Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

Sveikos. Pavarciau kelis puslapius ir radau tik jau uzdaryta tema. Todel labai tikiuosi, kad nesupyksite, jog sukuriau nauja. smile.gif
Burimas is rankos, delno linijos asmeniskai man yra labai idomus dalykas. Planuoju kaip nors apsilankyti pas bureja. Taciau gal kas nors is cia kas bent kiek nusimano tuose dalykuose galetu pakomentuoti mano delnus? Jei vis delto tokiu atsirastu, turiu pabrezti, jog esu kairiaranke, man 18 metu ir ant desines rankos delno gyvenimo linijos (speju, kad ten gyvenimo linija) turiu apgama. Ji turiu nuo gimimo smile.gif Pamenu sakydavo senele, kad Dievas paliete mane. Na labai lauksiu Jusu komentaru. Cia nuotraukos, stengiausi padaryt kuo ryskesnes, bet gavosi kaip gavosi. http://public.fotki....Nelysot/delnai/
Aciu. smile.gif
Atsakyti
Aš irgi tik pradėjau domėtis chiromantija, perskaičiau keletą knygelių ax.gif . Žvilgtelėjau į nuotrauką ir man kilo toks klausimukas, rimtesnėms chiromantėms, ką gali reikšti, kai gyvenimo linija pradžioje kertasi su galvos linija? Žinau ką reiškia kai jos susijungę, kai jos atskiros, o kaip jei kertasi? Ne pas vieną žmogų taip mačiau. g.gif
Beje, Nelysot, kad kažką daugiau pasakyti iš nuotraukos, turi matytis pirštų ilgis ir dar geriau, jei matosi nagai. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurriukas: 24 vasario 2010 - 08:17
QUOTE(laurriukas @ 2010 02 24, 09:14)
Aš irgi tik pradėjau domėtis chiromantija, perskaičiau keletą knygelių  ax.gif . Žvilgtelėjau į nuotrauką ir man kilo toks klausimukas, rimtesnėms chiromantėms, ką gali reikšti, kai gyvenimo linija pradžioje kertasi su galvos linija? Žinau ką reiškia kai jos susijungę, kai jos atskiros, o kaip jei kertasi? Ne pas vieną žmogų taip mačiau.  g.gif
Beje, Nelysot, kad kažką daugiau pasakyti iš nuotraukos, turi matytis pirštų ilgis ir dar geriau, jei matosi nagai.  ax.gif


Nelysot, visai nieko pries pabandyti tau padeti bet yra vienas bet - butu labai gerai gauti zymiai geresnes nuotraukas tavo delno.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChiroEzoMassage: 25 vasario 2010 - 01:33
QUOTE(laurriukas @ 2010 02 24, 08:14)
Žinau ką reiškia kai jos susijungę, kai jos atskiros, o kaip jei kertasi? Ne pas vieną žmogų taip mačiau.  g.gif

Ziurint kaip kertasi.....Jeigu galvos linija kerta gyvenimo linija is Marso kalvos puses (t.y. prasideda zemiau Gyv.l),tai nera pozityvus zenklas.Iki to laiko,kol Galvos l. "iseina" is Gyv.l. zmogus turi itin ekstremalia gyvenimo atkarpa.Pats zmogus yra labai jautrus-,netgi ne tai kad jautrus,o tai,kad ji gali isvesti is pusiausvyros bet kokia smulkmenele-jo nervine bukle pastoviai kaip itempta styga.....Jis labai nepastovus-tiek savo mintyse,tiek poelgiuose...Maza to-tai pakankamai konfliktiska asmenybe.

Nelysot yra tas retas pavyzdys,kai tokiai panelei nuo vaikystes reiketu mokytis sokti,groti,dainuoti,tapyti.....ir isteketi uz gero,jautraus,turtingo,ja dievinancio vyro....Jeigu yra kurkas didesniu ambiciju,tai vistiek reiketu tureti toki uznugari biggrin.gif Taip pat reikia labai atsakingai pasirinkti specialybe-jeigu tevai ar aplinka sekmingai nuorentuos i tipo "ekonomikas ar teises", tokio tipazo merginos buna labai nelaimingos (cia geriausiu atveju)
Atsakyti
QUOTE(ChiroEzoMassage @ 2010 02 25, 02:32)
Nelysot, visai nieko pries pabandyti tau padeti bet yra vienas bet - butu labai gerai gauti zymiai geresnes nuotraukas tavo delno.

