Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie išskyras

Sveikutes 4u.gif

paskutinias kelias dienas ant kelnaičių pastebiu varškės tipo tirštas išskyras.. verysad.gif įtariu koks grybelis bus ar bakterijos kokios unsure.gif

nėštumo dar tik penkta savaitė nestuke.gif ar kuri nors buvote susidūrusi nėštumo metu su tokia problema? kaip sprendėte? ar tai labai kenkia vaisiui? unsure.gif labai nerimauju verysad.gif unsure.gif unsure.gif

iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Man buvo pienlige 4 nestumo menesi, bet tos varskingos isskyros tikrai ne vienintelis grybelio pozymis, reiktu ziureti ar nera kitu nemaloniu pojuciu - nieztejimo, perstejimo ir pan.
O del paciu baltu isskyru, tai man beveik kasdien ju buna, bet gydytoja sake, kad nestumo metu normalu, kad isskyru padaugeja ax.gif Taciau siuo atveju jums dar tik pati nestumo pradzia.. tai nezinau, nes mums jau 25 savaites.
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2010 03 04, 21:24)
Sveikutes  4u.gif

paskutinias kelias dienas ant kelnaičių pastebiu varškės tipo tirštas išskyras..  verysad.gif  įtariu koks grybelis bus ar bakterijos kokios  unsure.gif

nėštumo dar tik penkta savaitė  nestuke.gif ar kuri nors buvote susidūrusi nėštumo metu su tokia problema? kaip sprendėte? ar tai labai kenkia vaisiui?  unsure.gif  labai nerimauju  verysad.gif  unsure.gif  unsure.gif

iš anksto dėkoju  4u.gif


Vien is apibudinimo sunku spresti, bet tiketina, kad kokia pienlige. Bet gali buti ir siaip pagausejusios isskyros. Man gydytoja tiesiog israse specialiu zvakuciu, kurias galima vartoti nestumo metu. Sake, kad nera pavojinga, bet reikia neuzdelsti ir kuo greiciau issigydyti.
Atsakyti
o gal galite parasyti vaistuku pavadinima nuo pienliges nestumo metu 4u.gif
busiu dekinga
Atsakyti
QUOTE(<"PuMa"> @ 2010 03 06, 10:33)
o gal galite parasyti vaistuku pavadinima nuo pienliges nestumo metu  4u.gif 
busiu dekinga


Geriau būtų, kad pasiklaustum savo daktarės wink.gif
Atsakyti
na matai as gyvenu ne LT ir be recepto nusipirkti galiu tik Gyno pevaryl,bet jos man gal nelabai tinka nes jauciu toki deginanti pojuti,atrodo kad butu jau isisenejusi pienlige.Siaip as su ja jau gal trys metai vargstu,kiekviena menesi ji man pries mmm... doh.gif ,bet cia jau atskira tema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(<"PuMa"> @ 2010 03 07, 09:23)
na matai as gyvenu ne LT ir be recepto nusipirkti galiu tik Gyno pevaryl,bet jos man gal nelabai tinka nes jauciu toki deginanti pojuti,atrodo kad butu jau isisenejusi pienlige.Siaip as su ja jau gal trys metai vargstu,kiekviena menesi ji man pries mmm... doh.gif ,bet cia jau atskira tema ax.gif


vagisan žvakutės, jos be recepto parduodamos smile.gif kaip tik ten rekomenduoja naudoti pries mmmm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2010 03 08, 23:44)
vagisan žvakutės, jos be recepto parduodamos  smile.gif  kaip tik ten rekomenduoja naudoti pries mmmm  ax.gif


aciu labai uz informacija 4u.gif ,bet dar vienas klausimelis,o jas nesciosioms galima naudoti ax.gif
Atsakyti
Neskubek pirkti zvakuciu be gines apziuros ir atliktu tyrimu. Nestumo metu nusilpta imunitetas ir buna taip, kad ir visa nestuma pienlige nepraeina. Vaisiui tai nekenkia, tiesiog labai nemalonus pojutis busimai mamytei. Pasirodyk gydytojai 4u.gif rupinkis savo busimu kudikelio ir savo sveikata
Atsakyti
varskingos isskyros-tai grybelis..ir gydytoja turi paskirti zvakuciu. pati tikrai nepirk, nes kai kuriu zvakuciu nesciosiom negalima
Atsakyti
QUOTE(Migdole @ 2010 03 09, 12:18)
Neskubek pirkti zvakuciu be gines apziuros ir atliktu tyrimu. Nestumo metu nusilpta imunitetas ir buna taip, kad ir visa nestuma pienlige nepraeina. Vaisiui tai nekenkia, tiesiog labai nemalonus pojutis busimai mamytei. Pasirodyk gydytojai  4u.gif rupinkis savo busimu kudikelio ir savo sveikata



QUOTE(maza saulyte @ 2010 03 09, 12:38)
varskingos isskyros-tai grybelis..ir gydytoja turi paskirti zvakuciu. pati tikrai nepirk, nes kai kuriu zvakuciu nesciosiom negalima

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pirmiausia reikia savo ginei pasirodyti,kad ji tyrimus padarytu
Atsakyti
QUOTE(<"PuMa"> @ 2010 03 09, 09:14)
aciu labai uz informacija  4u.gif ,bet dar vienas klausimelis,o jas nesciosioms galima naudoti  ax.gif

galima naudot ne visas, turi paskirt gydytoja po tyrimo ax.gif
Yra žvakutės, kurių negalima vartot pirmą nėštumo trimestrą unsure.gif .

Aš ir tą zarazą turiu ir ne tik ją dar rado unsure.gif , pirmam trimestre vartojau žvakutes.
šiaip, dar gerai yra apsiplaut su soda, tikrai padeda, dar gydytoja sakė, kad su jogurtu ar pieno išrūgom galima apsiplaut:ax:
Atsakyti