėkautais lotuliukas.gif
Atsakyti