Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" gerbėjos

QUOTE(emanuele @ 2010 03 25, 01:12)
na rasytoja is jos tai gaunasi ,bet va iki vyreju dar pasimokit reiks smile.gif


Manau i "vireju kovos" ji taikrai netaiko, o jos receptai seimai, draugams, lengvai pagaminami, ko daugiau reikia, kam to aukstojo pilotazo, eiti kazkokiu imantriu produkty ieskoti doh.gif
Atsakyti
aš irgi vakar nusipirkau knygą biggrin.gif paskutinę paėmiau tongue.gif . labai patiko knyga tokia su jumoro doze. šiandien kepiau varškės spurgas pirmą kart gyvenime ir nepavyko verysad.gif , kažką ne taip padariau, kieta "skūra" gavosi ir perviriau. na bet nieko reiks dar kada pabandyt. dar kepiau vištos juosteles, labai gerai pavyko.
Atsakyti
ax.gif laba Betos gerbejos sendien buvau rimi megoi TEN siu knygu yra nemazai o sendien dar visom knygom taiko 30%nuolaida taigi gaunas tik 39lt blush2.gif gal dar Kaunietes spesit
Atsakyti
Isigijau ir as Beatos knyga, man labai patiko, kol kas tik jos sokoladini pyraga isbandzius, bet jau nuziurejau ne viena patiekaliuka thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ir aš, ir aš Beatosvirtuvės gerbėja drinks_cheers.gif thumbup.gif bigsmile.gif Kalbant apie aukštaąjį pilotažą, aš jo ten ir neieškau ir man jo nereikia. Aš šiaip skaitydama knygą pasiėmiau sau labai dau naudingų patarimų, kas atrodo taip banalu ir paprasta, kad ir pvz. bulvių laužymas sriubytei thumbup.gif ir panašiai.
Jos knyga, man pati įdomiausia iš receptinių knygų, nes kiek turiu aukštojo pilotažo, tai jos neskaitomos, liūdnos ir puse produktų pas mus nėr doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gur @ 2010 03 27, 19:38)
aš irgi vakar nusipirkau knygą biggrin.gif paskutinę paėmiau tongue.gif . labai patiko knyga tokia su jumoro doze. šiandien kepiau varškės spurgas pirmą kart gyvenime ir nepavyko verysad.gif , kažką ne taip padariau, kieta "skūra" gavosi ir perviriau.

Spurgoms labai svarbu šviežia varškė - jei kiek pastovėjusi, rūgštoka, iškart pradeda "gerti" riebalus. Taip pat labai svarbu įdėti teisingai miltų, nes jei per mažai - vėl labai "gers" riebalus, jei perdaug - bus kietos. Ir teisinga aliejaus temperatūra, ką Beata irgi mini.
Aš dar visada į tešlą įpilu keletą šaukštų acto, vėl gi padeda "neprigerti" riebalų. Jo skonio visai nesijaučia.

Susigundžiau ir aš šiandien akcija knygoms Rimi - nusipirkau Beatos knygą. Nu ką, primas įspūdis - dietininkams nerekomenduojama biggrin.gif Dauguma patiekalų - kalorijos bombos. Bet skanu... blush2.gif
Atsakyti
o sakykit, tie receptai, kas yra knygoje, visi iš blogo ar yra dar naujų?
Atsakyti
Siaip tik pries pora dieneliu nusipirkau knyga, o ir savaitgalis pakliuvo, neskaiciau dar. Perverciau, pasigrozejau. Yra blogo receptu ir daug, bet yra ir nauju (man taip pasirode, kai perverciau)
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 03 29, 01:44)
o sakykit, tie receptai, kas yra knygoje, visi iš blogo ar yra dar naujų?

visu receptu kas yra knygoje,bloge nerasit , ir atvirksciai biggrin.gif
Atsakyti
As tai labai labai patenkina Beatos knyga. Man kaip tik labai patinka, kad receptai nera sunkiai pagaminami. Kaip as sakau, tai yra vos ne "virtuves pradziamokslis "- t.y. kaip gaminti viena ar kita patiekala "teisingai" biggrin.gif As esu tokia jau nemazai patyrusi seimininke, bet jos receptai man labai patiko. Ir dar prie kiekvieno recepto patarimai, kaip galima dar patobulinti ar pakeisti recepta. Super 4u.gif O kas iesko "aukstesnio pilotazo" galite nusipirkti Lino Sameno receptu knyga, Oliverio receptu knyga, Jums tada ten patiks. Man svarbu,kad butu paprasta ir pakankamai greita... thumbup.gif
Atsakyti
Turiu aš Samėno aukštojo pilotažo knygą biggrin.gif . Na ką- pavartau, gražūs paveiksliukai, bet gaminau tik spurgas iš tos knygos, yra dar keli paprastesnis, bet dauguma man neįkandami, o mano šeimai nevalgomi doh.gif : pvz. rūkytų ungurių ir obuolių sluoksniuotis, austrės šampane, kamamberas su vyne troškinais svogūnas unsure.gif doh.gif .
O Beatos tikrai daug paprastesni, bet neprastesni patiekalai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2010 03 29, 11:19)
Turiu aš Samėno aukštojo pilotažo knygą  biggrin.gif . Na ką- pavartau, gražūs paveiksliukai, bet gaminau tik spurgas iš tos knygos, yra dar keli paprastesnis, bet dauguma man neįkandami, o mano šeimai nevalgomi  doh.gif : pvz. rūkytų ungurių ir obuolių sluoksniuotis,  austrės šampane, kamamberas su vyne troškinais svogūnas  unsure.gif  doh.gif .
O Beatos tikrai daug paprastesni, bet neprastesni patiekalai  4u.gif

Nors čia "Beatos tema", iš Samėno knygos 'paprastesnių" rekomenduoju triušienos žlėgtainį - tik aš dariau jį iš vištienos - tikrai labai skanu (tik kiekiai ten ne maži, pirmam kartui geriau imti visko perpus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 29 kovo 2010 - 13:59