Įkraunama...
Įkraunama...

Dvyliktokai, renkamės čia

Nagi mamytes burkimes 4u.gif
O gal as cia vienintele sumasciusi vel tapti moksleive blush2.gif
Atsakyti
sveika:) niu ne vienintele:) as tei irgi einu i mokyklele, 12 klase:)
Atsakyti
Kaip tik ketinau tokia temą kurt biggrin.gif ir radau bigsmile.gif

Na aš ir abiturientė mamytė, metelius praleidau, dabar vakarinėje savarankiškai baiginėju ax.gif Vos spėju....

Na o kaip jums mokslai sekas? Vakariniam, dieniniam, neakivaizdiniam ar savarankiškai mokotės? Kaip mokytojai reaguoja?Beje, ar metėt mokslus ir po kurio laiko tęsėt, ar nepraleidot nė metelių? Ui, na ir pabėriau klausimų blush2.gif Bet tikrai įdomu bigsmile.gif

Beje, Sigita B., mes bendravardės smile.gif
Atsakyti
na as ir viena is tu!!!!!!!!tik skiriuosi tuo kad baigiau 12kl,bet nelaikiau egzaminu,tai siemet teks KAZKOKIU budu paciai pasiruosti..........net neisivaizduoju kas manes laukia ax.gif unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Madlena, bet juk yra bent vakarinėse(na apie savo kalbu) toks dalykas kaip konsultacijos tiems, kurie tik egzaminus laikys g.gif Ten kažkiek lyg ir kainuoja(nors gal meluoju), bet tikrai yra, vis tik lengviau ruoštis, kai kažkas nukreipia tinkama linkme.....
Atsakyti
na nezinau eisiu po savaitagalio i mokykla ziuresiu,kaip snekejau su sese (ji vienos mokyklos direktore,gaila kad toli gyvena),tai sake kad jei esu isklausius kursa manes mokytojai neprivalo konsultuoti,nebent samdytis privaciai ir taip mokytis...bet dar ziuresiu ka snekes musu direktore...

sesuo patare issitraukti egzaminu medziagas is www.egzaminai.lt ten yra ir praeitu metu medziaga ir siu metu programa,bet pas mane kazko kompas puliuoja ir deduoda atsidaryti,tai kviesiu kompiuterasta kad paziuretu.....

bet zinokit,nezinau kaip bus,bet mokytis noriu.........pasiilgau ju.......... 4u.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2006 11 10, 12:04)
na nezinau eisiu po savaitagalio i mokykla ziuresiu,kaip snekejau su sese (ji vienos mokyklos direktore,gaila kad toli gyvena),tai sake kad jei esu isklausius kursa manes mokytojai neprivalo konsultuoti,nebent samdytis privaciai ir taip mokytis...bet dar ziuresiu ka snekes musu direktore...

sesuo patare issitraukti egzaminu medziagas is www.egzaminai.lt  ten yra ir praeitu metu medziaga ir siu metu programa,bet pas mane kazko kompas puliuoja ir deduoda atsidaryti,tai kviesiu kompiuterasta kad paziuretu.....

bet zinokit,nezinau kaip bus,bet mokytis noriu.........pasiilgau ju.......... 4u.gif  ax.gif  ax.gif

Na pas mus kažkaip ten yra tie kurie gerina pažymius 12-tos klasės ir tie kurie ruošiasi egzaminus laikyt - perlaikyt(tai čia kaip suprantu modulinis mokymas ar kažkas panašaus)
Na iš tikro, tai geriausia nueit į savo mokyklą ir ten išsiklausinėt... Nes aš tai tik pasiimu užduotis, padarau, pasiimu naujas, o mokytojai ištaiso, ai da įskaitas rašau... bet nei pamokose sėdėt, nei sesijas lankyt smile.gif
Aš ir per metus pasiilgau... bet dabar jau pavargau.... sunku, kai mokaus tik naktim, nes nėra kas mažiuką pažiūri... nu bet kaip nors unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelytė @ 2006 11 09, 12:10)
Kaip tik ketinau tokia temą kurt  biggrin.gif  ir radau  bigsmile.gif

Na aš ir abiturientė mamytė, metelius praleidau, dabar vakarinėje savarankiškai baiginėju  ax.gif  Vos spėju....

Na o kaip jums mokslai sekas? Vakariniam, dieniniam, neakivaizdiniam ar savarankiškai mokotės? Kaip mokytojai reaguoja?Beje, ar metėt mokslus ir po kurio laiko tęsėt, ar nepraleidot nė metelių? Ui, na ir pabėriau klausimų  blush2.gif  Bet tikrai įdomu  bigsmile.gif

