Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai-ar jums sapnai pasakė, kad pastojote?

Sveikos

Man labai idomus sapnai, juk jie musu pasamones atspindys. Zmones sapnuoja pranasiskus sapnus ar reiksmingus simbolius apie savo busena.
Sia temele uzvedziau kad pasidalintule savo "pranasystemis"- ar buvo koks zenklas kad jau pastojote?
Pora mano draugiu susapnavo kad gimdo vaikus, nors dar testu nebuvo pasidare-jau gavo pranesima apie savo busena.
Taip pat sapninkuose sakoma kad gyvate (jei ji sapne gera) gali buti vaisingumo/ nestumo zenklas.

As pati irgi planuoju vaikeli ir galesiu pasidalint sapnais, jei bus, kai testukas parodys II smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zveryniete @ 2010 03 05, 13:49)
Sveikos

Man labai idomus sapnai, juk jie musu pasamones atspindys. Zmones sapnuoja pranasiskus sapnus ar reiksmingus simbolius apie savo busena.
Sia temele uzvedziau kad pasidalintule savo "pranasystemis"- ar buvo koks zenklas kad jau pastojote?
Pora mano draugiu susapnavo kad gimdo vaikus, nors dar testu nebuvo pasidare-jau gavo pranesima apie savo busena.
Taip pat sapninkuose sakoma kad gyvate (jei ji sapne gera) gali buti vaisingumo/ nestumo zenklas.

As pati irgi planuoju vaikeli ir galesiu pasidalint sapnais, jei bus, kai testukas parodys II smile.gif

Aha, trečiuką savąjį susapnavau thumbup.gif bet tai man išaiškino viena mano draugė bigsmile.gif Aš tiesiog jai papasakojau, kad kažkokių "briedų" prisapnavau per tą naktį, ir tiesiog šiaip, lyg tarp kitko panuogastavau, kaži ką tai galėtų reikšti... g.gif lotuliukas.gif O ji man kai rėžė, tai vos nenugriuvau doh.gif Sapnavau dvi žuveles akvariume (viena jų plaukiojo pilvu į viršų), kas, anot mano draugės, nuo seno reiškia nėštumą rolleyes.gif Aš to nežinojau. Plius dar tą pačią naktį sapnavau, kad renkuosi kokią suknelę užsidėti, einu lyg į mokyklos išleistuvių vakarą ar pan... Suknelių - pilną spintą matau, neišsirenku niekaip kurią, kol galop krenta į akis tokia blizganti blizganti, geltona hihihi.gif
Papildyta:
Beje, tą pačią dieną kai papasakojau tą sapną savo draugei ir kai ji man "pribūrė" nėštumą, nubėgau nusipirkau testą ir iškart jį padariau - buvo teigiamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vitab @ 2010 03 05, 13:06)
Aha, trečiuką savąjį susapnavau  thumbup.gif  bet tai man išaiškino viena mano draugė  bigsmile.gif  Aš tiesiog jai papasakojau, kad kažkokių "briedų" prisapnavau per tą naktį, ir tiesiog šiaip, lyg tarp kitko panuogastavau, kaži ką tai galėtų reikšti...  g.gif  lotuliukas.gif  O ji man kai rėžė, tai vos nenugriuvau  doh.gif  Sapnavau dvi žuveles akvariume (viena jų plaukiojo pilvu į viršų), kas, anot mano draugės, nuo seno reiškia nėštumą rolleyes.gif  Aš to nežinojau. Plius dar tą pačią naktį sapnavau, kad renkuosi kokią suknelę užsidėti, einu lyg į mokyklos išleistuvių vakarą ar pan... Suknelių - pilną spintą matau, neišsirenku niekaip kurią, kol galop krenta į akis tokia blizganti blizganti, geltona hihihi.gif
Papildyta:
Beje, tą pačią dieną kai papasakojau tą sapną savo draugei ir kai ji man "pribūrė" nėštumą, nubėgau nusipirkau testą ir iškart jį padariau - buvo teigiamas  thumbup.gif


