Įkraunama...
Įkraunama...

Christina kosmetika

kosmetike pasiule naudoti kosmetika christina. gal kas naudojate ar girdejote kokiu atsiliepimu?
Atsakyti
QUOTE(lya @ 2005 11 26, 14:17)
kosmetike pasiule naudoti kosmetika christina. gal kas naudojate ar girdejote kokiu atsiliepimu?

Mano kosmetologe dirba su sia kosmetika gana ilga laika. Klienciu atsiliepimai apie ja tik teigiami. Tinka visiems odos tipams, net alergiskai ir jautriai odai.
Atsakyti
Kur Kaune galima isigyti Christin`os kosmetikos, gal kokiame groz.salone? Kokios maz-daug kainos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Josephine @ 2005 12 27, 13:22)
Kur Kaune galima isigyti Christin`os kosmetikos, gal kokiame groz.salone? Kokios maz-daug kainos? blush2.gif

Kaune nezinau kur,bet dabar as isigijau veido prausikliForever Young ir seruma veideliui tos pacios serijos Total Renewal Serum bigsmile.gif Dar uzsisakiau paakiu kremuka,kainytes nezemos.Pasidalinkite ziniomis apie Christina produkcija wub.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kur internete galima apie ja paskaityt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 02 19, 18:25)
Gal kas zinot kur internete galima apie ja paskaityt? 4u.gif

Žinom. biggrin.gif
Visažinis user posted image google padeda.
Christina
Christina
4u.gif


Atsakyti
Isigyjau nauja Line Repair THERASKIN +HA...na pasaka veidui...pojuciai neapsakomi. Aliejuko pavydalo, bet kai tepi atrodo, kad vandenukas..super-super-super...drekina labai gerai, oda lygi, grazi ir GYVA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2007 03 24, 12:59)
Isigyjau nauja Line Repair THERASKIN +HA...na pasaka veidui...pojuciai neapsakomi. Aliejuko pavydalo, bet kai tepi atrodo, kad vandenukas..super-super-super...drekina labai gerai, oda lygi, grazi ir GYVA  biggrin.gif

o cia per interneta isigijot, ar Lietuvelej pirkot? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ikulia @ 2007 03 24, 12:59)
Isigyjau nauja Line Repair THERASKIN +HA...na pasaka veidui...pojuciai neapsakomi. Aliejuko pavydalo, bet kai tepi atrodo, kad vandenukas..super-super-super...drekina labai gerai, oda lygi, grazi ir GYVA  biggrin.gif

o cia per interneta isigijot, ar Lietuvelej pirkot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2007 03 24, 12:59)
Isigyjau nauja Line Repair THERASKIN +HA...na pasaka veidui...pojuciai neapsakomi. Aliejuko pavydalo, bet kai tepi atrodo, kad vandenukas..super-super-super...drekina labai gerai, oda lygi, grazi ir GYVA  biggrin.gif

Mano kosmetologė irgi man siūlo įsigyt šį stebuklą wub.gif Bet kaip suprantu ant jo dar ir kremuką reik tept? g.gif Mane dar domina bioserumas iš jūros gėlių,ar šito niekas nebandėt? Kiek mokėjai už Theraskin drėkinamuosius lašus?
Brangokai išeina pirkt ir serumą ir kremą,bet reiktų abiejų. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2007 03 24, 15:12)
o cia per interneta isigijot, ar Lietuvelej pirkot? 4u.gif
Papildyta:

o cia per interneta isigijot, ar Lietuvelej pirkot? 4u.gif

Aš perku LT bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 03 24, 16:33)
b]Papildyta:[/b]
Aš perku LT bigsmile.gif

O kur tiksliau? blush2.gif Ar cia naturali kosmetika? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 03 24, 16:44)
O kur tiksliau?  blush2.gif  Ar cia naturali kosmetika?  bigsmile.gif  4u.gif

Aš gyvenu Tauragėje,tai tau tikrai netiks doh.gif ,o šiaip šios kosmetikos atstovas LT yra " Kosmedija",Pamėnkalnio g. 34 b wub.gif Yra ir jų internetinis psl.,tai gal ten ką rastum? g.gif Sako,kad tai pusiau natūrali kosmetika,na bent jau kvapų jokių tai tikrai nėra thumbup.gif aprašymai tai nuostabūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 03 24, 15:33)
Mano kosmetologė irgi man siūlo įsigyt šį stebuklą wub.gif Bet kaip suprantu ant jo dar ir kremuką reik tept? g.gif Mane dar domina bioserumas iš jūros gėlių,ar šito niekas nebandėt? Kiek mokėjai už Theraskin drėkinamuosius lašus?
  Brangokai išeina pirkt ir serumą ir kremą,bet reiktų abiejų. ax.gif
Papildyta:

Aš perku LT bigsmile.gif

as perku is kosmetologes...galima ir be kremuko.
Atsakyti