Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

Rūpinamės savo oda ir dalinamės patarimais toliau 4u.gif

user posted image

sena mūsų temelė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 23 vasario 2010 - 21:22
Nu aš kaip vyriausia spuoguotoji ar bent viena iš tokių į naują temą lendu pirmoji smile.gif
Noriu Octenisan pagirti, ir veidui gelbsti, ir nugarai. Ypač nugarai aktualu - jos gi brangiais kremais neteplioju, tik Akne BP5... Naudoju Octenisaną nuo penktadienio. Tikiuosi, poveikis nebus laikinas...
Atsakyti
QUOTE(Musinukė @ 2010 02 24, 09:03)
Nu aš kaip vyriausia spuoguotoji ar bent viena iš tokių į naują temą lendu pirmoji smile.gif



Vyriausioji tai kiek metų? rolleyes.gif
Beje, pirmiausia reikia senąją temą baigti, nes atbėgs moderatorė ir gausim velnių..
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 24, 09:06)
Vyriausioji tai kiek metų?  rolleyes.gif


28... Vis tiek jau prie vyresnių čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musinukė @ 2010 02 24, 08:03)
Noriu Octenisan pagirti, ir veidui gelbsti, ir nugarai. Ypač nugarai aktualu - jos gi brangiais kremais neteplioju, tik Akne BP5... Naudoju Octenisaną nuo penktadienio. Tikiuosi, poveikis nebus laikinas...

oo nu kaip faina, kad padeda, aš tai jau tuos užsidepresuosiu ir dėl odos ( atrodo būtų maža man kitų bėdų verysad.gif ) bliamba nenoru net eiti niekur, naudojant tą octenisana greit praeina tie spuogai, bet man vis naujų atsiranda. Aš jau vėl noriu grįžt prie kt, bliamba, kiek galima, sakiau jau viskas..
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 02 24, 12:59)
bliamba nenoru net eiti niekur, naudojant tą octenisana greit praeina tie spuogai, bet man vis naujų atsiranda. Aš jau vėl noriu grįžt prie kt, bliamba, kiek galima, sakiau jau viskas..


Atsiranda ir man, nepaisant antibiotikų ir visų kitų priemonių... Bet atsiranda gerokai mažiau. KT nebenoriu schmoll.gif vis tiek išbalansuoja organizmą, o aš galgi gimdysiu dar kada...
Nu ir Neostratos priemonės tikrai gelbsti, geras dalykas...
Atsakyti
Octenisan veidui padeda tik pirmas dienas...Deje.
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 02 24, 14:47)
Octenisan veidui padeda tik pirmas dienas...Deje.


Bet be tamstos buvo ir daugiau rašiusiųjų, kuriems padėjo efektyviau smile.gif

O pats ar buvai pas gydytoją?
Atsakyti
Kas is to, kad geriu KT jei vistiek tie baisunai keliasi cray.gif aisku, kaip ju negeriau tai oi kiek spuogu turejau doh.gif
Atsakyti
as jau irgi uzsidepresinus del spuogu sad.gif atrodo jau issigydai viska ir tada vel is naujo prasideda.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 02 24, 13:47)
Octenisan veidui padeda tik pirmas dienas...Deje.

Internete labai daug atsiliepimų, kad būtent jis veikia ilgai, prie jo oda neįpranta. Jei bėdos susijusios su hormonais, tai nenorėkit, kad kažkoks prausiklis padėtų. Tikrai taip nebus.
Va man padėjo KT, tai darau išvadas, kad mano bėdos su jais kaip tik ir susijusios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 24 vasario 2010 - 16:59
Musnuke, ernesta, kaip jus beria? Pas mane tai nėra tų tokių tikrųjų spuogų, pas mane toks grynai pabėrimas, kaktos vidurinė dalis tokiais mažulyčiais odos spalvos spuogeliais išberta, prieš šviesą matosi. verysad.gif nei juos išspausi nei ką su jais padarysi, būna kai prisėdu tai išsiakėju, tada jau katastrofa būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 24 vasario 2010 - 17:30