Įkraunama...
Įkraunama...

"Tu mano širdyje"

Tu mano širdyje wub.gif wub.gif


Ne kartą siūlėte mums surengti foto konkursą tema: „Kavalierius su pana“, „Mano pirmoji meilė“ ir pan. Jūsų norai pildosi – kviečiame dalyvauti naujausiame foto konkurse – „Tu mano širdyje“.

Šįkart jūsų laukia ypatingi prizai! Jūs vieni pirmųjų Lietuvoje džiaugsitės greit pasirodysiančiu naujausiu Tajos albumu - „Tu mano širdyje“. Net 5 laimėtojai gaus dovanų CD su Tajos autografu!

Siųskite konkursui nuotrauką, kurioje jūsų mažylis/-ė rodo ypatingą meilę ir dėmesį savo simpatijai, širdies draugui/-ei oro_buckis.gif friends.gif (ne mamai/tėčiui, ne žaislui/gyvūnėliui ir pan.!): mylu-mylu, pirmieji bučinukai, tyra vaikiška meile spinduliuojantys žvilgsniai – „tu mano širdyje“! ir t.t. wub.gif
Sėkmės Jums, paparaciams, gaudant tokius „karštus“ kadrus! bigsmile.gif heart.gif

Išrinkite gražią, kokybišką įdomią nuotrauką, kad į ją būtų malonu ir įdomu žiūrėti ne tik jums, bet ir kitiems. Jei matote, kad konkurse jau yra panaši nuotrauka, ieškokite savo albume originalesnės, įdomesnės, išskirtinės foto.

Prieš pildydami paraišką konkursui, perskaitykite jau dalyvaujančių konkurse nuotraukų pavadinimus – kad nesikartotumėte ir būtumėte originalūs! Taip sulauksite daugiau vertintojų dėmesio ir balsų. Rašykite jį lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).

Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! spauskit čia

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite nuo 2005 12 01 iki 2005 12 10.
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2005 12 11 – 2005 12 16.

heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif


[attachmentid=41013]
Atsakyti
Turiu šia tema gražią sūnaus nuotrauką. Bet jam jau 10 metų , o toje nuotraukoje gal tik kokie 3 metukai. Nežinau ar galiu siūsti tą nuotrauką konkursui...
Atsakyti
Labai idomus konkursas friends.gif

Butinai reikes sudalyvauti heart.gif

Sekmes visoms ir siame konkurse thumbup.gif



santa2.gif 000059.gif 000054.gif newyear.gif
Atsakyti
o savo vaikystės nuotraukos ta tema negalima siųst? 4u.gif
Atsakyti
O jeigu ypatingu dėmesiu tarpusavyje dalinasi panos - tai jau netinka? g.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2005 11 27, 21:42)
Nežinau ar galiu siūsti tą nuotrauką konkursui...

QUOTE(Mažulėlė @ 2005 11 27, 22:25)
o savo vaikystės nuotraukos ta tema negalima siųst?  4u.gif


galima

QUOTE(Erszebeth @ 2005 11 27, 23:09)
O jeigu ypatingu dėmesiu tarpusavyje dalinasi panos - tai jau netinka?  g.gif  laugh.gif


niugi tyra vaikiška meilė friends.gif
o be to baisiai jau sudėtinga būna neapsiplaukavusius dar lelius atskirti - kuris mergytė, o kuris berniukas, o ir jiems patiems iki 3-4 metų man rodos labai mažai rūpi su kokios lyties vaiku žaidžia ir meilę rodo wub.gif
Atsakyti
Ačiū už tokią gerą temą konkursui. drinks_cheers.gif Ir prizas thumbup.gif
Atsakyti
na apsidziaugiau kad naujas konkursas.ir dar labai gerai , kad jis palyginus neilgai truks.man patinka kad nera per ilgo balsavimo ir t.t. tiesiog puiku. valio kas taip sugalvojo!! 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad sis KONKURSAS labiau tiktu SV. VALENTINO DIENOS proga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kajote: 28 lapkričio 2005 - 23:15
Gaila, neturiu konkursui tinkamu fotkiu ax.gif Bet siaip tema labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2005 11 28, 23:14)
Man atrodo, kad sis KONKURSAS labiau tiktu SV. VALENTINO DIENOS proga ax.gif

Šv.valentinas yra "meilės" šventė taip pasakykim - suaugusiems. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai laukiu šio konkurso thumbup.gif Manau kad bus daug gražių foto ir dar daugiau gerų emocijų thumbup.gif Juk kas gali būti gražiau už vaikišką meilę mirksiukas.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti