Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vaikams iš Gariūnių

Sveikos mamytės,

Peržiūrėjau čia keletą temų, bet neradau daug informacijos apie drabuželius ir kitas prekes vaikams iš Gariūnų.
Planavom su sese lekti apsipirkti, bet gal neverta... ax.gif
Gal yra mamyčių pirkusių savo vaikučiams ka nors is Gariūnų. Tai norėjau sužinoti kaip kainos? Norim pasiskaičiuoti ar verta važiuoti.

Pasidalinkite savo patirtimi.
Dėkui.
Atsakyti
O kodel neverta tenai pirkt drabuzius? blink.gif ten ka,nekokybiski tipo?Aisku,yra visokiu,bet parduotuveje pirktas drabuzis nera kokybes zenklas g.gif pilna prekiu lenkisku,geros kokybes.O del kainos-pvz pastoviai perku antilopa odines ortopedines basutes vaikui-kaina vaiku mieste,ar cipoline 139lt,o gariunose 80.Manau yra skirtumas mirksiukas.gif pedkelnes pigiau,yra ir skynijos ir visokiu kitu.Tikrai galima rast geru prekiu pigiau,negu vaikisku prekiu parduose,ka jau kalbet apie zara,lindex ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Lesia @ 2010 02 23, 00:38)
O kodel neverta tenai pirkt drabuzius? blink.gif ten ka,nekokybiski tipo?Aisku,yra visokiu,bet parduotuveje pirktas drabuzis nera kokybes zenklas g.gif pilna prekiu lenkisku,geros kokybes.O del kainos-pvz pastoviai perku antilopa odines ortopedines basutes vaikui-kaina vaiku mieste,ar cipoline 139lt,o gariunose 80.Manau yra skirtumas mirksiukas.gif pedkelnes pigiau,yra ir skynijos ir visokiu kitu.Tikrai galima rast geru prekiu pigiau,negu vaikisku prekiu parduose,ka jau kalbet apie zara,lindex ir pan.


Labai dekui, kad ir kainu skirtumus paminejote, tai gal tikrai vertetu nulekti g.gif
Gal dar yra mamyciu galinciu papasakoti, ka ir uz kiek pirko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurencijan: 24 vasario 2010 - 19:27
Labas, as tai megstu firminius drabuzelius (ypac NEXT, ju daugiausia ir turim) bet tikrai nespjaunu ir i Gariunu prekes 4u.gif Kepurytes, zieminiai kombinezonai is ten. Nes anglai neparduoda siltu kombinezonu. Na ir zinokit patenkinta labai esu 4u.gif Kaina pigesne nei siulo uz tas pacias perkytes kai kurios e-parduotuves (o prekes tos pacios)
Rudeniui vel pirsim ten kepuriukus, tikrai galima rasti kokybisku (bet realiai tai daug ir slamsto visisko ten su sirdutem, blizguciais, akmenukais, na bet atrinkti tikrai galima mirksiukas.gif )
Atsakyti
Pritariu, kad reikia zinoti geras vieteles, nes dauguma asortimentas Gariunuose prastokas ir labai vienodas. As kazkada buvau seniai aptikusi vieta,kur prekiavo tikrai gerais vaikiskais rubeliais, nes seimininkai ir parduotuve turi. bet dabar neprisiminciau....daug laiko sugaistama tam turguje kol ka nors randi doh.gif
Atsakyti
Pritariu ,kad reikia paieskoti,yra ir kokibisku daiktu.
Atsakyti
batu tikrai galima rast pigiau negu parduotuvei, bet šiaip rūbeliu tikrai reik paieškoti ir žinoti kur ju yra geresniu, asortimentas ten skurdokas unsure.gif as va esu aptikus viena skyreli kur veza is H&M ir next ir kitu firminiu rūbeliu tik jie senesniu kolekcijų bet nauji man ten super thumbup.gif
Atsakyti
Gal galit mamytės tiksliau nupasakoti eilės numerį, o gal net ir vietos numerį, kad mažiau reiketų klaidžioti, jei kokią geresnę vietą žinot?
Dėkui smile.gif
Atsakyti
Kombinezonai, striukytes man atrodo 7-8 eilej, ten vyras ir moteris priekiauja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 25 vasario 2010 - 16:20
gal dar kas pamenat geru vieteliu smile.gif ax.gif
Atsakyti
As esu pirkusi keleta kartu drabuzelius ir is Gariunu, daugiausiai ziemai, storas kelnias, striuke, kepures. Nesakyciau, kad jie prestesni nei pvz UK pirkti drabuzeliai. O ir kainos daug patrauklesnes smile.gif Tik norint papuosti vaika, grazesniu, originalesniu rubeliu turguj nera schmoll.gif ( na sita tiesa, tai visos zinojote ir be manes:) )
Atsakyti
as labai noreciau i gariunus ,sakykit kokie ten kainu skirtumai ?ar verta vaziuoti?
Atsakyti