Dabar jau vakaras, bet rytoj butinai(diena) pasistenksiu padaryt geresnes nuotraukas smile.gif Tikrai butu saunu jei padetum.
Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2010 02 25, 15:38)
Ziurint kaip kertasi.....Jeigu galvos linija kerta gyvenimo linija is Marso kalvos puses (t.y. prasideda zemiau Gyv.l),tai nera pozityvus zenklas.Iki to laiko,kol Galvos l. "iseina" is Gyv.l. zmogus turi itin ekstremalia gyvenimo atkarpa.Pats zmogus yra labai jautrus-,netgi ne tai kad jautrus,o tai,kad ji gali isvesti is pusiausvyros bet kokia smulkmenele-jo nervine bukle pastoviai kaip itempta styga.....Jis labai nepastovus-tiek savo mintyse,tiek poelgiuose...Maza to-tai pakankamai konfliktiska asmenybe.

Nelysot yra tas retas pavyzdys,kai tokiai panelei nuo vaikystes reiketu mokytis sokti,groti,dainuoti,tapyti.....ir isteketi uz gero,jautraus,turtingo,ja dievinancio vyro....Jeigu yra kurkas didesniu ambiciju,tai vistiek reiketu tureti toki uznugari biggrin.gif Taip pat reikia labai atsakingai pasirinkti specialybe-jeigu tevai ar aplinka sekmingai nuorentuos i tipo "ekonomikas ar teises", tokio tipazo merginos buna labai nelaimingos (cia geriausiu atveju)

Dievinu sokima, dainavima, grojima. Kaip tik mokausi (savarankiskai) groti gitara. Va del to vyro tai suintrigavai biggrin.gif Su specialybe tai isties sunku ir manau, kad man jau padaryta itaka butent tokia apie kokia tu kalbi, turiu omeny ekonomika ir t.t. sad.gif Galvojau apie psichologijos studijavima, bet veliau apsvarsciau ir priejau prie isvados, kad mokytis ja butu tikrai labai idomu, bet ar pavyks man toki darba dirbt. Pasimeciau visai...
Atsakyti
Nelysot,esi stipriai itakojama seimos nariu ar kitu artimuju.....Ir siaip-galvos linija nevisai budinga tavo rankos tipui,kas kalba apie tai,kad artimuju itaka jau padariusi nemaza indeli i tavo busima kelia.....gyvenimo ir likimo liniju padetis tavo rankose turi toki apibudinima "ankstyvoj jaunystej subjektas bus paaukotas tevu ar giminaiciu interesams"....Psichologijos studijos tau labai tiktu....Taigi mastyk-gyventi tau,o ne giminaiciams... Siaip jau tau uztenka egoizmo,pasitikejimo savimi ir tam tikros agresijos,kad pakovotum uz savo teises....O sugebantis aprupinti vyras tam ir reikalingas,kad galetum gyvenime daryti tai ka megsti,o ne tai ka reikia,nes skirtingai negu kiti,tu ilgai netempsi,darydama tai ka reikia...Turek tai galvoje....Tada gal ir apgama "apgausi"....
Atsakyti
Įdėjau truputį ryškesnių (manau blush2.gif ) nuotraukų, ir su pilnu delnu, turiu omeny, kad ir pirštai matosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2010 02 25, 20:21)
Nelysot,esi stipriai itakojama seimos nariu ar kitu artimuju.....Ir siaip-galvos linija nevisai budinga tavo rankos tipui,kas kalba apie tai,kad artimuju itaka jau padariusi nemaza indeli i tavo busima kelia.....gyvenimo ir likimo liniju padetis tavo rankose turi toki apibudinima "ankstyvoj jaunystej subjektas bus paaukotas tevu ar giminaiciu interesams"....Psichologijos studijos tau labai tiktu....Taigi mastyk-gyventi tau,o ne giminaiciams... Siaip jau tau uztenka egoizmo,pasitikejimo savimi ir tam tikros agresijos,kad pakovotum uz savo teises....O sugebantis aprupinti vyras tam ir reikalingas,kad galetum gyvenime daryti tai ka megsti,o ne tai ka reikia,nes skirtingai negu kiti,tu ilgai netempsi,darydama tai ka reikia...Turek tai galvoje....Tada gal ir apgama "apgausi"....

