Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia į koncertą

Sveikos mamos, rašo jaunas tėtis. Jau turime 1,5 dukrytę ir šią savaitę sužinojome, kad dukryė turės sesutę ar broliuką. Kaip įtariam, vaisiui turėtų būti apie 5-6 savaites.

Balandžio 20 atvažiuoja muzikos grandai Metallica, mes su žmona labai norėjome nueiti, juolabiau, kad aš esu buvęs, o žmona norėjo pamatyti šou. Jai ši grupė labai patinka.

Tuo metu mūsų atžalėlei bus 13 savaičių. Koncertas bus uždaroje patalpoje, Siemens arenoje. Žmona pergyvena, kad dėl garso ir virpesių nederėtų eiti į koncertą? Kaip Jūs manote ar didelis garsas gali turėti įtakos vaisui, vystymuosi ir pan.

Gal ką nors skaitėte ar šiaip esate susidūrę?

Lauksiu patarimų.
Atsakyti
sveikiname su gera žinia!
esu skaičius ir tikiu, kad bet koks gyvas organizmas teigiamai veikia į lengvą, švelnią muziką, melodiją, tokią, kaip klasikinę, malonią, ir bet koks organizmas neigiamai veikia į "sunkiąją muziką", tokią kaip rokas, metalas ir pan.
turbūt teko girdėt apie struktūrizuotą vandenį, matyti, kaip vandens molekulės įgauna simetrišką ir taisiklingą formą veikiant klasikinei muzikai, ir įgauna asimetrišką, pasišiaušusią formą, girdint metalui, skandalams, barniams.
todėl aš rekomenduočiau atidėti dalyvavimą koncerte iki to laiko, kai Jūsų žmona baigs maitinti krūtimi.
rekomenduočiau klausytis ir mėgautis klasikine muzika. naujagimiams ir kūdikiams ji labai patinka ir jie prisimena ja, kai gimsta.
kad ir koks būtų Jūsų apsisprendimas, linkiu malonaus neštumo!
Atsakyti
Rekomenduociau atideti. Buvau vakar ten pat vykusiame Ramstain koncerte. Labai apsidziaugiau, kad spejau pora menesiu iki koncerto pagimdyti, nes kitaip tikrai pasirodymo metu buciau pagimdzius. Esme ta, kad garsas buvo nerealus - net visas kunas vibravo. Per kitos koncertus neteko to patirti, bet cia matyt del muzikos stiliaus tokiu garsu pavare + labai daug zemo daznio garsu. Neabejoju, kad per Metallica bus tas pats.
Ausys tiek mano, tiek vyro uzgulusios iki siol. Tikiuosi, kad per pora dienu klausa atsistatys smile.gif. Kita vertus, kai pagalvoju - mazylio ausytes juk daug jautresnes ir joms pakenkti gali dar labiau nei man.
Galu gale, niekam ne paslaptis, kad zmonems, turintiems kad ir nelabai dideliu problemu su sirdimi, medikai neleidzia eiti i tokius koncertus, nes del tu visu vibraciju ir zemo daznio bangu gali "issimusti" sirdies ritmas, t.y. atsiranda aritmija. Pasekmes mazo zmogucio sirdutei manau irgi gali buti negeros sad.gif..

O siaip nestumo metu i koncertus ejau ir viskas buvo ok, bet ten labiau popso grupes buvo - nebuvo nei nenormalaus garso, nei zemo daznio vibraciju...


QUOTE(dawizz @ 2010 03 06, 10:39)
Sveikos mamos, rašo jaunas tėtis. Jau turime 1,5 dukrytę ir šią savaitę sužinojome, kad dukryė turės sesutę ar broliuką. Kaip įtariam, vaisiui turėtų būti apie 5-6 savaites.

Balandžio 20 atvažiuoja muzikos grandai Metallica, mes su žmona labai norėjome nueiti, juolabiau, kad aš esu buvęs, o žmona norėjo pamatyti šou. Jai ši grupė labai patinka.

Tuo metu mūsų atžalėlei bus 13 savaičių. Koncertas bus uždaroje patalpoje, Siemens arenoje. Žmona pergyvena, kad dėl garso ir virpesių nederėtų eiti į koncertą? Kaip Jūs manote ar didelis garsas gali turėti įtakos vaisui, vystymuosi ir pan.

Gal ką nors skaitėte ar šiaip esate susidūrę?

Lauksiu patarimų.

Atsakyti
Sveiki,
Kiek paskaiciau - cia su mazais kudikiais nepatariama eiti i koncertus, o kaip nesciai moteriai nestuke.gif ? man bus apie 12 savaiciu nestumo - bilietus pirkau pries pastojima doh.gif . Be to, tai Metalika koncertas g.gif Siemens arenoje. Ar butu ismintingiau bilietus atiduoti draugei?

