Įkraunama...
Įkraunama...

1.5- 2 metų vaiko dienos meniu

Sveikos mamytes... 4u.gif
Turiu beda...mano sunus ,kuriam 1.7 metai nedaug valgo.
Jo sios dienos meniu:
Atsikelus 4 saukstus 5 grudu kose su sviestuku
veliau 200 ml pieno
Priespieciai puse obuoliuko
Pietus 6 saukstai darzoves su mesa
veliau truputi duoneles
pries vakariene sausaini
Vakariene 6 saukstai manu kruopu kose su uogytem
pries miega 200 ml pieno

deja nei vaisiu ,nei darzoviu nera megejas...ir kokiu patiekalu tik nebandom...ar vaikui to pakanka ka siandien suvalgem?koks jusu vaikelio dienos meniu...
is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
as turbut labai bloga mama kad niekada taip nematavau kiek suvalgo ar gana ir t.t. ax.gif mano bernuzeliui 2,1m.
siaip ryte atsikeles suvalgo pagal pageidavimus kartais jogurteli/varske+vaisiai,kartais sausu pusryciu su pienu,sumustini su arbata ar koses,pietum dazniausiai mesiska sriubyte,po miegelio yvairiai ziurint ka ta diena gaminu(bet tinka viskas) o i tarpus ar jei buna mazoka kapoja sausainukus,obuolius ir pan.
gal jusu kleckiukui tiek uztenka, nu kiek ten to vaikisko skranduko rolleyes.gif
Papildyta:
jei vaikucio svoris normalus nemanau kad reiktu nerimauti 4u.gif
Atsakyti
Mano mergina gal valgo truputi daugiau, bet is principo irgi labai nedideliais kiekiais (gal isskyrus grikiu kose, sitos sukerta visa dubeneli). Pries keleta dienu mielai suvalgydavo sriubos su mesos gabaliukasi, dabar sriubos vos 2 saukstelius tepaima, tai nebeduodu, duodu grynos mesos - sitos suvalgo gal kokius 4-6 gabaliukus, jei kotletas - tai puse. Vakarienei isvalgo Magijos varskytes induka. Tarp valgymu dar pauzkandziauja, bet nepiktnaudziauja tuo. Vaisius megsta, valgo obuoli, vynuoges, mandarinus. Kol kas svoris auga, tai per daug galvos ir nesuku, kad mazai valgo. Matyt, uztenka wink.gif
Atsakyti
Mano mergytei 1,6 m.valgo tikrai labai gerai smile.gif ,bet pastebejau, kaip augdavo dantukai tai labai mazai ka ir valgydavo.Gal pas jus koks dantukas beldzias? smile.gif
Atsakyti
hmmm... g.gif man atrodo,kad valgo pakankamai normaliai,ir jeigu dar taip daznai,tai tikrai uztenka... mano vaikas kartais isvis nevalgo pietu arba vakarienes, jeigu jam kazkas nepatinka,tai tikrai nepuolu duoti skanestu,pvz, sureliu ar sausainiu-nevalgo ir palieka nevalges. Na as gal taip elgiuosi,kad manasis jau nuo pat kudikystes linkes i apkunuma- 6men jau svere 10kg,kai kiti vaikai metu tiek net nesveria doh.gif o maitinau tik savo pienu... dabar mums greit 2metukai ir jau sveriam 18,5 kg (tiesa,biski suk schmoll.gif udom,nes sverem 20 kg),ugis 101cm.
Zodziu, tikrai galiu nuraminti-valgote pakankamai ir uztektinai. Tiesa, mano kaimyne kazkada uzsimine, kad dziaugiasi,kad jos sunus 3m suvalgo nors viena sokoladini sureli per diena(ir daugiau nieko),nes buna, kad net jo viso nesuvalgo biggrin.gif aisku vaikas gal ir ne is didckiu,bet tikrai stiprus ir normalus vaikas.
Man atrodo prievartinis maitinimas-vat didziausia nenormalybe schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2010 03 03, 21:02)
Sveikos mamytes... 4u.gif
Turiu beda...mano sunus ,kuriam 1.7 metai nedaug valgo.



na as manau ganetinai normaliai valgo, bet gal nevalgo nes man pasirode ganetinau sausas jusu meniu 4u.gif pasigedau varskeciu, omletu, ivairiu blyneliu, manu kose nieko naudingo neturi schmoll.gif mums 1 m ir 5 men. valgo visiskai viska ka ir mes, na tik rukyto nieko nera ragaves, saldumynu: tik varskytes, sureliai, na ir kepto stengiames duoti ne dazniau kaip kelis kartus per savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2010 03 03, 22:02)
Sveikos mamytes... 4u.gif
Turiu beda...mano sunus ,kuriam 1.7 metai nedaug valgo.
Jo sios dienos meniu:
Atsikelus 4 saukstus 5 grudu kose su sviestuku
              veliau 200 ml pieno
Priespieciai puse obuoliuko
Pietus 6 saukstai darzoves su mesa
          veliau truputi duoneles
          pries vakariene  sausaini
Vakariene 6 saukstai manu kruopu kose su uogytem
         pries miega 200 ml pieno

deja nei vaisiu ,nei darzoviu nera megejas...ir kokiu patiekalu tik nebandom...ar vaikui to pakanka ka siandien suvalgem?koks jusu vaikelio dienos meniu...
is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif


