Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

user posted image

AromaNatural krautuvėlė

Aroma Natural turi natūralių, ekologiškų priemonių, skirtų kosmetikos gamybai ar jų patobulinimui, pritaikymui pagal savo individualius poreikius

pagrindinės kategorijos:
*Eteriniai aliejai
*Hidrolatai
*Baziniai aliejai ir fitoliai
*Aktyvūs kosmetikos komponentai, moliai, konservantai ir šviežiausia naujovė Lietuvoje vaisių ir augalų milteliai.

Aroma Natural šeimininkauja Monica, kuri temoje pateiks natūralios kosmetikos gamybos patarimų, įdės įvairių receptų, rekomendacijų, pasidalins patirtimi 4u.gif Atskiroje temoje galbūt pavyks ilgiau išsaugoti svarbią specifinę informaciją, kuri paskęsta "Natūralios kosmetikos gamintojų" temos platybėse ax.gif

Apie komerciją čia nebus kalbama, tikimės supratimo iš visų forumiečių. Parduotuvės klausiamis kreipkitės tiesiogiai į Monicą pvz per až cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 22 vasario 2010 - 20:46
Ačiū Bryylai už temą 4u.gif tik baigiau siuntinuką dėlioti :ax:

QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 02 22, 17:10)
Koks hidrolatas tinka brandžiai odai, noriu mamai paimti? Ir kokį priedą būtų galima dėti į rasulo molio kaukę veidui?  4u.gif

Rugiagėlių, rožių. Dėl molio priedų. tai pirmiausia reiktų žinoti, kokio poveikio iš jų norėtum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 02 21, 17:13)
Tai odos visiškai nesausina nors sausindavo prausikliai?

Aš gal į šampūna bijočiau dėti, nes turėjau Urtekram su rasulu šampūną, kuris sulipindavo plaukus, tai galvoju, ar su paprastu rasulu tas pats nesigautų  g.gif

zinok as pati visai netycia isbandziau rasula plaukams, galiu pasakyt,kad tiek ju daug buvo ir nepasausejo bent jau man, nes labai nedaug teko rasulo kaukei ax.gif

QUOTE(Monica @ 2010 02 22, 23:07)
Ačiū Bryylai už temą 4u.gif  tik baigiau siuntinuką dėlioti :ax:

Monica ar spejau atrasyti? rasei, kad reikia greitai, o buvau nuejusi nuo kompiuterio unsure.gif
Atsakyti
Monica, ar isbandei jau silikona? Ir kaip? ax.gif

Dar vienas klausimas del varnalesu fitolio gamybos avokadu al. (ar sitas aliejus tinkamas, ar rekomenduotum geriau simondsijas). Rasei, kad aliejaus turi buti 3 cm virs milteliu, o kiek maziausiai reik det tu milteliu, kad gautusi pakankamai stiprus ir efektyvus fitolis, ta prasme, kad ne per mazai butu ir nenueitu darbas per niek smile.gif Ir apskritai visiems fitoliams galioja sitas kalusimas smile.gif
Atsakyti
Sveika Monicute 4u.gif visgi sausina man kazkiek veida rasulas ir oda rausta, i prausikli dejau levandu vandens, levandu ea bei alijosiaus... sakyk ko galeciau kt kartui deti kad nesausintu odeles, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 02 23, 12:08)
Sveika Monicute 4u.gif  visgi sausina man kazkiek veida rasulas ir oda rausta, i prausikli dejau levandu vandens, levandu ea bei alijosiaus... sakyk ko galeciau kt kartui deti kad nesausintu odeles, aciu 4u.gif

na kas čia dabar darosi? Bendroj temoj viena, šitoj kita su tom pačiom problemom mane gąsdinat lotuliukas.gif kai tik noriu jau pirkt tą molį...
Pabandyk aliejuko įpilt smile.gif Man paprasta molio kaukė sausina be aliejuko, o su - ne wink.gif gal ir čia jis pdėtų.
Atsakyti
Ramintele juk priedu dejo ea, gal todel sausina? as kai jokiu priedu nededu, tai man nesausina, o eko prausikliai man sausindavo.
Mergaites, pakomentuokite rosmarinu hidrolata
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 23 vasario 2010 - 13:58
Ismeginau vakar ruduju dumbliu miltelius kaip lengva pylinga, jau kvapelis swoon.gif siaip sveicia svelniai, visai patiko, reikes dar pabandyti i molio kauke ideti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinMintė: 23 vasario 2010 - 14:21
QUOTE(GinMintė @ 2010 02 23, 15:20)
Ismeginau vakar ruduju dumbliu miltelius kaip lengva pylinga, jau kvapelis  swoon.gif siaip sveicia svelniai, visai patiko, reikes dar pabandyti i molio kauke ideti  ax.gif

biggrin.gif ta prasme labai blogai su tuo kvapu? Nu ot gasdinat- gi sitoks geris tie dumbliai, as vis gundausi...
Ugvile, Manija69 ir kas ten dar - rasot man AZ - turesiu siandien vakare laukneseli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 02 23, 15:33)
biggrin.gif  ta prasme labai blogai su tuo kvapu? Nu ot gasdinat- gi sitoks geris tie dumbliai, as vis gundausi...


Na nieko gero is tikruju ax.gif Bet kai zinai, kad poveikis geras, tai jau tiek to, kenti irnesakyk.gif ach, ko tos moterys del grozio ir nepadarytu flirt.gif
Atsakyti
Monika, tavo sviestmedis pasaka, jau visur ismeginau-per para pagyde serpetojima po lupa, alkunes, kelius issitepliojau, rankas pritepiau, maniau metus nesugers oda tokio riebumo, sugere greitai, odyte svelni kaip silkas:)
Avikadu aliejus toks taurus pasirode, spalva tokia sodri rimta:) kam dar naudingas avokadu al? Pirkau plaukams, bet labai jis man patiko, kur dar galeciau pritaikyti? jis lengvas ar sunkesnis jei veidui?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Noriu paklausti, ketinu daryti kremą paakiams iš argano, erškėtuogių, rugiagėlių hidr. ir kofeino su vašku, manau pradžiai užteks tiek ingredientų, bet nežinau kokias proporcijas naudoti maždaug 30-čiai ml... Pvz. 20ml aliejų, 10 ml hidr. koks 1g vaško? O kiek tada kofeino dėti? O glicerino įdėti galima?
Jei ne Monica, tai gal kitas protingas žmogus atsakysite... ax.gif
Ir aplamai, kaip tas proporcijas nusistatyti, na kiek turi būti skystos fazės, o kiek pvz.aliejų ir viso kito... blush2.gif Receptų daug Jūsų visų turiu, bet pačiai įdomu, kaip sugalvojama biggrin.gif
Atsakyti