Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu nutraukti KT vartojimą -

Laba diena, visoms supermamu skaitytojoms cool.gif Na niekur neradau panasios temos,o man labai reikia jusu patarimo. Taigi situacija pas mane tokia. Po dvieju metu kontraceptiniu tableciu naudojimo apsisprendziau - gana! Uztenka, ta mano organizma kist tabletem. Svoris padidejas, o taip noretusi vasara pasitikti bent keliais kg maziau, uztenka drauga laikyt ant "bado", noriu pilnavercio gyvenimo, kad sugrystu noras, o dar ir berimai keisti atsirado, na vienu zodziu man jau uztenka. Tik yra bedele pas ginekologe esu buvusi tik tada pries du metus, taigi tikrai reiku apsilankyti. Pagal savo apskaiciavimus antradieni tureciau pradeti nauja lapeli, taigi ir pas daktare reiktu eiti iki antradienio, bet butinai pabaigus sirgti, ar neklystu as? truputi baisoka, nes mano dartare griestoka ir bijau gauti velniu, kad tiek laiko nebuvau atejus, nors jei viskas gerai, ko man ten ir rodytis? o metant gal isvis nebutina apsilankyt, gal cia tik as toki burbula isputus... Na noreciau jusu patarimo doh.gif tikiuosi nepyksit uz nauja temele, kuri gal nera tokia reiksminga... unsure.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif keista, kad pas ginekologe buvai pries du metus, negi tau recepto nereikejo, juk ji israso tik 180 dienu, kad po to ateitum issirasyti ir pasitikrinti, ypac vartojant KT reikia tikrintis, nes gali vykti pokyciai gimdoj. Mano manymu, tu dabar eik pas ta gydytoja, kai prasirgsi, bet ir nenutrauk dar viena menesi KT ir su ja pasitarsi, kaip toliau gyvensi 4u.gif Kad gydytoja griezta, tai pliusas, man tai buvo kitaip-nuejau po puses metu recepto kito issirasyti, o mano isgirtasis gydytojas net neprisimena manes, kokios mano problemos, net korteles nepavarte, o ten viskas gi surasyta...tiesiai sviesiai buvau soke rolleyes.gif
Atsakyti
gali sakyt, kad pas kita lankeis, kur isvykus buvai ar kazka panasaus smile.gif
jei klaus... nors man butu labai keista, jei pradedu priekaistaut ar dar ka smile.gif
be to, jei tau ji nepatinka, niekas netrukdo pas kita uzsirasyt ax.gif
Atsakyti
Buciau nuejus jei butu reikeja naujo recepto, bet manes daugumose vaistiniu isvis nepraso o tose kuriose ir prase tai i data nei karto neatkreipe demesio, tik parodau ir viskas schmoll.gif cool.gif Na o tas kad taves nepazino tai man nieko keisto atrodo, nes kai man tada pries du metus israse kt jokio tyrimo net nepadare tiesiok paeme is israse, mano mamai tos pacios rusies tik silpnesniu pries mane buvo israse, tai susidariau nuomone kad ji visom tuos pacius varo unsure.gif , nu bet ka atrodo pataike du metus prageriau ax.gif O man nesinori jau daugiau nei viena menesi gert, ir tiksliai nzn kuria diena dirba (nes retai buna ji poliklinikoj) tai pirmadieni leksiu uzsirasyt ir kaip tik busiu po menesiniu, bet manau nebus tragedija jei ateisiu pas ja neisgerus kt g.gif






O kas del persirasymo pas kita tai daug man reiketu persirasinet, nes mes privacioj klinikoj visa seima priklausom, o ten tik viena daktare ir ta pati tik viena, tai nesimori vienai lekt kaskur kitur, nera tokia visai ragana dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2010 02 21, 16:10)
gali sakyt, kad pas kita lankeis, kur isvykus buvai ar kazka panasaus smile.gif
jei klaus... nors man butu labai keista, jei pradedu priekaistaut ar dar ka smile.gif
be to, jei tau ji nepatinka, niekas netrukdo pas kita uzsirasyt ax.gif


o tas keliavimas nuo vieno gydytojo prie kito...kaip cia pasakius....praejau tris ir ka galiu pasakyt-per mazai skiria laiko vizitui, "varo" moteris kaip konvejeriu, neisigilina, nepadaro issamiu tyrimu, vos ne paciai reikia pasakyt, lygtai pati labai noretum tos echoskopijos ar tepineliu, bet taip juk reikia...arba del KT paskyrimo, kuris gydytojas labai jau isigilina i tavo organizma? juk reiketu is tikruju istirti, koks pas tave estrogenu, progesterono lygis, kad tinkamai parinktu KT, tinkamu doziu...o dabar duoda "is akies", tipo jei netiks, pakeisim kitom....ir dar istraukia is stalciaus reklamine tu KT knygute, tai viskas aisku, kad yra parsidaves farmacininkams, reklamuoja ju produkta, uztai paskui farmacininkai jiems dovanoja keliones i egzotiskas salis ir pan... Gal kiek piktai parasiau, bet tokia jau ta realybe 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Esante @ 2010 02 21, 16:54)
... 
O kas del persirasymo pas kita tai daug man reiketu persirasinet, nes mes privacioj klinikoj visa seima priklausom, o ten tik viena daktare ir ta pati tik viena, tai nesimori vienai lekt kaskur kitur, nera tokia visai ragana dar smile.gif