Beje, Sigita B., mes bendravardės  smile.gif

Sveikutes mokinukes bigsmile.gif
Mokinuosi savarankiskai eksternu kitaip tariant.As i Siauliu bet Siauliuose nera kaip eksternu tai i Kelme vaziavau blush2.gif O Siauliuose baigiau 11 vakarinej eidavau vakarais 12 pastojau ir nebejau o ir tvarka siaubingai griezta jei praleidi pamoka turi pasiaiskinimavos ne atnesti blink.gif
Dabar pasiemiau uzduotis darau ir gruodzio pradzioj vaziuosiu atsiskaityt doh.gif
O i 11 as atejau po 10 metu blush2.gif
Jezau kai pagalvcoju tai durna galva reikejo baigt ir viskas o dabar taip sunku.... doh.gif
Kaip jums sekasi?
Atsakyti
as tai 10kl baigiau "tevu kontroleje" tai viskas buvo gerai vidurkis net zemiau 8.2 nebuvo nukrites....bet zinot gi kaip buna kuo toliau ir greiciau nuo tevu,isejau mokytis i Kauna ten baigaiu 11kl.ir mokiausi specialybe buvo 1kursas,rugsejo menesi mama pateko i avarija teko gristi atgal (reikejo nuolatines globos)nuo lapkricio menesio pradejau eiti i mokykla i 12kl...bet zinot,kaip susidedi ne suo tuo kuo vertetu ir nueini i sona...na su draugemis nuolat nelankaiu pamoku....paskui mama mire,kaip tik ta diena kaip reikejo lankyt lietuviu iskaita as nenuejau ,paskui reikejo nueiti veliau vel nenuejau....na ir galvojau viskas ragai....o ir taip visus metus nebuvau nei vienoj etikos ir kuno kulturos pamokoj,informatikoj gal tik 2krt.ir pan....galvojau manes neprileis prie egzu,bet kadangi tokia mokykla,o ir teta svietime dirba sutvarke ,bet niekas nepranese kad eik laikyt....suzinojau tik po kiek laiko kad buvau itraukta i sarasus unsure.gif ....na va taip ir liko......

sekanciais metais kazkaip dukryte maza buvo nesinorejo ir mokytis butu laiko nebuvo,dabar jau didesne o ir yra kam palikti,tai reikia baigti,o ir noras yra stoti ir toliau mokytis,nes nejauku pries vyra kakziap jis TOKS moksliukas buvo,o as cool.gif

tai va kazkaip bandysiu...vistiek manau reiks nest kazka direktorei gal pades,o musu direktore megsta tokius dalykus....

viena pazistama nunese "litu"tai nieko nemokedama islaike egzaminus ant 7-8,ir dabar studijuoja ZUA....

o jus ka manot eisit pasitikedamos savom jegom ar ka "dovanosit"..klausiu vistiek mokinames ne dieninej ir kazkaip vistiek i mus kitaip mokytojai ziuri....

Atsakyti
Nu mano istorija tai tokia baigiau 10 klasiu taip pat su tevu prieziura,geri pazymiai ir t.t Bet vel bloga kompanija nusispjoviau i mokykla ir nebeatejau i 11 klase.Tevai i Rusija vazinedavo mazai namie budavo nieks nekontroliavo.O dabar sugalvojau baigt nes be mokslo pacios zinot...
As tai nesiu aisku mokytojam nes paciam eksternu pasiruost taip kad butu geri pazymiai nezinau....nebent su kazkieno pagalba.Bet as pati savarankiskai mokaus tik matemetika tamsus miskas lotuliukas.gif Tai jau matematikei kysis garantuotas blush2.gif
O del egzaminu irgi tas pats noresi aukstesniu balu nesk doh.gif
Atsakyti
Na mano istorija tokia.... Vieną vasarą mano vaikinui nebuvo kur dėtis, nebeturėjo kur gyvent, o mes buvom kartu jau du meteliai tad mano tėveliai jo pagailėjo ir jis apsigyveno pas mus, tada būdavo taip, aš ryte į mokyklą, vyras į darbą, popiet grįštu , padarau valgyt ir prie mokslų. Na taip ir gyvenom, beveik metus, kol nesužinojom, jog laukiuos(11-toj klasėje lapkričio pabaigoje) wub.gif Pabaigiau pirmą semestrą dieniniam, o antrą jau savarankiškai.... Liepos pabaigoj pagimdžiau, ir nebegrįžau į mokyklą, nes tiesiog negalėjau, dėl vaiko....O dabar štai lyg ir žadu pabaigt....
Šiaip buvau gera mokinė, visi net akis išpūtė blink.gif , kai išgirdo jog laukiuos biggrin.gif Bet tikrai palaikė...
O dabar va perėjau į naują mokyklą, nes vis tik lengviau bendraut su mokytojais, kurie pripratę prie tokių situacijų.... Ir jaučiuos daug geriau thumbup.gif
O dėl "nešimu", tai nelabai turiu kam ir ką nešt, nes niekas už mane valstybinių neišlaikys, o aš iš penkių egaminų 4 valstybinius laikau rolleyes.gif Taip, kad.... nors nežinau kaip bus su matematika, nes "grybauju" visiškai, o man jos net nereikės niekur doh.gif Tad nebent dėl to reiks kažką nešt blush2.gif

Nu ką, aš toliau sėdu prie mokslų doh.gif 4u.gif
Atsakyti
na as ir nezinau kaip bus bet vistiek jei reikia tai reikia......... ax.gif ax.gif ax.gif

na o su nesimais as neiznau kam nesti direktorei ar mokytojams gal jus zinot kas kaip?ta drauge kur nese tai nese direktorei,nes ji jos kaimyne tai gal del to,o siaip tai kam????? pavyzdziui jeias mokysiuos individualiai tai negi sunesiu visiems mokytojams kurie bus per egzus.......gal geriau paduot tam kas "valdo"padety daugiau negu apnesiot visus ir galvot"pades-nepades" g.gif
Atsakyti