Įkraunama...
Įkraunama...

Bulvių tarkavimo mašina

Mamytes, o kaip siais laikais galima bulves tarkuot? Musu technikos parduotuves nelabai turi ka pasiulyti... Yra tik viena tarka
user posted image
Jai vietos virtuvej neturesiu...
Be to jau turiu toki blenderi
http://ecx.images-am...L500_AA280_.jpg
Bet jis gali sutarkuoti tik kaip per stambia tarka... O taip kugelio norisi...
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2010 03 04, 15:06)
Mamytes, o kaip siais laikais galima bulves tarkuot? Musu technikos parduotuves nelabai turi ka pasiulyti... Yra tik viena tarka
user posted image
Jai vietos virtuvej neturesiu...
Be to jau turiu toki blenderi
http://ecx.images-am...L500_AA280_.jpg
Bet jis gali sutarkuoti tik kaip per stambia tarka...  O taip kugelio norisi...




Irgi ieskau ir nieko nerandu ,tik isskyrus sita. O esu mates tokia nedidele ,kurios praktiskai nereikia ardyti,norint isplauti. Panasiai kaip mesmale,kad pasukes nuimi nuo korpuso,o po to tik pakisi po vandeniu praskalauti. Bet irgi niekur nerandu.
Atsakyti
Aš naudoju tokią, kaip aukščiau parodytoj foto, nors plovimo daug, bet esu patenkinta - tarkuoja gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTĖ @ 2010 12 17, 19:41)
Aš naudoju tokią, kaip aukščiau parodytoj foto, nors plovimo daug, bet esu patenkinta  - tarkuoja gerai  smile.gif

nedaug visai ten to plovimo ax.gif
Atsakyti
Ar cia tikrai tai tarkavimo masinai reikia daug plovimo? Turiu ja, jau daug metu. Sutarkavus bulves, plovimas uztrunka kelias minutes.
Viskas labai greit.
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 12 19, 11:46)
Ar cia tikrai tai tarkavimo masinai reikia daug plovimo? Turiu ja, jau daug metu. Sutarkavus bulves, plovimas uztrunka kelias minutes.
Viskas labai greit.

drinks_cheers.gif Būtent - kad visiems prietaisams tik tiek plovimo reikėtų, tai vienas juokas smile.gif Be to, ne kas dieną gi ką nors tarkuot reikia ax.gif
Atsakyti
Mes geri keli metai atgal pirkome baltarusiska, berods Zuravnika vadinasi. Prekiauja jomis ir gariunuose baltarusu "skyriuje" ir Kalvariju turguj. Veikia puikiai ir kas man labiausia patinka- atskiria bulviu sunka nuo tarkiu, taigi cepelinu gaminimo procesas tuom labai palengvinamas. Ir kaina gera, ir veikia gerai ir dar ten visokiu peiliu yra (rupiam tarkavimui, stambiam,kopustams ir pan), sultis spausti galima zodziu visas alekombainas. thumbup.gif
Atsakyti
Man, tos senoviškai atrodančios tarkos labai tinka, nes ją turiu jau daug metų ir dirba super.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2010 12 20, 20:51)
Mes geri keli metai atgal pirkome baltarusiska, berods Zuravnika vadinasi. Prekiauja jomis ir gariunuose baltarusu "skyriuje" ir Kalvariju turguj. Veikia puikiai ir kas man labiausia patinka- atskiria bulviu sunka nuo tarkiu, taigi cepelinu gaminimo procesas tuom labai palengvinamas. Ir kaina gera, ir veikia gerai ir dar ten visokiu peiliu yra (rupiam tarkavimui, stambiam,kopustams ir pan), sultis spausti galima zodziu visas alekombainas.  thumbup.gif

Kiek kaštavo toks aparatas?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 12 20, 22:44)
Kiek kaštavo toks aparatas?


Šiai dienai Kalvarijų turguje jų pirkti tikrai yra, kaina apie 150 LT.
(tik nerandu šios baltarusiškos prekės foto visagaliame internete... doh.gif )

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 21 gruodžio 2010 - 10:05
QUOTE(prekestolen @ 2010 12 21, 09:58)
Šiai dienai Kalvarijų turguje jų pirkti tikrai yra, kaina apie 150 LT.
(tik nerandu šios baltarusiškos prekės foto visagaliame internete... doh.gif )

Bet, kiek suprantu, pagrindinė šito aparato paskirtis - sulčių spaudimas, o ne tarkavimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 12 21, 11:24)
Bet, kiek suprantu, pagrindinė šito aparato paskirtis - sulčių spaudimas, o ne tarkavimas ax.gif


Atsiprasau kad suklaidinau.. doh.gif >Sadovaja< ana u nas.. Tas aparatas vadinasi SODOVAJA.
vA: http://electrocomfor...p?productID=126

Kaip minejau tai yra alekombainas, keiti peilius gali tarkuoti rupiai, gali smulkiai, gali bulves cepelinams. Taip, nuemus kelias detalikes galima naudoti kaip sulciaspaude, esam bande ir sultis spausti. Pas mus ji tarnauja kaip bulviu tarka, nes kaip minejau puikiai tarkuoja ir atskiria tarkius nuo sunkos...
Atsakyti