Na va kaip idomu smile.gif dar vienas zenklas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zveryniete @ 2010 03 05, 14:10)
Na va kaip idomu smile.gif dar vienas zenklas smile.gif

Aha hihihi.gif Kai tikiesi ir lauki, tai labai smagu tokius sapnus sapnuoti, bet kai nelabai į tą pusę tuo metu linksti, tai... kaip čia pasakius... g.gif Ale vis vien, jau kai sužinai tą naujieną, tai tik džiaugtis ir belieka bigsmile.gif
Gal dar tik lyties klausimas domina bigsmile.gif Bet ir tai nėra svarbiausia, svarbiausia yra, kad vaikutis sveikas būtų (juk kai specialiai nesiruoši jo atėjimui, tai nelabai sveikai ir gyveni iki jam pasibeldžiant... unsure.gif )
Atsakyti
Apie zuveles rolleyes.gif

Sapnai is tiesu labai daug ka mums pranesa, tik reikia juos moketi tinkamai issifruoti. Be to, blink.gif vieni sapnuoja tiesioginius ivykius (tikra vaizda, kuris ivyks), o kiti perkeltinius (vorus, gyvates, zuveles ir t.t.).
As susapnavau ZUVELES wink.gif Labai labai skaidriame ezere rankomis glosciau zuveles, jos aplinkui mano kojas vis plaukioja, o as pagaunu ir vel paleidziu wub.gif . Ezeras labai seklus (gal iki keliu), nu bet vandens skaidrumas, ir dar saulute taip stipriai sviecia ir vanduo bei zuveles kaip deimantai blizga wub.gif O sapnas toks ryskus ryskus, ryte atsikelus viska iki smulkmenu prisiminiau, tarytum tai is tikruju vyko.
Sapna papasakojau bendradarbems ir viena ju man sako: - vsio, tu laukiesi!!! Nu as, zinoma, pasijuokiau is tokio kategorisko ir uztikrinto sapno paaiskinimo. Vaikucio mes su vyru kol kas neplanavom, be to ir saugojomes, o cia man bendradarbe toki pareiskima uzmete biggrin.gif Ir ka jus galvojate? Pasirodo as buvau jau 2 men. kaip nestuke, kai susapnavau sita sapna lotuliukas.gif Kadangi jokiu nestukes pozymiu neturejau (negausiai bet prasirgau menesinem, nei mane pykino, nei man galva svaigo, nieko ), tai net ir nepagalvojau, kad galiu buti nescia blink.gif
Va tokis mano sapnas apie zuveles bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RESPECT... @ 2010 03 05, 16:47)
Apie zuveles rolleyes.gif

Sapnai is tiesu labai daug ka mums pranesa, tik reikia juos moketi tinkamai issifruoti. Be to, blink.gif  vieni sapnuoja tiesioginius ivykius (tikra vaizda, kuris ivyks), o kiti perkeltinius (vorus, gyvates, zuveles ir t.t.).
As susapnavau ZUVELES wink.gif Labai labai skaidriame ezere rankomis glosciau zuveles, jos aplinkui mano kojas vis plaukioja, o as pagaunu ir vel paleidziu  wub.gif . Ezeras labai seklus (gal iki keliu), nu bet vandens skaidrumas, ir dar saulute taip stipriai sviecia ir vanduo bei zuveles kaip deimantai blizga wub.gif O sapnas toks ryskus ryskus, ryte atsikelus viska iki smulkmenu prisiminiau, tarytum tai is tikruju vyko.
Sapna papasakojau bendradarbems ir viena ju man sako: - vsio, tu laukiesi!!! Nu as, zinoma, pasijuokiau is tokio kategorisko ir uztikrinto sapno paaiskinimo. Vaikucio mes su vyru kol kas neplanavom, be to ir saugojomes, o cia man bendradarbe toki pareiskima uzmete  biggrin.gif Ir ka jus galvojate? Pasirodo as buvau jau 2 men. kaip nestuke, kai susapnavau sita sapna lotuliukas.gif Kadangi jokiu nestukes pozymiu neturejau (negausiai bet prasirgau menesinem, nei mane pykino, nei man galva svaigo, nieko ), tai net ir nepagalvojau, kad galiu buti nescia blink.gif
Va tokis  mano sapnas apie zuveles bigsmile.gif


