Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriuo paros metu prasidejo gimdymas?

Apklausa: Kuriuo paros metu prasidejo gimdymas? (507 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labai idmu,kada busimas mamytes aplanke suvokimas, kad jau prasidejo gimdymas? smile.gif Kuriuo paros metu dazniausiai mus uzklumpa didzioji akimirka? biggrin.gif
Atsakyti
Saremiai prasidejo 5-a ryte, bet tikrai dar nesupratau, kad tai JAU TIE saremiai smile.gif Tikrieji pasijaute tik vakarop, o 8-a vakare gimde dukryte wub.gif
Atsakyti
10 val. ryto man nuleido vandenis, tada viskas ir prasidėjo ... smile.gif
Atsakyti
5.30val nubego vandenys,tada ir supratau lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirmąkart sąrėmiai prasidėjo popiet, apie 14h, o antrąkart - vakare, apie 18h..
Atsakyti
mano vaikui pilvuke taip gerai buvo kad nenorejo gimti smile.gif tai prabalsavau toki laika kada man nuleido vandenis smile.gif 18h 4u.gif
Atsakyti
saremiauti pradejau nakti taip kad i gimdykla isejom biggrin.gif o pagimdziau tik vakare mirksiukas.gif blink.gif
Atsakyti
prasidejo 1 valanda nakties
Atsakyti
Su pirmu vaikiuku, sąrėmiai prasidėjo 17 val., pradėjo skaičiuoti laiko intervalą tarp jų ir įsitikinau, kad tikri. Kadangi pradžioje jie gan silpni, tai spėjau daug darbų padaryti biggrin.gif : manikiūras, pedikiūras ir t.t. Pagimdžiau 11.20 val. ryto
O su antru 2.gif , prasidėjo kučių vakarą 21 val. Tai nusikrausčiau stalą, išsiploviau indus, maistą tvarkingai susikišau į šaldytuvą, pamiegojau biggrin.gif 9 val. ryto nuvažiavom į ligoninę, o gimė 11.35 val. biggrin.gif
Atsakyti
19,30 nubego vandenys
Atsakyti
Vandenis nuleido 20 val, nors reguliari veikla jau buvo nuo 14.30
Atsakyti
su pirmu vaiku saremiai prasidejo 23 val nakties, pagimdziau tik idurdieni, o su antru vaiku saremiai prasidejo 19 val ir uz poros valandu jau turejau kudikeli smile.gif
Atsakyti