Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

Papasakokit, kokiom priemonėm, kaip dažnai valot klozetą? Mano klozetas tamsiai žalias ir jame išryškėjo balta, skayčiau, kalkių juosta. Bandžiau valyt visokiom priemonėm, bet ji vėl atsiranda. Ar wc valote antibakterinėm priemonėm pvz. Domestos, ar jos tinka tik dezinfekcijai?
Atsakyti
QUOTE(Jurgyte @ 2005 11 25, 10:11)
Papasakokit, kokiom priemonėm, kaip dažnai valot klozetą? Mano klozetas tamsiai žalias ir jame išryškėjo balta, skayčiau, kalkių juosta. Bandžiau valyt visokiom priemonėm, bet ji vėl atsiranda. Ar wc valote antibakterinėm priemonėm pvz. Domestos, ar jos tinka tik dezinfekcijai?


Kiek visko išbandžiau tai harpic man vienas geriausių valiklių, įpili palaikau tik 1 -2 min. ir valau, liuks rezultatas. ten pagal viską ilgiau laikyti reikia, bet man ir greitai viskas puikiai išsivalo wub.gif Brangoka, bet užtai kokybė kita wub.gif
Atsakyti
As valau su Domestos is Tom Philips parduotuves ir naudoju Domestos muiliukus.. thumbup.gif thumbup.gif

Esu nemazai visko isbandziusi bet radau puiku varinata smile.gif
Atsakyti
Iš pigesnių valiklių labai gerai valo lietuviškas koncentruotas snitarinis valiklis (raudoname butelyje). Minutė kita ir viskas labai gerai išsivalo. Tik kvapas nelabai jau koks.
Atsakyti
As valau su YPLONU man tai jis thumbup.gif ypac kalkes gerai isvalo
Atsakyti
Aš reklamos auka smile.gif 4u.gif Naudoju domestos ir man tikrai patinka
Atsakyti
domestos yra š... prieš HARPICą.. ir harpic nėra labai jau brangus. bet valo tai super-ir tuliką ir kriauklę-kaip toj reklamoj-brūkšt ir blizga thumbup.gif dar labai fainai ir tie muiliukai Harpic 2in 1 thumbup.gif kvepia skaniai...ir apie mėnesį užtenka.
Atsakyti
Kad nesikimštų naudoju lenkišką ar lietuvišką "kurmį" ir man jis tinka, o pačiam klozetui naudojam "Blux" irgi viską gerai išvalo, todėl nematau poreikio pirkti ką nors kitą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2005 11 29, 12:17)
domestos yra š... prieš HARPICą.. ir harpic nėra labai jau brangus. bet valo tai super-ir tuliką ir kriauklę-kaip toj reklamoj-brūkšt ir blizga  thumbup.gif dar labai fainai ir tie muiliukai Harpic 2in 1  thumbup.gif kvepia skaniai...ir apie mėnesį užtenka.


Reikia tikėti, jei senbuviai pataria smile.gif Kai wc šveisti nereikia, galima forume ilgiau paplepėti... Išbandysim
Atsakyti
As tai valau mazdaug kas antra savaite, arba kai jau matau kad kaupiasi ten visokios rudys ir nuosedos. Tai tada su bet kuo lengvai nusivalo, kai neuztaupyta biggrin.gif Siaip dar "Brief" muiliukus turiu pakabinusi... O kiek tas Harpic kainuoja? Gal ir man reikes nusipirkti pabandyti? g.gif
Atsakyti
išbandžiau šimtą priemonių, bet geriau nei Cilit(skirtas tik klozetams, jokiems kriauklėms ir plytelėm), tai net šepečio nereikia thumbup.gif Po kokios val. nuleidžiu vandenį ir klozetas kaip naujas thumbup.gif
va tokį:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violetik: 07 gruodžio 2005 - 13:52
QUOTE(violetik @ 2005 12 07, 13:49)
tai net šepečio nereikia thumbup.gif Po kokios val. nuleidžiu vandenį ir klozetas kaip naujas thumbup.gif


Nauji klozetai būna padengti spec. medžiaga, kurios dėka visokie nešvarumai ne taip limpa. Naudojant stiprius valiklius (kai net šepečio nereikia), tas sluoksnis greičiau nusidėvi.
Atsakyti