Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" gerbėjos

as daug patiekalu gaminau is sios knygos ir visi labai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2010 03 06, 11:06)
Gal galima plovo receptuka? smile.gif  (knygos dar nieks nepadovonojo ax.gif )


Paieskok Beatos bloge, gal bus receptukas 4u.gif

Na o as isndien gaminau spagecius su tunu, isejo labai skaniai, dar nenusivyliau ne vienu gaminamu patiekalu is sios knygos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2010 03 06, 20:18)
Paieskok Beatos bloge, gal bus receptukas 4u.gif



nea nera, yra tik kitoks plovas be vistienos (arba nemoku ieskoti), na reikia laukti kokios knygu akcijos ir pirksim smile.gif
Atsakyti
Šokoladainis gavosi fantastiskas smile.gif
Dariau su "Rududu", riešutų sviestas manęs nežavi blush2.gif
Dar sparnelių puota buvo biggrin.gif MB persivalgė, negalėjo sustot, o man buvo saldoka. Tiesa, neturėjau imbiero, manau būtų tą saldumą nuėmęs g.gif

Vištienos plovas

Apie 400 vištienos
druskos, juodųjų pipirų
1 šaukštelis maltos kalendros
1 šaukštelis maltos saldžiosios paprikos
1 1/2 šaukštelio malto kumino
1 šaukštelis maltos ciberžolės
4 šaukštai alyvuogių aliejaus
2 svogūnai
4 vidutinio dydžio morkos
1 lauro lapas
1 česnakas
100g džiovintų abrikosų
300g ryžių
600ml vištienos sultinio.

Eiga sutrumpinsiu, tingiu tiek daug spausdint blush2.gif

Aliejuje apkepinti mėsą. Sudėti svogūnus, leisti jiems apkepti ir suminkštėti kartu su mėsa. Apkepus, suberti ciberžolę. Sudėti supjaustytas morkas, įmesti lauro lapą, leisti pasitroškinti 5min uždengtame puode. Česnako galvą nulupti, peerpjauti į dvi dalis, uždėti ant mėsos. Smulkiai supjaustytus abrikosus dėti į mėsą. Uždengti puodą, troškinti 10min. Ryžius dėti į puodą su mėsa, gerai pamaišyti, užpilti vištienos sultiniu. Ant silpnos ugnies virti 15min
Atsakyti
QUOTE(desire @ 2010 03 07, 21:33)

Vištienos plovas



aciuks.gif aciu uz receptuka, manau bus labai skanu, gaminsim rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarmite: 07 kovo 2010 - 21:03
As esu gaminus tiramisu pagal Beata, labai skanus gavosi bigsmile.gif darytas jau tris kartus wub.gif
receptas http://beatosvirtuve...4/tiramisu.html
Atsakyti
O kur tų damų pirštelių gaut? g.gif
Atsakyti
QUOTE(desire @ 2010 03 07, 22:22)
O kur tų damų pirštelių gaut?  g.gif


Nesupratau klausimo apie damų pirštelius, bet kiek atsimenu, taip vadina baltųjų vynuogių veislę, kur uogos tokios pailgos. Jei dėl šių - manau, kad ir kitos smulkios baltosios vynuogės tiktų.

O man pačiam Beata patinka už puikų humoro jausmą, o ne tik dėl puikių receptų. Vien ta reklaminė kampanija apie tai, kaip iš knygos buvo išcenzūruoti cepelinų receptai, ir paskui kaip Užkalnis knygų mugėje surijo svogūnus - kiek juoko :-) Aš nepagailėjau tų 60 ar kiek litų už knygą ir manau, kad buvo verta :-)
Atsakyti
QUOTE(Bebrauskinas @ 2010 03 08, 00:01)
Nesupratau klausimo apie damų pirštelius, bet kiek atsimenu, taip vadina baltųjų vynuogių veislę, kur uogos tokios pailgos. Jei dėl šių - manau, kad ir kitos smulkios baltosios vynuogės tiktų.


Į Tiramisu ddedami damų piršteliai yra BISKVITINIAI SAUSAINIAI, būna didesniuose supermarketuose:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 08 kovo 2010 - 08:51
as damu pirstelius pirkau viena karta Rimi, o kitus kartus Iki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pragma @ 2010 03 07, 22:16)
As esu gaminus tiramisu pagal Beata, labai skanus gavosi  bigsmile.gif darytas jau tris kartus  wub.gif
receptas http://beatosvirtuve...4/tiramisu.html

As ir labai noreciau pasigaminti, bet mane tie neapdirbti kiausiniai labai gasdina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2010 03 08, 09:28)
As ir labai noreciau pasigaminti, bet mane tie neapdirbti kiausiniai labai gasdina  doh.gif

Galima ir nedėti tų kiaušinių, skonis iš principo nesikeičia, tik jau nebe originalus receptas ir tiek smile.gif
Atsakyti