joks gydytojas negali pakeisti tavo apsisprendimo, jei nusprendei nebevartoti-tavo juk teise rinktis...tik kai nueisi, butinai issamiai issitirk, nes visokiu pokyciu gali buti po KT vartojimo, patariu nuosirdziai 4u.gif
Atsakyti
Na tai del tos priezasties ir noriu pasitikrint pasiaiskint ir pan rolleyes.gif Tik ten per daug negali jos lyst pas mane i vidu nes dar negimdzius tai... na pacios suprantat blush2.gif o mazu esat girdeja ar yra tyrimai, kurie gali pasakyt ar as esu vaisinga? gal kam teke?
Atsakyti
QUOTE(Esante @ 2010 02 21, 17:19)
....Tik ten per daug negali jos lyst pas mane i vidu nes dar negimdzius tai... na pacios suprantat  blush2.gif  o mazu esat girdeja ar yra tyrimai, kurie gali pasakyt ar as esu vaisinga? gal kam teke?





cia biski nusisnekejai biggrin.gif nepyk, tikrinti echoskopu ar imti tepinelius gydytojas gali ir gimdziusioms, ir negimdziusioms, nieko bloga nepadarys (o ka tu isivaizduoji, kad gydytojas gali tau daugiau daryti?)..bet vat, kad KT vartojai negimdziusi, tai didesne beda, gal bus gerai, o gal ilgiau organizmas stos i vezes, vis tik buvo pumpuojami sintetiniai formonai, gali buti sioks toks disbalansas, o gal ir viskas bus gerai nuo pirmo menesio metimo, cia kaip kam, yra cia temu apie KT, pasiskaityk, kaip kitos kankinas........ 4u.gif
Atsakyti
Nepyk, bet nenusisnekejau, tu ne taip supratai Zinau ka reiskia nes ir tepinelius eme ir echoskopu tyre, sake man ginekologe kas galima negimdziusioms o kas ne. as turejau galvoj kad ten pas mane i vidu, negali giliai lyst, nes pasakojo mama kokiu ten proceduru galuma patirt, man tokios negresia kolkas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Esante @ 2010 02 21, 18:14)
Nepyk, bet nenusisnekejau, tu ne taip supratai Zinau ka reiskia nes ir tepinelius eme ir echoskopu tyre, sake man ginekologe kas galima negimdziusioms o kas ne. as turejau galvoj kad ten pas mane i vidu, negali giliai lyst, nes pasakojo mama kokiu ten proceduru galuma patirt, man tokios negresia kolkas wink.gif


ok, nesijaudink, niekas tau ten kazkokios intervencijos nedarys, nera juk prasmes 4u.gif o ar vaisinga, ar ne labai paprasta patikrint...gyvenimas pats parodys, kai nebevartosi jokiu apsisaugojimo priemoniu, sekmes 4u.gif
Atsakyti
Pasiskaiciau apie tuos disbalansus ir baisu daros! nu bet ka padarysi, nejaugi visa gyvenima turesiu vartot, kuo anksciau pamesiu tuo bus geriau wink.gif O vat nenoriu laukt nezinioj kol tas gyvenimas parodys, dar neplanuoju vaiku, o smalsu butu suzinot, tuos mano spejimus....
Atsakyti
Esante, nesuk sau galvos del to, kad gydytoja barsis. Neturi teisės. Gali tiesiog jai atsakyti, kad jauteisi gerai ir ir tiek.
Metus tabletes bus ir nepatogumų. Gerai kad jie laikini, bet kantrybės vistiek prireiks (daugumai kurį laika pasireiskia nuovargis, atsiranda spuogeliu ir t.t.). Apie vaisingumą nieko, greičiausiai, nesužinosi ir, jei dabar vaikelio neplanuoji, gal ir nenorėk kuo greičiau sužinoti to natūraliuoju būdu biggrin.gif Dar pamąstyk kaip efektyviai saugosiesi, kai nebegersi KT, nes gali nutikti taip, kad vienas ar kitas būdas bus nepatogus ar nepriimtinas.
Atsakyti
Na va ir po baisiosios savo vizitacijos jau, pasirodo pasikeite mano daktare, o sita isties nereali thumbup.gif Geresnes ginekologoles neisu ziburiu jauciu nerasiu, issiklausinejau viska kas rupejo ir nebuvo baisu, kad nepradedu bumbet schmoll.gif na vienu zodziu kartu nusprendem kad padarysiu pertrauka, ir pasiule kitokiu apsisaugojimo priemoniu ateiciai tongue.gif
Atsakyti