Įkraunama...
Įkraunama...

Vis dar nerandu savo išrinktojo..

Šią temą kuriu dviejų man svarbių žmogučių prašymu ir labai tikiuosi Jūsų patarimo ar bent jau savo nuomonės išsakymo smile.gif pati jau nesugalvoju ką ir patarti Joms doh.gif
Vienai mergina 17m, kitai 22m. Iš tiesų abi merginos labai mielos, bendraujančios, gražios, tikrai šaunios ir turi daug draugų, bet TO VIENINTELIO neranda. Atrodo "ateis laikas bus ir vaikas", bet juk visoms merginos norisi tos šilumos ir meilumo iš antrosios pusės. Vien tas žinojimas, kad turi mylimą ir mylintį žmogų jau labai daug reiškia. wub.gif
Gal Jūs galėtumėte pasiūlyti, kaip susipažinti su kokiu nors žmogučiu? Gal turite kokių savo pavyzdžių kaip susipažinote su SB? ax.gif
Neįsivaizduoju ką daugiau patarti šios panelėms, todėl kreipiuosi į Jus, nes čia dažniausiai randu atsakymus į man rūpimus klausimus mirksiukas.gif
Atsakyti
atejo laikas ir likimas suvede,per interneta biggrin.gif
merginos dar jaunos, tokiu metu mane tik pirmoji meile buvo aplankiusi, kuri kaip pridera baigesi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reika: 19 vasario 2010 - 15:37
QUOTE(Desire*~> @ 2010 02 19, 15:39)

Vienai mergina 17m, kitai 22m. Iš tiesų abi merginos labai mielos, bendraujančios, gražios, tikrai šaunios ir turi daug draugų, bet TO VIENINTELIO neranda.

Tai gal tam vieninteliui dar ankstoka ka? doh.gif simpatijom lai dziaugiasi...
Atsakyti
Tai kad nei simpatijų, nei to vienintelio, kaip jos sako, nėra : D
Atsakyti
Jos abi pakankamai jaunos, tikrai ras dar
Atsakyti
tik nepradekit ieskot , nepaverskit to darbu - ateis patys smile.gif
Atsakyti
Kai maziausiai tikiesi...

pritariu visoms merginoms, kad tos tavo drauges dar jaunos ir nera ko stresuoti. lai mokosi, dirba, iesko kazkokiu hobiu, juk visur gali sutikti daug zmoniu (ir ten, ir ten, ir ten), tad lai kazkaip lavina save, kazkuo domisi, o kazkas gal tuo tarpu susidomes jomis wink.gif
Atsakyti
Simpatijų neturėjau kažkur iki 25, pasibučiavau su vaikinu per puseserės vestuves pirmą kartą 26, po to atsirado dar tų simpatijų, savo vienintelį sutikau 27, ištekėjau 28, dabar laimingai ištekėjus virš 2m.
Viskam savo laikas, beje mano manymu ankstyvos draugystės retai baigiasi laimingai, nes žmonių charakteriai ir vertybės dar nesusiformavę ir jie dažnai tik vėliau suvokia ko jiems iš tikro reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankara: 20 vasario 2010 - 12:36
vien del to puola vos ne i nevilti, nes dabar dauguma paneliu isteka jau 20 metu ar pan. nes jei vienai virs 20 tai jau tikiu, kad norisi jau tureti rimtus santykius su vaikinu ax.gif kai kurioms iki 30 metu nesinori nieko rimto o tik trumpalaikiu santykiu, kiekvienos skirtingai bresta ir norai kitokie. rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 02 20, 14:32)
vien del to puola vos ne i nevilti, nes dabar dauguma paneliu isteka jau 20 metu ar pan. nes jei vienai virs 20 tai jau tikiu, kad norisi jau tureti rimtus santykius su vaikinu  ax.gif  kai kurioms iki 30 metu nesinori nieko rimto o tik trumpalaikiu santykiu, kiekvienos skirtingai bresta ir norai kitokie.  rolleyes.gif  smile.gif

Gal ir nesu teisi, bet tikrai nemanau, kad dabar merginos skuba tekėti 20 metų.. kaip tik didesnis procentas yra tekančių link 30-ties mirksiukas.gif
O atsakant į temą, tai kiekvienam savo.... vienos savo išrinktąjį sutinka vienu metu, kitos kitu mirksiukas.gif tuo ir įdomus tas gyvenimas flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(viride @ 2010 02 20, 19:28)
Gal ir nesu teisi, bet tikrai nemanau, kad dabar merginos skuba tekėti 20 metų.. kaip tik didesnis procentas yra tekančių link 30-ties  mirksiukas.gif
O atsakant į temą, tai kiekvienam savo.... vienos savo išrinktąjį sutinka vienu metu, kitos kitu  mirksiukas.gif  tuo ir įdomus tas gyvenimas  flirt.gif


na galbut ir klystu, tiesiog esu susidarius toki vaizda, nes kazkada esu skaicius keliu metu susituoket tai pasirode kad visos tokio amziaus, ta prasme iki 25 tai tikrai smile.gif ir is aplinkiniu toks amzius pagrinde wink.gif tai tiesiog gal del to mano tokia nuomone 4u.gif
Atsakyti
Dažniausiai taip jau būna, kai ieškai - nerandi, o kai neieškai -visaks atsiranda savaime.
Atsakyti