Įkraunama...
Įkraunama...

Maxi cosi City ar CabrioFix autokėdutė?

Sveikos, mamytės smile.gif Esu nestuke.gif ir pradedu pasiklysti toje vaikiškos technikos gausoje unsure.gif Šiuo metu kaip tik galvoju, kad reiktų įsigyti autokėdutę. Esu nusprendusi, kad pirksiu maxi cosi firmos kėdutę. Tik dabar pasimečiau, kuri 0-13 kg grupėje yra geresnė - city ar cabriofix? gamintojo puslapyje kaip ir panašūs aprašymai, kokios jos saugios ir geros, tai norėčiau pasiteirauti patyrusių, jas jau turėjusių ar turinčių, ties kokia rekomenduotumėt apsistoti? dėkui už nuomones ir pagalbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Graikija_St @ 2010 02 21, 20:40)
Sveikos, mamytės  smile.gif Esu  nestuke.gif ir pradedu pasiklysti toje vaikiškos technikos gausoje unsure.gif  Šiuo metu kaip tik galvoju, kad reiktų įsigyti autokėdutę. Esu nusprendusi, kad pirksiu maxi cosi firmos kėdutę. Tik dabar pasimečiau, kuri 0-13 kg grupėje yra geresnė - city ar cabriofix? gamintojo puslapyje kaip ir panašūs aprašymai, kokios jos saugios ir geros, tai norėčiau pasiteirauti patyrusių, jas jau turėjusių ar turinčių,  ties kokia rekomenduotumėt apsistoti? dėkui už nuomones ir pagalbą  smile.gif

Labas

jei iperki cabriofix su isofix sistema tai vienareikšmiškai ši. Bet jei planuoji pataupyti ir isoxif nepirkti, tai kiek as zinau, kedutes skirtos naudoti su isofix sistemomis nebuna testuojamos be ju 4u.gif Tad tokiu atveju as pirkciau city, Nes del jos saugumo klausimu nekyla mirksiukas.gif
Atsakyti
o mum labai patinka maxi cosi. labai gera auto kedute.
Atsakyti
Mes naudojam Maxi-Cosi Citi ir esam ja labai patenkinti. Nemanau, kad ta kėdutė labai jau prastesnė už Cabrio Fix. smile.gif
Atsakyti
Mes naudojam Maci-Cosi Cabriofix esam patenkinti,bedeliu nekilo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cud@bury @ 2010 05 19, 01:10)
Mes naudojam Maci-Cosi Cabriofix esam patenkinti,bedeliu nekilo... smile.gif


Mes taip pat tokią turim labai thumbup.gif
Atsakyti
O jus naudojat Maxi Cosi CabrioFix be isofix sistemos?
Atsakyti
Aš irgi svarsčiau kurią įsigyti Cabriofix ar Pebble ax.gif Šiandien nusipirkau Cabriofix už super kainą ir džiaugiuosi thumbup.gif
user posted image

Dabar beliko nusipirkt padą ir apsaugėles nuo lietaus ir vabzdžių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzhe: 29 gegužės 2010 - 12:06
QUOTE(boruzhe @ 2010 05 29, 15:36)
Aš irgi svarsčiau kurią įsigyti Cabriofix ar Pebble ax.gif Šiandien nusipirkau Cabriofix už super kainą ir džiaugiuosi thumbup.gif
user posted image

Dabar beliko nusipirkt padą ir apsaugėles nuo lietaus ir vabzdžių smile.gif


otas padas tinks sekancioms maxicosi kedutems?
už kiek pirkai jei nepaslaptis blush2.gif nes ir aš tokios ieškau, man ji laaaabai wub.gif
Atsakyti