Tikrai taip - as jau nuo senu laiku zinau, kad zuvis sapnuoti (o ypac jei jas gaudai rankomis!) garantuotai reiskia nestuma. Siaip netikiu sapnais, bet variantas su zuvytemis pasitvirtino net kelioms mano draugems. smile.gif
O as susapnavau arbuzus - kad atejau i turgu pirkti, o visas turgus vien arbuzais nuklotas. Paziurejau sapnininke - reiskia nestuma ir sekminga gimdyma. Akurat - po savaites ginekologas pasake, kad esu 3 sav. nescia.
Manau, tiesiog pasamoniniame lygyje mes uzfiksuojame daug dalyku anksciau, negu samoningai ta suvokiame. Tame tarpe ir nestuma. O pasamone mums sia zinute siuncia per sapnus.
Atsakyti
QUOTE(Dizaster @ 2010 03 05, 16:21)
Tikrai taip - as jau nuo senu laiku zinau, kad zuvis sapnuoti (o ypac jei jas gaudai rankomis!) garantuotai reiskia nestuma. Siaip netikiu sapnais, bet variantas su zuvytemis pasitvirtino net kelioms mano draugems. smile.gif
O as susapnavau arbuzus - kad atejau i turgu pirkti, o visas turgus vien arbuzais nuklotas. Paziurejau sapnininke - reiskia nestuma ir sekminga gimdyma. Akurat -  po savaites ginekologas pasake, kad esu 3 sav. nescia.
Manau, tiesiog pasamoniniame lygyje mes uzfiksuojame daug dalyku anksciau, negu samoningai ta suvokiame. Tame tarpe ir nestuma. O pasamone mums sia zinute siuncia per sapnus.


Pritariu kad pasamone zino greiciau nei mes tai suvokiame. Todel ir idomu kaip ji su mumis kalba smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat sapnavau, kad nuėjau pas ginekologę (tuo metu dar nežinojau apie nėštumą) ir man tik atidarius kabineto duris, gydytoja sako - mergaitė... Aš sapne vilkėjau tokią tamsiai rudą suknelę... ir iš tiesų gimė dukrytė, net ehoskopu žiūrėjusi gydytoja man nieko nesakė apie lytį, o aš ir neklausiau, labai taip ir tikėjau, kad mergaitė.
Dar sapnavau savo draugę darbe, ji vilkėjo žydra suknele ir matėsi jau pilvukas. Ryte nueinu į darbą ir jai sakau - tu nėščia, ta tik šyptelėjo ir nustebusi paklausė iš kur galėčiau žinoti, nes ji tik tik ir pati buvo sužinojusi. Tai va jai gimė berniukas, gal kad suknelė žydra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 05 kovo 2010 - 18:50
nu va as sapnavau zuvi pries pora savaiciu ir siaip labai daznai sapnuodavau kad laukiuosi arba einu su vaiku ir neseniai suzinojau kad busiu mamyte smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Sapnavau cepelinus su kondensuoto pieno uzpylu.. tada ejau NT pirkti
Atsakyti
QUOTE(BonusGirl @ 2010 03 06, 21:56)
lotuliukas.gif Sapnavau cepelinus su kondensuoto pieno uzpylu.. tada ejau NT pirkti



bigsmile.gif ir is to supratai kad gali buti nestuke? nors jo pilvelis ir pienukas biggrin.gif
Atsakyti
As irgi sapnavau kad laikau leliuka ant ranku, o dar ta pacia nakti mama sapnavo, kad krikstijam kazkoki vaika mes su vyru smile.gif po savaites teko pasidaryti testa ir pamateme II 4u.gif o dar nesenai sapnavau visa mazu berniuku futbolo komanda tai gal sapnas bus pranasiskas apie vaikucio lyti lotuliukas.gif laikas parodys biggrin.gif
Atsakyti