Aciu
Atsakyti
buvau koncerte. tik pasitraukiau nuo koloneliu ir vibracijos i pati gala..svarbu gerai jaustis ir paskutiniais menesiai nereiketu..o kol mazuciukas ir ne prie koloneliu tai neturetu nieko buti baisaus..
Atsakyti
QUOTE(Daliuukstis @ 2010 03 07, 19:34)
Sveiki,
Kiek paskaiciau - cia su mazais kudikiais nepatariama  eiti i koncertus, o kaip nesciai moteriai nestuke.gif ? man bus apie 12 savaiciu nestumo - bilietus pirkau pries pastojima  doh.gif . Be to, tai Metalika koncertas  g.gif  Siemens arenoje. Ar butu ismintingiau bilietus atiduoti draugei?

Aciu


As neiciau, juolab ten sunki muzika, karsta bus begalo (juk visokio plauko zmoniu ten susirinks,dar netycia pastums ar pan... doh.gif ) manau dar bus tu progu nueiti mirksiukas.gif pasaugokit leliuka mirksiukas.gif

as pamenu buvau vaiku apdovanojimuose, jau kazkur 7 nestume tai galiu pasakyti kad laaabai pavargau, zmoniu daug, dusna, kasta, muzika tranki,nuotaikos nulis nuo visko doh.gif (nors ejau kuo toliau nuo koloneliu) bet kai namo atejau tai prisiekiau sau kad daugiau niekada neisiu i didesnius ir trankesnius koncertus schmoll.gif :hmtaip kad mastykit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Zziviliukas @ 2010 03 09, 00:12)
buvau koncerte. tik pasitraukiau nuo koloneliu ir vibracijos i pati gala..svarbu gerai jaustis ir paskutiniais menesiai nereiketu..o kol mazuciukas ir ne prie koloneliu tai neturetu nieko buti baisaus..


butent pasisaugociau nes kaip tik ankstyvam nestume didesne rizika vaikiukui unsure.gif mirksiukas.gif (kol jis dar formuojasi ir pan...)
Atsakyti
g.gif nu gi pasiskaičiau ir susidomėjau..... Ir nieko protingo pasakyt negalėčiau, nes net neįsivaizduoju ką reiškia klausytis trankaus metalo ax.gif Kažkaip aš prie darnesnės muzikos pratus blush2.gif
Eisiu ir aš į koncertą, tik mano koncertas klasikinis popsas biggrin.gif
Manau F. Kirkorovo balsas teigiamai užliūliuos mano pilvinuką lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na paskaičiau mamos Jūsų komentarus ir nusprendžiau, kad gal geriau mes pasivaikščiosime po parką, o Metallica per DVD paziuresim, nera cia ko rizikuoti. Bus tu koncertu.

Beje, kai laukėmės pirmosios dukrelės, tai 1,5 mėn. buvome Rihannos koncerte UK, tai dukrelei dabar labai patinka ši atlikėja. Nors labai patinka ir Metallica, Rammstein ir MIKA, tai gal kai vaikai paaugs tada pasivažinėsim.

Dėkui už patarimus, suagokite save ir svarbiausia savo mažučius.

Iki
Atsakyti
As tai neiciau...man paciai per daug garso tokiuose koncertuose, pati muzikante, tai ausys neatlaiko tokiu trankiu renginiu... doh.gif Ypac, kai jau nestuke.gif Uztenka grot kurini, kurio nemegsti, leliukas iskart futbola zaist pradeda...Viena gine sake, kad nuo triuksmo vaikutis susiriecia i kamputi, jam stresas ir t.t.Tai kazkaip ir nesinori jokio didelio triuksmo. smile.gif
Atsakyti
Kaip tik savaitgali buvau fantastiskoje operoje! Tikiu, kad teigiamos emocijos, ypac pagristos tokia kokybiska muzika, tik gerina mazylio pilvelyje savijauta mirksiukas.gif Tik gal i Metalica koncerta neiciau. Jau vien del to, kad tik balades patinka, o ten tikrai ir kitokia muzika groja. Be to, aplinka irgi ne pati "svariausia" g.gif
Atsakyti
Savaitgalį su vyru ėjom po senamiestį pasivaikščioti ir kaip tik buvo gatvės muzikos diena. Sustojom pasiklausyti, o ten muzika tokia labai faina, bet labai garsiai su gitaromis grojo. Mano mažiukui-pilvinukui tas labai nepatiko, tuoj pradėjo raitytis pilve, spardytis g.gif Vienžo - nuo mažiaus spyriukų vos nustovėjau, visgi leliukui jau 39 savaitė, stiprus jis jau unsure.gif
Atsakyti
i koncertus,tai tikrai nestukem nepatarciau jokius eiti,nes ten bus per didelis garsas ir per didele vibracija,kas musu pilviukams labiausiai nepatinka schmoll.gif as padariau klaida ir nuejau i ramazzotti koncerta doh.gif kai pilviukas spurdejo is pradziu galvojau,kad patinka,o pasirodo lialiukas is baimes malesi,negana to taip susuko pilva i koncerto gala,kad turejom nesulauke galo isvaziuot doh.gif kita diena jau tik lovos rezimas ir jokiu judesiuku,nes vaikutis vis dar buvo isisgandes verysad.gif po 3 dienu lovos rezimo vel atsistojau ant koju,bet tikrai nuosirdziai patariu,palaukti ir nestumo metu nerizikuoti 4u.gif
Atsakyti