Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

user posted image


SENA TEMA !

sepeteliai su kuriais patogu dengti kremine pudra 4u.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:
Nusipirkau Revlon Colorstay Dry/normal skin,tureciau uz keliu dienu gauti,tikiuosi atspalvis tiks ax.gif ir tiks mano sausai odai doh.gif
Atsakyti
NA VA PO ILGU IESKOJIMU VIS DELTO NUSIPIRKAU CHANEL VITALUMIERE,JI MANO SAUSAI SERPETOJANCIAI ODAI IDEALI.O ISBANDZIAU NEMAZAI ,BET NUO SAUSAI JAUTRIAI ODAI SKIRTU (DIOR NUDE, ECLAT SATIN, LANCOME PHOTOGENIC schmoll.gif VISTIEK NETAS REZULTATAS MAN KAIP SU SITA.NA DAR SHISEIDO DUAL BALANCING MAN VISAI PATIKO.BEJE DAR NUSIPIRKAU clinique dramatically different moisturizing lotion ISGYRE ,KAD GERAS DREKIKLIS,BANDYSIM!
Atsakyti
QUOTE(rutajon @ 2010 02 20, 17:06)
NA VA PO ILGU IESKOJIMU VIS DELTO NUSIPIRKAU CHANEL VITALUMIERE,JI MANO SAUSAI SERPETOJANCIAI ODAI IDEALI.O ISBANDZIAU NEMAZAI ,BET NUO SAUSAI JAUTRIAI ODAI SKIRTU (DIOR NUDE, ECLAT SATIN, LANCOME PHOTOGENIC  schmoll.gif  VISTIEK NETAS REZULTATAS MAN KAIP SU SITA.NA DAR SHISEIDO DUAL BALANCING MAN VISAI PATIKO.BEJE DAR NUSIPIRKAU  clinique dramatically different moisturizing lotion ISGYRE ,KAD GERAS DREKIKLIS,BANDYSIM!

Jei man netiks revlon,tai jau matau koks sekantis pirkinys bus biggrin.gif nes mano oda irgi sausa ir serpetojanti doh.gif
Dabar pradejau deti grietines kaukes,tai odos bukle jau po pirmos kaukes stipriai pasikeite thumbup.gif pabandykit 4u.gif
Atsakyti
jus man pasakykit, ar Chanel turi labai sviesiai odai spalvyte i smeline ne rozine? g.gif gal kas naudojat ir galit pakomentuot 4u.gif noreciau kokios nors misriai odai, bet kiek teko ziuret - nelabai ka turi is sviesiu atspalviu unsure.gif
Atsakyti
gal kas yra bande ir gari pasidalint atsiliepimais 4u.gif
http://shop.nordstro...7...6008440&P=2
http://shop.nordstro...7...6008440&P=3
http://shop.nordstro...7...6008440&P=3
http://shop.nordstro...7...6008440&P=7
gal kas gali imest nuoroda kur galeciau paskaityt kaip ikelt foto iskart, kad rodytu, o ne nuoroda kaip as , kad ikeliau dabar, nes nemoku dar blush2.gif .buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shemsa: 20 vasario 2010 - 19:25
As ir vel grizau prie CHANEL VITALUMIERE, nors namie guli dar kokie 4 skirtingu pudru buteliukai. Bent siuo saltuoju metu ji man geriausia thumbup.gif
Atsakyti
eilini karta isitikinau, kas LT gyvena mulates biggrin.gif nei douglas, nei kristianoj nera sviesiu atspalviu blink.gif Siandien vel eisiu pirkti Make Up Store kremine pudryte, o taip norejau kazka naujo isbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 02 22, 13:03)
eilini karta isitikinau, kas LT gyvena mulates  biggrin.gif nei douglas, nei kristianoj nera sviesiu atspalviu  blink.gif Siandien vel eisiu pirkti Make Up Store kremine pudryte, o taip norejau kazka naujo isbandyt  biggrin.gif



labas,
manau, tu klysti del sviesiu atspalviu. As irgi perku pati sviesiausia ir tikrai ju tiek douglas, tiek sarmoje ar kristianoje yra. Siuo metu turiu net keliu ivairiu firmu pudras. jei domina parasysiu numerius ir spalvas. As pati esu labai balta, net permatoma oda. Bet klausimas butu toks - ar tu naudoji pudra , kurios atspalvis i rozini, ar i gelsva. As neperku tu, kuriose yra rozinio pigmento ( kiek zinau si spalva skirta vyresnio amziaus moterims, taip kazkada sake konsultantes ir teko skaityti bobiskame zurnale.).
Atsakyti
ar yra naudojusiu KRON droge sia pardavineja..
Atsakyti
sutinku su Tiffany. Aplaksčiau visos Klaipėdos Kristianas, Sarmas, o Clarins'o pačio šviesiausio 01 neradau schmoll.gif
prieš tai ieškojau Danijoj, irgi aplaksčiau visas parduotuves, kuriuose kosmetika prekiauja, taip pat neradau, todėl vyliaus rast Lietuvoj hihihi.gif
paprasčiau užsisakyt iš int. parduotuvių doh.gif

Chanel'io šviesiausia Lietuvoj nr. 20 Clair. Nors man per tamsi šiuo metų būtų. Jinai į geltonumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 02 22, 16:51)
sutinku su Tiffany. Aplaksčiau visos Klaipėdos Kristianas, Sarmas, o Clarins'o pačio šviesiausio 01  neradau schmoll.gif
prieš tai ieškojau Danijoj, irgi aplaksčiau visas parduotuves, kuriuose kosmetika prekiauja, taip pat neradau, todėl vyliaus rast Lietuvoj hihihi.gif
paprasčiau užsisakyt iš int. parduotuvių  doh.gif

Chanel'io šviesiausia Lietuvoj nr. 20 Clair. Nors man per tamsi šiuo metų būtų. Jinai į geltonumą  smile.gif


Aš irgi prisidedu prie baltaodziu... Nusipirkau 20 Clair ir man šiuo momentu per tamsi ir per geltona. Teks laukti pavasario... Jeigu kas nors pasidalintu, kur perka 0.5 ar koki ten sviesiausia Chaneli, butu 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2010 02 22, 10:48)
As ir vel grizau prie CHANEL VITALUMIERE, nors namie guli dar kokie 4 skirtingu pudru buteliukai. Bent siuo saltuoju metu ji man geriausia thumbup.gif

o kokiai ji odai skirta?:)as naudoju chanel teint inocence ,bet taip noreciau kazka naujo da pabandyti smile.gif
Atsakyti