Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Tęsiam toliau
Sena tema
user posted image
Atsakyti
as savo vyriskiui dazniausiai visada pataikau isrinkti kvapa, na bent jau kolkas nebuvo, kad mano dovanoti kvepalai guletu lentynelej nejudinami... ax.gif
neseniai padovanojau
user posted image
liko patenkintas thumbup.gif na o man tai jie laaabaaai skaniai kvepia...uch wub.gif
Atsakyti
maniškiui patiko
user posted image

crazygirl - esu uosčius, labai neblogi jie rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(-crazygirl- @ 2009 05 24, 12:21)
as savo vyriskiui dazniausiai visada pataikau isrinkti kvapa, na bent jau kolkas nebuvo, kad mano dovanoti kvepalai guletu lentynelej nejudinami...  ax.gif
neseniai padovanojau
user posted image
liko patenkintas  thumbup.gif na o man tai jie laaabaaai skaniai kvepia...uch wub.gif


As saviskiui ir siuos buvau padovanojus, laaabai liko patenkintas, man irgi kvapas super, pati kartais pasikvepindavau biggrin.gif
Atsakyti
Maniškio kvepalų trejetukas:

Escada Magnetism Men (kasdienai- darbui)
Lacoste Essential (šitus tamposi sportiniame krepšyje)
Backham Signature (kai jauciasi pasipuošęs ) lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas gali ką gero/blogo pasakyti apie šiuos?
maniškiui patinka tokio tipo ingredientai, bet neturėjęs tokių, tai įdomu... žinau, kad skonis subtilus dalykas, bet visgi įdomu nuomonės ir kaip laiko g.gif nes mes nelabai turime galimybės jų pauostyti unsure.gif tektų pirkti aklai...

CK One EDT Calvin Klein GENUINE

JASPER CONRAN HIM EDT

CURVE CHILL For Men By LIZ CLAIBORNE
Atsakyti
Maniskiui labai patiko Euphorija men- CK
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Artėja draugo gimtadienis tai galvoju apie kvepaliukų dovanojimą, tik nežinau kokius rinktis... ax.gif Norėčiau kažkokio kvapo, kuris būtų panašus į šį:
user posted image
Ką pasiūlytumėte? rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kuri galėtų pasakyti ar šie kvapai vienodi?
user posted image user posted image

Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 05 24, 12:20)
maniškiui patiko
user posted image


Šitie yra patys geriausi vyriški kvepalai, tokie su cinkeliu good.gif Pati iš MB pasiskolinus kartais pasipurškiu. Ir visada gatvėj į praėjusį pro šalį vyrą kvepiantį jais, atkreipiu dėmesį, norisi pažiūrėt koks čia žmogus turi tokį gerą skonį biggrin.gif

QUOTE(tiutia_007 @ 2009 06 17, 23:28)
Sveiki 4u.gif

Artėja draugo gimtadienis tai galvoju apie kvepaliukų dovanojimą, tik nežinau kokius rinktis... ax.gif Norėčiau kažkokio kvapo, kuris būtų panašus į šį:
user posted image
Ką pasiūlytumėte? rolleyes.gif


O tai kodėl tada šitų nedovanoji, jei taip ieškai panašių? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 06 19, 13:53)
Šitie yra patys geriausi vyriški kvepalai, tokie su cinkeliu good.gif Pati iš MB pasiskolinus kartais pasipurškiu. Ir visada gatvėj į praėjusį pro šalį vyrą kvepiantį jais, atkreipiu dėmesį, norisi pažiūrėt koks čia žmogus turi tokį gerą skonį biggrin.gif 
O tai kodėl tada šitų nedovanoji, jei taip ieškai panašių? mastau.gif

Jau tokius turi smile.gif Labai patiko Paco Rabanne '1 million' kvepliukai dar, bet ieškau dar kokių, kurie vat būtų panašūs į Versace... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2009 06 19, 15:03)
Jau tokius turi smile.gif Labai patiko Paco Rabanne '1 million' kvepliukai dar, bet ieškau dar kokių, kurie vat būtų panašūs į Versace... rolleyes.gif


Jei tokius jau turi, tai kam pirkt dar vienus beveik tokius pačius, nesuprantu mastau.gif Kaip tik tada pirk kitokius, koks įdomumas, jei visi turimi kvepalai vienodai kvepia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 20 birželio 2009 - 13:19