Įkraunama...
Įkraunama...

Madagaskaro tarakonai

Sveiki. Taip jau nutiko, kad teko priglausti porelę Madagaskaro tarakonų... blink.gif ... Kuo toliau, tuo labiau jie man patinka, tiesą sakant, iš pirmo žvilgsnio supratau, kad ir aš tokių noriu drinks_cheers.gif ...

Gal kas nors auginat šiuos gyvius? Labai norėčiau, kad pasidalintumėt patirtim, nes nedaug medžiagos apie jų priežiūrą, maitinimą, tinkamą būsto įrengimą ką randu inte...

Žodžiu - laukiu tarakonų augintojų šioje temukėje, o jei netyčia tokia tema jau yra, tik aš neradau - prašau moderatorių mano žinutę ten perkelti...

Kai nugraibysiu laiko, įkelsiu mūsų gražuoliukų augintinių foto wub.gif
Atsakyti
user posted image

wub.gif
Atsakyti
verysad.gif ... taip ir nesulaukiu nei vienos žinutės... Nejau tikrai niekas neauginat šių mielų padarų?

Neseniai skaičiau, kad kažkur, kur rengiamos tarakonų lenktynės, už vabaliuką galima gauni šimtuką litų biggrin.gif ... Reik ir pas mus tokias imt renk, gal ir augintojų daugiau atsiras mirksiukas.gif ...

O gal vis tik kas nors auginat? Labai norėčiau sužinoti, kokiom sąlygom ir kaip jie dauginasi...

maniškiam kad būtų kur slėptis, įdęjau pora pliauskų... Praeitą savaitę valiau terariumą, ir tas pliauskas nuploviau... tai jos ėmė ir - apipelijo...

Dabar mąstau - ar tai nepakenks augintiniams? Ką daryti? g.gif
Atsakyti
Sveika, nu nelabai gerai pelėsis, kad nesusirgtų tik. Man pačiai gražu pažėt, tik bijau visų padarų pas kuriuos daugiau nei keturios kojos biggrin.gif. Pliauskas reiktų pakeisti kitom, nes pelėsį sunku išvaryt kai apsigyvena, o tuo labiau, kad šie vabzdžiai kontaktuoja su užkrėstu medžiu tai nepadės jokie valikliai, nes tik blogiau padaryt galima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglasss: 14 kovo 2010 - 14:20
QUOTE(Spyglasss @ 2010 03 14, 16:18)
Sveika, nu nelabai gerai pelėsis, kad nesusirgtų tik. Man pačiai gražu pažėt, tik bijau visų padarų pas kuriuos daugiau nei keturios kojos  biggrin.gif. Pliauskas reiktų pakeisti kitom, nes pelėsį sunku išvaryt kai apsigyvena, o tuo labiau, kad šie vabzdžiai kontaktuoja su užkrėstu medžiu tai nepadės jokie valikliai, nes tik blogiau padaryt galima.



Ačiū, turbūt taip ir reiks pasielgt - mes tą medį lauk... tik vat - slėptuvės nebebus, nes į kaimą negreit važiuosim... Gal parduotuvėse kažko tinkamo rasčiau? g.gif ...

Svajoju vasarą įsirengt tarakonam terariumą - o jei gruntui pilčiau ne pjuvenas, o durpes, gal ir kokį nors augaliuką būtų galimą įsodint? Tik kažin kokį būtų galima su šiais vabzdžiais augint? g.gif
Atsakyti
Yra parduotuvėse, bet ir kainuoja. Durpes pats tas . Šiaip jie nėra reiklūs gyvenimo sąlygoms. Tik augaliukus apkramtytų man atrodo smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglasss: 14 kovo 2010 - 15:11
ai, tegu apkramto... todėl ir noriu pasodint tokį, kuris nebūtų jiems kenksmingas... ir dar surast išpuvusią šaką... oi, jau net rankas niežti...

Šiaip skaičiau, kad jie visaėdžiai... bet dešros gi nepaduosi... lotuliukas.gif ... bandžiau dėt salotos lapą, banano griežinėlį, katino konservų, žiurkėno sausukų, varškės, obuolio... toks jausmas, kad jie nieko neėda... g.gif ... kuo galima maitint madagaskaro tarakonus?
Atsakyti
maisto likučiais manau, tik labiau augalinės kilmės. Neauginu pati ir bijau ką ne taip patart verysad.gif . Kiek prisimenu tai tik tuos tarakonus kur daugiabučiuose migruoja smile.gif . Tie viską rija, kas jų kalibro ir ne tik biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2010 03 14, 14:44)
verysad.gif ... taip ir nesulaukiu nei vienos žinutės... Nejau tikrai niekas neauginat šių mielų padarų?


Kur jų tas mielumas unsure.gif unsure.gif pamatyčiau namie tokį, širdis sustotų lotuliukas.gif
Atsakyti
Kol gyvų nemačiau, arba tie "naminiai" ir man fui.... Šitie kažkuom ypatingi... Ir terariume labai gražiai žiūrisi... ir vaikams labai patinka - nebijo net mano mažoji... Jiems labai smagu, kai patinėlis šnypščia... Tik kad leidžiu jiems kokį kartą per porą dienų pirštuku pajudint mirksiukas.gif ...
Skaičiau apie trimetinukų baimę vabalams... maniškė vidurėlė taip pat buvo ėmus bijot - skrendantis vabzdys buvo gerokai baimės įvaręs... Bet kai pamatė, kad tokie dideli vabaliukai nesikandžioja, kad mažoji labai nori juos pakrutint, ir vidurėlė išdryso pirštuku paliest, ir kažkaip atrodo, su vabalų baimėm baigta thumbup.gif ...

Kol kas man jie labai patinka... nereiklūs, jokio kvapo... tupi sau ir ūsus kraipo wub.gif
Atsakyti
smile.gif reiks pagalvot gal ir man vaikui nupirkt, nes vos avarijos nepadariau kai tas mašinoj pamatė boružę lotuliukas.gif . Turiu 25 litru terariumą, kažin pradžiai tiktų tokio dydžio?
Atsakyti
QUOTE(Spyglasss @ 2010 03 15, 09:13)
smile.gif  reiks pagalvot gal ir man vaikui nupirkt, nes vos avarijos nepadariau kai tas mašinoj pamatė boružę  lotuliukas.gif . Turiu 25 litru terariumą, kažin pradžiai tiktų tokio dydžio?



Manau,tikrai užteks... Bet jei tu pati bijosi, ir vaikui persiduos dar didesnė baimė... Kai aš ėmiau juo garsiai girti ir žavėtis, ir vaikai kažkaip labai juos pamėgo...

Ir su boružėm mums tas pats buvo... Bet aš ėmiau pasakot, kad čia labai geras vabaliukas, jis nekanda, kad jo pagalba gali sužinot orą - reikia tik iškelt ant pirštuko ir sakyt - "karusia marusia, ar lietus, ar pagada"... Tai nuo to karto vaikas jau į ašaras leisdavosi, jei nei vienos boružės pievoj nesurasdavo lotuliukas.gif Bet dar gerą mėnesį vis pasitikslindavo manęs klausdamas, ar boružė tikrai nekanda mirksiukas.gif
Atsakyti