Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

Sena tema čia


user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 25, 14:34)
skolinta nuotrauka idesiu, mano lygiai taip pat po vieno sluoksnio atrodydavo doh.gif

Esu turėjus tą tušą, tai buvo vienintelis tušas,kurio nesugebėjau užbaigti biggrin.gif
Dabar naudoju Diorshow,esu patenkinta.
Bet pastebėjau,kad ne tik nuo tušo priklauso rezultatas, bet ir nuo pačios pastangų.
Per Naujuosius kažkaip labai jau krupščiai stengiausi dažytis,tai super blakstienos gavosi, per vakarą ne vieną komplimentą gavau dėl blakstienų, o kai kas ryt dažausi,tai skubu,tai neišeina jau tokios super lėliškos.
Ir vat sakyčiau labai gerai užriečia,jei kruopščiai dažausi.
Dar galvoju,gal padeda gražiau padažyti blakstienas,jei prieš tai akis su biria pudra perbrauki?Kažkur lyg ir skaičiau apie tai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsouko: 25 vasario 2010 - 18:30
O aš jau subaiginėju (pakankamai ilgai dažiaus bigsmile.gif ) savo HRLash Queen Feline, nu tai geresnio tušo nesu turėjus, jamsiu antrą thumbup.gif Labai gražiai jis man atskiria blakstienas, galiu išgauti tikras "vėduokles", kaip aš sakau. biggrin.gif Nelipina, netrupa. Gėris. wub.gif
Atsakyti
Man pats pats paciausias Lancome Definicils High Definition thumbup.gif
Atsakyti
išbandžiau šiandien MF MP Beyond Length. Nu tai hmmm. Trupa biggrin.gif šiaip vakar pabandžiau padažyti vieną sluoksnį juodo ir vieną spalvoto, tai nepatiko. šiandien pabandžiau du kartus juodą, vieną kartą spalvotą, nepatiko, tai dar tėškiau juodą. ir vis tiek nepatiko. noriu Sexy Curves akcijos verysad.gif
pridedu foto daugmaž gal po kokių 4val buvimo pasidažius tušu:
user posted image
p.s. mano kairės akies blakstienos iš viso yra kažkokios nenormalios ir niekad jos nebūna normalios, tai žiūrėt geriau į dešinės biggrin.gif nu per monitorių gaunasi kairėje pusėje esanti akis biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 25 vasario 2010 - 20:17
Gal kuri nors jau isbandete naujaji DiorShow Extase Mascara ?
user posted image bigsmile.gif
Galvoju ar bandyti naujaji, ar grizti prie jau isbandyto - Dior Iconic...
Iconic'as tai man laaabai labai! smile.gif - grazios, tvarkinos, tankios, leliskos blakstienos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 25, 18:16)
user posted image
p.s. mano kairės akies blakstienos iš viso yra kažkokios nenormalios ir niekad jos nebūna normalios, tai žiūrėt geriau į dešinės  biggrin.gif nu per monitorių gaunasi kairėje pusėje esanti akis  biggrin.gif  biggrin.gif

Idomu butu pamatyti su kitais tusais ax.gif dabar efekto ypatingo nesimato.
Bet bent ne as vienintele su nepaklusniom kairiosios akies blakstienom lotuliukas.gif as nezinau kodel, bet pas mane istisai auga viena blakstiena ir neuzauga is vidines puses, jos kazkokios perdaug uzsitese, gal reikia pincetu netikslumus praretinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju maxfactor 2000 Colorie riestu sepeteliu tusa.Vienas is pigesniu,bet tikrai geru tusu.Labai graziai prailgina ir tankina,netrupa.Na zodziu,siam tusui dedu pliusa,man jis drinks_cheers.gif o ir kaina prieinama 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rutic @ 2010 02 25, 23:44)
Siuo metu naudoju maxfactor 2000 Colorie riestu sepeteliu tusa.Vienas is pigesniu,bet tikrai geru tusu.Labai graziai prailgina ir tankina,netrupa.Na zodziu,siam tusui dedu pliusa,man jis  drinks_cheers.gif  o ir kaina  prieinama 4u.gif user posted image

na ner jis labai pigus, matyt apie tokius kaip essence nefirdejot. nes man asmeniskai MF, Loreal ir panasusu brendai ner pigus, sakyciau normali kaina tusui, bet tikrai ne pigu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 02 25, 22:54)
na ner jis labai pigus, matyt apie tokius kaip essence nefirdejot. nes man asmeniskai MF, Loreal ir panasusu brendai ner pigus, sakyciau normali kaina tusui, bet tikrai ne pigu schmoll.gif

As irgi nepasakyciau, kad pigus... Ypac su LT algom doh.gif pigiais vadinu Miss Sporty, Collection 2000 ir visokius kitus "turginius", kuriu kaina turbut 10lt ir maziau.
Maybelline ne top brand'as, bet man Pulse antra karta buvo gaila pirkti, nes kitus du tusus uz ta pacia kaina galiu nusipirkti lotuliukas.gif gobsuole lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 26, 02:30)
As irgi nepasakyciau, kad pigus... Ypac su LT algom doh.gif pigiais vadinu Miss Sporty, Collection 2000 ir visokius kitus "turginius", kuriu kaina turbut 10lt ir maziau.
Maybelline ne top brand'as, bet man Pulse antra karta buvo gaila pirkti, nes kitus du tusus uz ta pacia kaina galiu nusipirkti lotuliukas.gif gobsuole lotuliukas.gif

Man tas pats, pigus ati kazkur apie apie 10-15 lt, iki 50 lt eina jau neblogas/vidutiniskas, o virs 50 jau brangus, cia as pie kaina sneku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 02 26, 00:54)
na ner jis labai pigus, matyt apie tokius kaip essence nefirdejot. nes man asmeniskai MF, Loreal ir panasusu brendai ner pigus, sakyciau normali kaina tusui, bet tikrai ne pigu schmoll.gif



QUOTE(mazhulinka @ 2010 02 26, 01:30)
As irgi nepasakyciau, kad pigus... Ypac su LT algom doh.gif pigiais vadinu Miss Sporty, Collection 2000 ir visokius kitus "turginius", kuriu kaina turbut 10lt ir maziau.
Maybelline ne top brand'as, bet man Pulse antra karta buvo gaila pirkti, nes kitus du tusus uz ta pacia kaina galiu nusipirkti lotuliukas.gif gobsuole lotuliukas.gif

Na palyginus kaip as ji pirkau uz 25lt,mano nuomone nera labai brangu,lyginant su tais,kai kitu tusu kaina buna net apie 60-100lt smile.gif
Atsakyti