Jeigu įtelpa į ūgio ir svorio normas, kraujas geras, tai tikrai nereikia skaičiuot vaiko kąsnių. Kuo labiau versit valgyt, tuo labiau jis priešinsis. Nėra taip, kad nieko nevalgo, matyt jam tiek ir užtenka. Nenorėkit, kad suvalgytų du cepelinus vienu prisėdimu.
Viena, ką galėčiau patarti, tai jeigu jūsų pienukas yra mišinukas, reikėtų jo mažiau gerti. Skysčiams tinka nesaldžios arbatos, kompotai, vandenukas, naminės sultys, o mišinukas labai sotus, tad kito maisto nelabai norisi valgyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 04 kovo 2010 - 19:31
QUOTE(farinelli @ 2010 03 03, 23:02)
.
Jo sios dienos meniu:
Atsikelus 4 saukstus 5 grudu kose su sviestuku
              veliau 200 ml pieno
Priespieciai puse obuoliuko
Pietus 6 saukstai darzoves su mesa
          veliau truputi duoneles
          pries vakariene  sausaini
Vakariene 6 saukstai manu kruopu kose su uogytem
        pries miega 200 ml pieno



mano dukrytei dabar 1,7metai
siandien dienos meniu:
pusryciai-virta desrele,2sureliai,puse obuolio.
pietus-dubenelis(3samciai) sriubos tirstos,4saukstai darzoviu ir mesos troskinio.
vakariene-grikiu kose(100gr pakelis) su sviestu ir pieno puodelis.
naktipieciai-pieniska sriuba(3-4samciai).
kadangi valgo pati tai kartais buna,kad sriubos keli saukstai buna ant pilvo biggrin.gif
tarpuose tarp valgymu valgo obuolius,bananus,sausainius,jogurta,kefyra.
Atsakyti
QUOTE(MildaS @ 2010 03 04, 21:20)
na as manau ganetinai normaliai valgo, bet gal nevalgo nes man pasirode ganetinau sausas jusu meniu 4u.gif  pasigedau varskeciu, omletu,  ivairiu blyneliu, manu kose nieko naudingo neturi schmoll.gif mums 1 m ir 5 men. valgo visiskai viska ka ir mes, na tik rukyto nieko nera ragaves, saldumynu: tik varskytes, sureliai, na ir kepto stengiames duoti ne dazniau kaip kelis kartus per savaite smile.gif


visiskai nesutinku schmoll.gif
kaip tik blyneliai varskytes ir sureliai,kas ten jusu manymu naudinga?aibe e ir dar neaisku ko mirksiukas.gif o koses senas kaip pasaulis 4u.gif manau ir jus ant ju isaugot biggrin.gif
Atsakyti
Manų kruopos
Manų kruopos gaunamos aukščiausios rūšies kviečius, sijojant miltus ir išrenkant miltų daleles. Manų krupose, iš visų kruopų daugiausiai anglevandenių. Manuose mineralinių medžiagų: kalio, kalcio, magnio, geležies, natrio, vitaminų B, PP.

Manų kruopose yra baltymų (9%), riebalų (1%), angliavandenių (73%). g. kruopų yra 350 kcal.
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 03 07, 13:53)
Manų kruopos
Manų kruopos gaunamos  aukščiausios rūšies kviečius, sijojant miltus ir išrenkant  miltų daleles. Manų krupose, iš visų kruopų daugiausiai anglevandenių. Manuose  mineralinių medžiagų: kalio, kalcio, magnio, geležies, natrio, vitaminų B, PP.

Manų kruopose yra baltymų (9%), riebalų (1%), angliavandenių (73%).  g. kruopų yra 350 kcal.

tai dar nieko nesako ax.gif kodel tada gydytojai nerekomenduoja pradejus primaitinti mazyli duoti manu koses g.gif musu gydytoja visada sakydavo kad nevalgyt manu nes nieko gero ner juose, vaikas tik puciasi o gerio jokio....
Atsakyti
pritariu, kad mnu kose viena is maziausiai vertingu. Zinoma ja galima valgyt, bet gal ne kasdien. Paivairinkit kosytes (avizu, grikiu, mieziu ir tt)
Maniskiai tai valgo normaliai, niekad neskaiciavau kiek suvalgo, bet matau kad normaliai smile.gif Bet mes visko prisigalvojam. Tai knygutes skaitom, tai is kokio imantresnio sauksto ar indelio valgom ir tt.
Atsakyti