Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra gyvenančių Hull miestelyje?

[B] SVEIKOS MAMULES!! mirksiukas.gif 4u.gif
Ar yra esanciu Hull'e??
Butu labai smagu susipazinti ir bendrauti!!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif
Mes turim suneli Piju, jam 1metai ir 9 menesiai, labai butu smagu susirasti draugu ir kartu nepamirsti lietuviu kalbos!! mirksiukas.gif thumbup.gif
Lauksiu is jusu ziniu!!!! (jei ka tai rasykit i az), iki malonaus!!! ax.gif 4u.gif
Atsakyti
blink.gif NE JAU GI NIEKAS NENORI BENDRAUTI ?? blush2.gif
Mmmm... nagi mamules, esamos ir busimos! drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Nori nori biggrin.gif
Atsakyti
Labas labas biggrin.gif lotuliukas.gif

Tai ka, teks tik mums dviese ir draugauti, thumbup.gif , nes niekas daugiau kaip ir nenori jungtis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija85 @ 2010 03 06, 21:02)
Labas labas  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Tai ka, teks tik mums dviese ir draugauti, thumbup.gif , nes niekas daugiau kaip ir nenori jungtis  blush2.gif

Laiko reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif mmmm... dienos bega, bega..
O niekas taip ir NEBEPARASO, liudna.. verysad.gif
Nejaugi niekas daugiau negyvena Hull'e?? unsure.gif
Atsakyti
as negyvenu Hulle, bet tas miestas man laaabai patiko 4u.gif
Atsakyti
o as planuoju vaziuoti i Hulla, tai ziauriai tikiuosi, kad surasiu ten draugu, arba jus mane priimsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 03 09, 09:54)
o as planuoju vaziuoti i Hulla, tai ziauriai tikiuosi, kad surasiu ten draugu, arba jus mane priimsit smile.gif



thumbup.gif Priimti tai priimsim, jei pati tik noro turesi thumbup.gif
Jei ka, tai i az rastelk mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Apsimetele @ 2010 03 08, 23:59)
as negyvenu Hulle, bet tas miestas man laaabai patiko  4u.gif


Man ir visai patinka mirksiukas.gif , bet nepatinka tai, kad anglu nemoku verysad.gif kaip sakant bus proga ismokti kazkaip.. doh.gif
Gaila, kad negyveni Hull'e unsure.gif
Atsakyti
na vat labai faina, tada kai tik atvaziusiu susirasysim, manai vasara jau busiu ten smile.gif
Atsakyti
negyvenu Hulle,bet praejusia vasara buvom ten nuvaziave pasiziureti.Grazu,tik mes dar po to uz Hullo ~20 buvome prie juros i Withernsea ,tai siaubingai nesvarus vanduo buvo doh.gif user posted image
vaziavom per si tilta
user posted image
Atsakyti
Laba vakara mamytes,as sitame forume naujakure,tad radus tema kas is hulo susmalsavau ir ilindau. thumbup.gif .butu labai smagu pabendrauti smile.gif
Atsakyti