Įkraunama...
Įkraunama...

Kremai su spalva veidui, Ne kreminės pudros!

Tęsiam diskusijas toliau apie kremus su spalvyte veidui 4u.gif

Sena tema



QUOTE(Tulpelyte @ 2010 03 05, 14:51)
As cia butent apie Actipur noreciau pasiteirauti  blush2.gif  Zinau kad kremai su spalva nemaskuoja, bet gal tas actipur kazkoks kitoks?  biggrin.gif  Ar tinka siek tiek sausesnei odai? Spuogeliu taip pat turiu  blush2.gif  Koki jis efekta duoda, toki matini ar siek tiek turi skaistinanciu, svytinciu daleliu  4u.gif  blush2.gif  Aciu  mirksiukas.gif



Na asmeniškai man tai jis pamaskuoja smile.gif jį ir naudoju tam, kad pamaskuoti po spuogų likusias dėmeles smile.gif šiaiap jis iš pradžių, kai pradedi naudoti pasausina odytę, bet viskas man susitvarkė po savaitėlės naudojimo smile.gif Šiaip man tai neblizga veidas nuo jo, bet ir matuškomo nėra superinio smile.gif na šiaip mano odai tai super . Ir sakyčiau ta šviesesnė nėra tokia jau šviesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 03 05, 18:02)
Tęsiam diskusijas toliau apie kremus su spalvyte veidui 4u.gif

Sena tema
Na asmeniškai man tai jis pamaskuoja smile.gif jį ir naudoju tam, kad pamaskuoti po spuogų likusias dėmeles smile.gif šiaiap jis iš pradžių, kai pradedi naudoti pasausina odytę, bet viskas man susitvarkė po savaitėlės naudojimo smile.gif Šiaip man tai neblizga veidas nuo jo, bet ir matuškomo nėra superinio smile.gif na šiaip mano odai tai super . Ir sakyčiau ta šviesesnė nėra tokia jau šviesi smile.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif Visai butu faina isbandyti, bet pirma butu neblogai koki meginuka gavus. Tikriausiai vaistinese nera doh.gif Visgi nera labai pigus blush2.gif Kiek laiko jums uztenka jo?
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 03 05, 21:22)
Aciu uz atsakyma  4u.gif  Visai butu faina isbandyti, bet pirma butu neblogai koki meginuka gavus. Tikriausiai vaistinese nera  doh.gif  Visgi nera labai pigus  blush2.gif  Kiek laiko jums uztenka jo?


šiaip manau turėtų būt vaistinėse mėginukų, va ten kur aš pirkau tai nedavė pabandyt g.gif Kad nepigus tai tikrai, mokėjau 68 lt, tačiau nesinori tept bet ko ant veido.Šiaip netepu kasdien.Manau jei kasdien naudočiau užtektų porai mėnesių( Sprendžiu iš to, nes veido kremą tokios pat talpos,tepdama 2 kartus per dieną išnaudoju per mėnesį) smile.gif
Atsakyti
Drauge naudoja actipur pudra,tai tikrai nepasakyciau,kad ji yra super lengva,maskuoja tikrai labai gerai ir spuogelius ir demeles 4u.gif
Atsakyti
O kokia Actipur konsistencija, ar lengvai tepasi, pasiskirsto? Dar įdomu būtų sužinoti, ar tas šviesesnis jo atspalvis ne į oranžinumą?
Atsakyti
QUOTE(-Diamond- @ 2010 03 10, 18:26)
O kokia Actipur konsistencija, ar lengvai tepasi, pasiskirsto? Dar įdomu būtų sužinoti, ar tas šviesesnis jo atspalvis ne į oranžinumą?



Ji labai lengvutė, gerai tepasi.O spalvytė tikrai ne į oranžinumą smile.gif
Atsakyti
Kaune kaip ruosiausi pirkti aktipura tai meginuku niekur nedave (gal kokias 4 vaistines apejau). Ir tik vienoje turejo testeri doh.gif taip kad su meginukais manau sunku bus smile.gif beje, jei oda sausa, tai si krema vertetu pamaisyti su kokiu drekinamuoju kremu, nes gali dar labiau issausint oda.. 4u.gif o siaip tai tikrai lb geras daiktas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2010 03 11, 14:15)
Kaune kaip ruosiausi pirkti aktipura tai meginuku niekur nedave (gal kokias 4 vaistines apejau). Ir tik vienoje turejo testeri doh.gif  taip kad su meginukais manau sunku bus smile.gif 

Kurioje vaistinėje?smile.gif
O jis ant veido natūraliai atrodo, nesukuria kaukės efekto?
Atsakyti
QUOTE(-Diamond- @ 2010 03 11, 14:07)
Kurioje vaistinėje?smile.gif
O jis ant veido natūraliai atrodo, nesukuria kaukės efekto?

Megoje Šeimos vaistinėje. Atrodo tikrai natūraliai, nors ir pakankamai gerai maskuoja.
Atsakyti
Aš naudoju iš avon "solutions plus+ total radiance" (atspalvį suteikiantis drėkinamasis veido kremas), na spalvytę tikrai suteikia, nesigailiu, kad pirkau thumbup.gif
Atsakyti
mergaitės, suintrigavot su tuo Actipur kremuku bigsmile.gif O sakykit ar jis tinka veidukui su išsiplėtusiom porom, ar nekemša jų?
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 03 11, 01:03)
Ji labai lengvutė, gerai tepasi.O spalvytė tikrai ne į oranžinumą smile.gif


o ji šiaip skaitos kaip gydomoji ar galima naudot ir tom kurios dideliu problemu neturi? uzsitepat ir dauiau nieko, pakanka jos vienos? smile.gif
Atsakyti