Labai džiaugčiausi jei galėčiau daryti tai kas patinka. Bet galva dabar visiškai susukta, pati nebežinau ko noriu. Tikriausiai reikia dar kartą pamąstyti apie psichologiją. O galbūt dar ką nors galėtum papasakot apie širdies reikalus blush2.gif .. Sunkiai man su jais kažkaip..
Atsakyti
QUOTE(Nelysot @ 2010 02 25, 19:31)

Labai džiaugčiausi jei galėčiau daryti tai kas patinka. Bet galva dabar visiškai susukta, pati nebežinau ko noriu. Tikriausiai reikia dar kartą pamąstyti apie psichologiją. O galbūt dar ką nors galėtum papasakot apie širdies reikalus  blush2.gif  .. Sunkiai man su jais kažkaip..


Ir cia nemaza vaidmeni vaidina tavo pakankamai egoistine natura...Neesi labai jausminga ir partneriui turi ne mazu reikalavimu...Mano galva-tai puiku....Nesitenkini greitu maistu-geriau palauksi kol pasigamins tikrai gurmaniskas patiekalas bigsmile.gif Ir dar-niekada neprasidek su "zemesniu uz save". Tokia praktika isvis nera patartina niekam,bet tau tai isskirtinai svarbu.....Del siu priezasciu ir nereikia tau skubeti su sirdies reikalais-dar per jauna galva istekesi uz kokio valkatos......Tada tavo apgamas gali "isijungti" pilnu tempu.....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 02 25, 20:56)
Ir cia nemaza vaidmeni vaidina tavo pakankamai egoistine natura...Neesi labai jausminga ir partneriui turi ne mazu reikalavimu...Mano galva-tai puiku....Nesitenkini greitu maistu-geriau palauksi kol pasigamins tikrai gurmaniskas patiekalas bigsmile.gif Ir dar-niekada neprasidek su "zemesniu uz save". Tokia praktika isvis nera patartina niekam,bet tau tai isskirtinai svarbu.....Del siu priezasciu ir nereikia tau skubeti su sirdies reikalais-dar per jauna galva istekesi uz kokio valkatos......Tada tavo apgamas gali "isijungti" pilnu tempu.....

Na taip, vis tie reikalavimai. Kad nesusidėsiu su "žemesniu" už save ir neištekėsiu už valkatos - faktas. Bet neieškau aš turtų .. kažkaip sunku žiūrėti į laimingas poras, o tuo tarpu pačiai visuomet būti vienai kaip pirštas smile.gif Vis gi esu svajotoja, žuvys. smile.gif (zodiako ženklas)
Atsakyti
QUOTE(Nelysot @ 2010 02 25, 20:06)
Na taip, vis tie reikalavimai. Kad nesusidėsiu su "žemesniu" už save ir neištekėsiu už valkatos - faktas. Bet neieškau aš turtų .. kažkaip sunku žiūrėti į laimingas poras, o tuo tarpu pačiai visuomet būti vienai kaip pirštas smile.gif Vis gi esu svajotoja, žuvys. smile.gif (zodiako ženklas)

Na tarp oligarcho ir valkatos yra nemazai tarpiniu variantu bigsmile.gif O siaip tai as prasta "vienisu" 18-meciu guodeja.....man meile yra elementarus cheminis procesas,o tarp paaugliu ir jaunuoliu dar kai kas..... bigsmile.gif Todel mano supratimu geriau sita laika skirti ne beviltiskam valkiojimuisi paezerem.....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 02 25, 21:27)
Na tarp oligarcho ir valkatos yra nemazai tarpiniu variantu bigsmile.gif O siaip tai as prasta "vienisu" 18-meciu guodeja.....man meile yra elementarus cheminis procesas,o tarp paaugliu ir jaunuoliu dar kai kas..... bigsmile.gif Todel mano supratimu geriau sita laika skirti ne beviltiskam valkiojimuisi paezerem.....

biggrin.gif neprašau paguodos.. Ačiū labai už info, tikrai naudingą info. Reiškias man reikia nepasiduot aplinkiniui įtakai.. unsure.gif
Papildyta:
Och dar vienas dalykas. O iš delno nesimato na tokių tarsi pakylimų ir nuosmukių, ar man seksis ar ne, ar ko pasieksiu.. Na kažkokių tokių dalykų. Suprantu, kad tai nuo manes priklauso, bet.. biggrin.gif
Atsakyti
Padaryk viena ryskia to delno kur apgamas nuotrauka...Pirstu dabar gali nefotografuot...
Atsakyti