Įkraunama...
Įkraunama...

Ajurveda - gyvenimo menas

user posted image

Ajurveda – gyvenimo mokslas.

Ajurveda – senovės išmintis.

Ajurveda – sveikatos ir laimės šaltinis.


Ajurveda – tai žinios kaip laimingai, sveikai ir prasmingai gyventi. Ši išmintis užrašyta daugiau kaip prieš 5000 metų ir jos pagrindas Vedų raštai.
Ajurvada susideda iš daugelio dalių ir nagrinėja ne tik kaip būti sveikam, bet ir kitus efektyvius būdus, kaip teisingai gyventi.

Kviečiu prisijungti visus bendraminčius, pasidalinti savo patirtimi ir kartu gilintis į šias žinias.


Trumpai aprašysiu save: Pirmą kartą ajurvedos apibrėžimą išgirdau prieš tris metus. Nuo to laiko palaipsniui pradėjau domėtis ir gilintis, su laiku tapau vegetare, šeimoje padėtis taip pat pasikeitė, sumažėjo barnių pykčių, pasitaisė sveikata. Galiu pasakyti, kad tapau laimingesnė ne todel, kad pradėjo sektis, o todėl, kad pasikeitė samprata apie laimę. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loonara: 22 vasario 2010 - 13:39
Ajurveda domiuosi gerokai seniau, bet kokio nors poveikio nepastebėjau smile.gif Man tai svetima.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 22, 15:44)
Ajurveda domiuosi gerokai seniau, bet kokio nors poveikio nepastebėjau smile.gif Man tai svetima.

4u.gif Kaip idomu, o man iskarto prigijo. Pradejau vadovautis namuose pagal kai kuriuos principus istiesu gana greitai pajutau, kad gyventi pasidare paprasciau, dingo dauguma problemu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loonara @ 2010 02 22, 13:56)
4u.gif Kaip idomu, o man iskarto prigijo. Pradejau vadovautis namuose pagal kai kuriuos principus istiesu gana greitai pajutau, kad gyventi pasidare paprasciau, dingo dauguma problemu  4u.gif


Matai, aš turiu tokią rimtą problemą- esu lietuvė. Ir nelabai pasiduodu svetimoms įtakoms. Žinau, kad esam indoeuropiečiai, bet vienoje krūvoje buvom pakankamai seniai ir nuo to laiko nemažai vandens nutekėjo. Vertėtų neužmiršti ir Indijos bei Lietuvos klimatinių sąlygų skirtumų- kas tinka indui, nebūtinai tinka lietuviui ir atvirkščiai. Išties būtų keista pamatyti indę, kemšančią rūkytus lašinius. Tik va tais laikais, kai nebuvo maximų, lietuvaičiai neturėjo galimybės būti vegetarais smile.gif Nebent tie, kurie prana maitinosi.
Atsakyti
QUOTE(loonara @ 2010 02 22, 13:38)
Ajurveda – gyvenimo mokslas.

Pirmą kartą ajurvedos apibrėžimą išgirdau prieš tris metus.


pirma karta apie ajurveda isgirdau pries tris minutes.
Nuo to laiko visikai nustojau valgyt ir gert.
Visa ta laika jauciausi gerai.
Ir supratu viena dalyka.
-Jei ajurveda domisi vienas zmogus, tai jinai padeda. O jei visa kruva - tai cia jau chernia gaunasi, o ne ajurveda.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 22, 15:42)
kas tinka indui, nebūtinai tinka lietuviui ir atvirkščiai


Tikrai pritariu, bet nebutina visko ir savintis... as linkusi pasiimti, tai butent ko man reikia. Stacia galva pasinerti i tai kas mums nezinoma butu visiska nesamone, bet kai kyla tam tikras klausimas ar problema visuomet idomu paeksperimentuoti. Ajurveda man labai priimtina ir idomi thumbup.gif dziugu, kad yra tokia temele, tikiuosi atsiras ir bendraminciu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(feminaart @ 2010 02 22, 15:55)
Tikrai pritariu, bet nebutina visko ir savintis... as linkusi pasiimti, tai butent ko man reikia. Stacia galva pasinerti i tai kas mums nezinoma butu visiska nesamone, bet kai kyla tam tikras klausimas ar problema visuomet idomu paeksperimentuoti. Ajurveda man labai priimtina ir idomi  thumbup.gif dziugu, kad yra tokia temele, tikiuosi atsiras ir bendraminciu.  thumbup.gif


Visko savintis ir neįmanoma. Puikus pvz- krišnaisai. Vaikščiojančios parodijos.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 22, 17:12)
Visko savintis ir neįmanoma. Puikus pvz- krišnaisai. Vaikščiojančios parodijos.

Pries juos tikrai nieko blogo pasakyti negaliu, taip pat kaip ir apie kitu realigiju pasiekejus, zmones kaip zmones, kitiem nieko blogo nedaro. mirksiukas.gif Tai kiekvieno pasirinkimo laisve, kas blogo jei taip zmogus save atranda? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(feminaart @ 2010 02 22, 16:28)
Pries juos tikrai nieko blogo pasakyti negaliu, taip pat kaip ir apie kitu realigiju pasiekejus, zmones kaip zmones, kitiem nieko blogo nedaro.  mirksiukas.gif Tai kiekvieno pasirinkimo laisve, kas blogo jei taip zmogus save atranda?  smile.gif


Turiu jų tarpe draugų, kaip apie žmones irgi nieko blogo negaliu pasakyti. Kiekvienam savi žaislai reikalingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 02 22, 20:12)
Kiekvienam savi žaislai reikalingi smile.gif


Cia tai tiesa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feminaart: 22 vasario 2010 - 19:18
QUOTE(feminaart @ 2010 02 22, 17:55)
Tikrai pritariu, bet nebutina visko ir savintis... as linkusi pasiimti, tai butent ko man reikia. Stacia galva pasinerti i tai kas mums nezinoma butu visiska nesamone, bet kai kyla tam tikras klausimas ar problema visuomet idomu paeksperimentuoti. Ajurveda man labai priimtina ir idomi  thumbup.gif dziugu, kad yra tokia temele, tikiuosi atsiras ir bendraminciu.  thumbup.gif

Sutinku, noreciau, kad atsirastu zmoniu, kurie pasidalintu savo receptais, dienotvarke ir t.t. Pagal ajurveda geriausia keltis 5.00 ryto, deje doh.gif men taip nesigauna, 6.30. Savaitgaliais jei pamiegu ilgiau, labai sunki diena buna. Pastebejau anksti atsibudusi ilgiau islieku zvali ir budri.
Atsakyti
QUOTE(loonara @ 2010 02 23, 16:40)
Pastebejau anksti atsibudusi ilgiau islieku zvali ir budri.

Man taip pat geriau keltis anksciau, nes jei permiegu bunu pikta biggrin.gif kaip ten sakoma anksciau kelsies ilgiau gyvensi thumbup.gif
O dienotvarke, labai svarbu zmogaus gyvenime, viska reikia daryti savo laiku. Man reikia prisiversti pagaliau pradeti laikytis grieztesnes dienotvarkes, gerai kad bent jau pusryciauju ne per pietus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti