Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai Auskareliai(N-tema)

4u.gif

paskutiniai auskarai praeitoj temoj
Hobite
user posted image

Hennessy
user posted image
Papildyta:
galvojau pameginsiu tema sukurti nes kiek ziur ziur naujos ner... ar nesupyksit? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyciuke22: 24 vasario 2010 - 15:11
Žinoma ne biggrin.gif Šaunuolė ir ačiū 4u.gif

Na o čia mano paskutinieji...
Žadeitas, katės akis
user posted image

Stiklas "opalitas", paauksuotos detalės
user posted image

Agatas
user posted image
Atsakyti
grazus auskarai 4u.gif
Atsakyti
vaivorykste:), paskutiniai labai įdomūs, mano stiliaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jegle @ 2010 02 24, 00:08)
Šiaip sakė turi ir dar kažkokių, bet tuo momentu buvo pasibaigę, tai nelabai žinau kokių..  biggrin.gif 


Jeigu kada pamatysite kokių klipsiukų ten yra, praneškit, jei nebus sunku. ačiū 4u.gif
O antrieji Jūsų auskariukai wub.gif Jei nepaslaptis, kaip Jūs padarėt tą gražų išraitymą ant akmenėlio? Ar jau tokius pirkot? Ir kas ten per akmenėlis arba stikliukas? g.gif
Atsakyti
po truputi tobuleju aisku dar mokytis ir mokytis, nes kilputes dar kartais nelabai grazios gaunasi ir vienodo dydzio smile.gif


cia vakarykstis, kai fotkinau dar kitas nebuvo baigtas, nes detalyciu pritruko, bet ideja paciai patiko smile.gif

user posted image


user posted image

user posted image

Atsakyti
Suvėriau jau ir aš savo pirmuosius, tik nežinau, kaip parodyti. Fotoaparastas iš arti fotografuojant sulieja, na, neryškiai matosi doh.gif
Atsakyti
Siandien dirbau smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinderela: 24 vasario 2010 - 20:13
QUOTE(cindy @ 2010 02 22, 23:50)
Ne, ne nieko biggrin.gif


Jei jau pradejai sakyti tai pabaik! O jei nesiruosi issakyti savo minties iki galo tai geriau patylek doh.gif nes kiek sugebu iskaityt tarp eiluciu esu kaltinama ar itarinejama kad nukopinau tavo kazkoki darba (nors iki siol dar neteko tavo albumo vartyt) ar kazkieno kito g.gif
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2010 02 24, 21:30)
po truputi tobuleju aisku dar mokytis ir mokytis, nes kilputes dar kartais nelabai grazios gaunasi ir vienodo dydzio smile.gif
cia vakarykstis, kai fotkinau dar kitas nebuvo baigtas, nes detalyciu pritruko, bet ideja paciai patiko smile.gif




pradzia puse darbo grazu 4u.gif na visi pradedam nuo nulio kaip sakant.sekmytes tobulet 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sinderela @ 2010 02 24, 22:12)
Siandien dirbau  smile.gif



tavo darbelius galiu pagirti blush2.gif labai jau grazus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 02 24, 19:09)
Jeigu kada pamatysite kokių klipsiukų ten yra, praneškit, jei nebus sunku. ačiū  4u.gif
O antrieji Jūsų auskariukai  wub.gif  Jei nepaslaptis, kaip Jūs padarėt tą gražų išraitymą ant akmenėlio? Ar jau tokius pirkot? Ir kas ten per akmenėlis arba stikliukas?  g.gif

Būtinai pranešiu.. wink.gif O dėl akmenėlio, tai ten paprastas stikliukas.. Vienas berots 80 cnt kainavo.. biggrin.gif O išraitymas, tai paprastas suraitytas smeigtukas ( tik galiukas nukirptas) ir tiek, o ant smeigtuko tie rutuliukai, tai ten spaustukai tie maži tokie rutuliukai.. mirksiukas.gif

Na ir aš pristatau prieš keliatą minučių baigtus darbelius:
user posted image
Šie tai dviguba nauja patirtis: 1. Pirmą kartą dariau auskariuku su paskirstytoju, 2. Pirmą kartą pati dariau kabliukus. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jegle: 24 vasario 2010 - 21:29
Labukas, merginos
seniai nebuvau...
parodysiu kelis, o kiti, jei įdomu, pas mane nuorodoj, nes tikrai daug...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
O čia detalė :user posted image


Papildyta:
Klipsiukų yra veriu.lt (pati pirkau ten juodus ir sidabrinius)
Atsakyti