Įkraunama...
Įkraunama...

Liūdnos mintys

cry.gif Oi nemoku issipasakoti, bet pabandysiu, cia toks pirmas viesas mano pasisakymas...
o buvo taip...
kilo mintis sukurti savo versla, konkreciau nenoriu sakyti, bet tiesiog net nepradejus, jau liūdnos mintys apima mane, kad "nieko nebus", "niekas cia nesigaus" ir pan.Praejo dar tik menuo, o as jau galvoju, kad neverta nieko daryti, nes kol kas nieko ir nera, ka esu sumaniusi, nesigauna, o nesigauna, gal kad dar nera idirbio...liudna, norisi viska mesti net nepradejus rimciau...o buvau tokia optimiste, tikejau viskuo, planavau...ar cia nera verslininko gysleles, ar tiesiog verta pas psichologa apsilankyti...o ka jam sakyti, juk cia tokia kvaila beda, pamanyk, simtai bankrutuoja ar meta savo versla, bet as nenoriu mesti, o daryti kazka irgi nebe... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaresa @ 2005 11 24, 16:44)
cry.gif Oi nemoku issipasakoti, bet pabandysiu, cia toks pirmas viesas mano pasisakymas...
o buvo taip...
kilo mintis sukurti savo versla, konkreciau nenoriu sakyti, bet tiesiog net nepradejus, jau liūdnos mintys apima mane, kad "nieko nebus", "niekas cia nesigaus" ir pan.Praejo dar tik menuo, o as jau galvoju, kad neverta nieko daryti, nes kol kas nieko ir nera, ka esu sumaniusi, nesigauna, o nesigauna, gal kad dar nera idirbio...liudna, norisi viska mesti net nepradejus rimciau...o buvau tokia optimiste, tikejau viskuo, planavau...ar cia nera verslininko gysleles, ar tiesiog verta pas psichologa apsilankyti...o ka jam sakyti, juk cia tokia kvaila beda, pamanyk, simtai bankrutuoja ar meta savo versla, bet as nenoriu mesti, o daryti kazka irgi nebe... sad.gif

nu as versle nelabai nusimanau, tik manau, kad pradedant versla reiketu stebeti panasaus pobudzio verslo vystymos, klestejimo ir kitu perspektyvu tendencijas.. o jei dabar jau nelabai einasi, tai gal rimtai nereiketu pradeti rimciau, nes paskui dideliu skolu gali buti, o kartu ir rupesciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaresa @ 2005 11 24, 15:44)
cry.gif Oi nemoku issipasakoti, bet pabandysiu, cia toks pirmas viesas mano pasisakymas...
o buvo taip...
kilo mintis sukurti savo versla, konkreciau nenoriu sakyti, bet tiesiog net nepradejus, jau liūdnos mintys apima mane, kad "nieko nebus", "niekas cia nesigaus" ir pan.Praejo dar tik menuo, o as jau galvoju, kad neverta nieko daryti, nes kol kas nieko ir nera, ka esu sumaniusi, nesigauna, o nesigauna, gal kad dar nera idirbio...liudna, norisi viska mesti net nepradejus rimciau...o buvau tokia optimiste, tikejau viskuo, planavau...ar cia nera verslininko gysleles, ar tiesiog verta pas psichologa apsilankyti...o ka jam sakyti, juk cia tokia kvaila beda, pamanyk, simtai bankrutuoja ar meta savo versla, bet as nenoriu mesti, o daryti kazka irgi nebe... sad.gif


Nelabai aisku. Ar jau vis delto pradejai versla ar dar esi kurimo stadijoje? Gal verslas pasirinktas, o per mazai motyvacijos? Nemiela veikla? Gal paprasciausiai baime susidurus su sunkumais? ir etc.
Atsakyti
QUOTE(POLLY @ 2005 11 24, 15:46)
nu as versle nelabai nusimanau, tik manau, kad pradedant versla reiketu stebeti panasaus pobudzio verslo vystymos, klestejimo ir kitu perspektyvu tendencijas.. o jei dabar jau nelabai einasi, tai gal rimtai nereiketu pradeti rimciau, nes paskui dideliu skolu gali buti, o kartu ir rupesciu g.gif

tai va, vieni man taip sako, o kiti : kas nerizikuoja, tas negeria sampano...tai zmogelis ir metaisi...
Atsakyti
QUOTE(gintaresa @ 2005 11 24, 16:53)
tai va, vieni man  taip sako, o kiti : kas nerizikuoja, tas negeria sampano...tai zmogelis ir metaisi...

o pacios sirdis ka sako? nu as siaip nepateisinu rizikos susijusios su dideliais pinigais.. nemanau, kad ji verta to, kad poto visa gyvenima moketum skolas.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(POLLY @ 2005 11 24, 15:54)
o pacios sirdis ka sako? nu as siaip nepateisinu rizikos susijusios su dideliais pinigais.. nemanau, kad ji verta to, kad poto visa gyvenima moketum skolas.. schmoll.gif


Rizika buti priklausomam nuo darbdavio ir likti be cento ne mazesne.
O siaip aisku, verslas ir rizika neatsiejami dalykai smile.gif

As tai labai noriu pradeti savo versla, tik niekaip nesiryztu, drasos truksta.
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 11 24, 15:50)
Nelabai aisku. Ar jau vis delto pradejai versla ar dar esi kurimo stadijoje? Gal verslas pasirinktas, o per mazai motyvacijos? Nemiela veikla? Gal paprasciausiai baime susidurus su sunkumais? ir etc.

Pradejau ir ne pagal plana viskas gaunasi...taip, kurimosi stadija, ir nemaniau, kad ji tokia ziauri...
Atsakyti
QUOTE(gintaresa @ 2005 11 24, 16:04)
Pradejau ir ne pagal plana viskas gaunasi...taip, kurimosi stadija, ir nemaniau, kad ji tokia ziauri...


Na tada cia baime. Jei jau pradejai, zengei zingsni - tai pirmyn, cia gi tik pirmieji sunkumai. O pagal plana, tai abejoju ar versle kas nors vyksta.
Atsakyti
QUOTE(POLLY @ 2005 11 24, 15:54)
o pacios sirdis ka sako? nu as siaip nepateisinu rizikos susijusios su dideliais pinigais.. nemanau, kad ji verta to, kad poto visa gyvenima moketum skolas.. schmoll.gif

investicijos nelabai dideles... viena diena sirdis sako:pirmyn, kita diena:sustok... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 11 24, 16:00)
Rizika buti priklausomam nuo darbdavio ir likti be cento ne mazesne.
O siaip aisku, verslas ir rizika neatsiejami dalykai smile.gif

As tai labai noriu pradeti savo versla, tik niekaip nesiryztu, drasos truksta.

o kokioj srity noretum kurti versla, jei atsirastu drasos?
Atsakyti
O as manau,kad jeigu nori ka nors igyvendinti, pasiekti,yra labai svarbu,kad "degtum" tuo dalyku, negalvodama apie pelna ir nauda. Buk 100% isitikinusi,kad tavo ideja yra thumbup.gif ir pamatysi kaip pasiseks. Zinai kaip sako:per kancias i zvaigzdes. Sekmes tau ir nenuleisk ranku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaresa @ 2005 11 24, 16:11)
o kokioj srity noretum kurti versla, jei atsirastu drasos?


Daugiau galvoju apie paslaugas nei apie prekes. O sritys labai moteriskos blush2.gif Parasysiu abstrakciai - grozis, turizmas, renginiu organizavimas. Visame sitame ka isvardinau turiu pora ideju, bet ju tiesiogiai nerasysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 24 lapkričio 2005 - 17:01