Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

Ilgai ieškojau tokios temos ir neradau. Kadangi esu įsigijusi makaronų darymo mašinėlę, tai įdomu sužinoti daugiau kaip jums sekas naudotis, kokių firmų turite ir t.t.

Aš įsigyjau Bergner firmos, atrodo štai taip.
user posted image

Lazanijos gamyba biggrin.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Ačiū, Sesnse už temą.

Aš vis dvejonėse - reikia-nereikia.

Nuotraukose man tešla atrodo kotai itin storokai kočiota.. g.gif
Kartais darau naminius makaronus, ale kočioju iki veik popieriaus plonumo. Taip pat ir tešlą virtiniams kočioju plonai..
Nesigauna ploniau?
Atsakyti
Sveika,
Čia tešlą pagaminau kaip lazanijom, proporcijos iš akies ir be kiaušinio. Tešlos storis reguliuojasi (na bent jau manojoje), čia buvo nustatytas storiausias. Kai pabandžiau su ploniausiu, tai gavos labai labai plonas blynas.
Papildyta:
o kur ir kokią planuoji pirkti? Bergner nekainavo daug, tai pažiūrėjus įdomesnių makaronų kainas PC ir mašinėlės kainą, nusprendžiau nuo šiol gamintis makaronus pati.
Atsakyti
Sveikutes,


As kaip ir ratuto dar pamastymuose reikia ar ne biggrin.gif tikiuosi prisijungs daugiau ju turinciu ir papasakos kaip sekasi su jom gaminti biggrin.gif
Atsakyti
as tokia bergner turiu gal 1,5 metu bet niekaip nesusidraugauju su ja doh.gif bandem ir kibinu ir koldunu teslas kocioti, ir storiau ir ploniau...plysta, gaunasi su skylem... blink.gif
Atsakyti
Aš turiu, pirkau Thomas Philips, mokėjau visai nebrangiai
Kočioja tešlą iki 1-2mm, pjaustą makaronus (plonus ir storus), tik nėra antgalio ravioli, bet su jo ir kaina šimtinė
Kas nemėgsta kočiot tešlą (arba neturi jėgų) ir mėgsta šv.makaronus, tai šitas daiktas jiems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 02 22, 17:34)
Čia tešlą pagaminau kaip lazanijom, proporcijos iš akies ir be kiaušinio. Tešlos storis reguliuojasi (na bent jau manojoje), čia buvo nustatytas storiausias. Kai pabandžiau su ploniausiu, tai gavos labai labai plonas blynas.
Papildyta:
o kur ir kokią planuoji pirkti? Bergner nekainavo daug, tai pažiūrėjus įdomesnių makaronų kainas PC ir mašinėlės kainą, nusprendžiau nuo šiol gamintis makaronus pati.



na, kai iškočiosi ploną, paveiksluok smile.gif
kur ir kokią? Žinok dar taip smulkiai neplanuoju. Tam čia ir atėjau - pašnipinėt. Kaip ir su kokiu aparatu kam sekasi smile.gif))))
Mažu bus kelios norinčios, siųsimės iš anapus...

QUOTE(SuperBaba @ 2010 02 22, 17:42)
As kaip ir ratuto

ja ja..kur gi da galim susitikt smile.gif..kur apie ėdimą kalba eina smile.gif)))

Papildyta:
QUOTE(dzhina @ 2010 02 22, 18:22)
as tokia bergner turiu gal 1,5 metu bet niekaip nesusidraugauju su ja doh.gif  bandem ir kibinu ir koldunu teslas kocioti, ir storiau ir ploniau...plysta, gaunasi su skylem... blink.gif


tešlai trūksta elastingumo. bandyk dėt trynius be baltymų. Šiek tiek aliejaus lašint. Duonos kėepimo temoj esu įdėjus tobulai elastingą virtinių tešlą.. pabandyk ją.. vėliau įmesiu ją čia, kad turinčios mašynką pabandytų smile.gif


QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 22, 18:26)
Aš turiu, pirkau Thomas Philips, mokėjau visai nebrangiai
Kočioja tešlą iki 1-2mm, pjaustą makaronus (plonus ir storus), tik nėra antgalio ravioli, bet su jo ir kaina šimtinė
Kas nemėgsta kočiot tešlą (arba neturi jėgų) ir mėgsta šv.makaronus, tai šitas daiktas jiems thumbup.gif


mhmmmmmmmmmmmmmm.. dafai palepink fotkėm..a?
o kaip tas ravioli antgalis? g.gif jis..nu jis.. kvadratina? ką ans daro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 22, 20:06)
ja ja..kur gi da galim susitikt smile.gif..kur apie ėdimą kalba eina smile.gif)))

Che che, bet vis tiek smagu, ane? lotuliukas.gif

Ir as patyliukais skaitysiu, jei kas gal ir as prisidesiu siustis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 22, 19:06)

mhmmmmmmmmmmmmmm.. dafai palepink fotkėm..a?
o kaip tas ravioli antgalis?  g.gif jis..nu jis.. kvadratina? ką ans daro?  g.gif

reikėjo sakyt kai lavašą dariau ar lazaniją, dabar tingiu traukt, bet gal rytoj ką darysiu (vis vien reikia valgyt), tai padarysiu foto blush2.gif Pas mane tokia
O Ravioli antgalis toks, jo noriu user posted image
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 02 22, 19:23)
Che che, bet vis tiek smagu, ane? lotuliukas.gif

Ir as patyliukais skaitysiu, jei kas gal ir as prisidesiu siustis biggrin.gif


..tai žinoma, kad smagu smile.gif)) žinai, po to, ką parodė Nataliunčikas.. jaučiu isiųsimės, siųsimės...


QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 22, 20:26)
reikėjo sakyt kai lavašą dariau ar lazaniją, dabar tingiu traukt, bet gal rytoj ką darysiu (vis vien reikia valgyt), tai padarysiu foto  blush2.gif Pas mane tokia
O Ravioli antgalis toks, jo noriu user posted image


ai, nu neskubu.. bet kai tik prisiminsi, fotkyk..

ravioliams.. JAZAWW.. taigi nieko daryt nereik..suki sau rankeną, a kaldūnai ravioliai burnon ried... bigsmile.gif čia kaip ivanuškai, kurs ant pečiaus gulėjo.. božie..lafaaaa... NORIU
Atsakyti
ratuto, o kokia kaina jei siustis gal domejaisi, nes ir as noriu is kart burnon jei ka lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai gal ir kainas parasytumet?Is Lenku bandem siustis kazkokia,bet taip ir neatsiunte verysad.gif
Atsakyti