Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

user posted image

user posted image

Žinau kaip tyliai tyliai verkia miškas...
Žinau kaip jūra išsilieja iš krantų.
Žinau, kad vieną šviesų laimės rytą
Išgirsiu tavo balsą: „ATEINU“
Pačiu tyriausiu ilgesiu mane svaiginsi,
Kol mano akys tavo rankutes išvys...
Žinau, kad nieko niekada taip nemylėsiu
Kaip savo angelėlio mažojo akis...


user posted image

REKOMENDUOJAMŲ DAIKTŲ SĄRAŠAS (Vykstant į ligoninę)
1.Chalatas
2. Higienos priemones(iskaitant paketukus+ vienkartines serveteles)
3. Vanduo negazuotas (+ klizmom su milteliais 2*1 litrai)
4. Du vokeliai
5. Naktinukai (geriau nei pizama)
6. Tapkes
7. Knyga- zurnalas
8. Ranksluostukas
9. Siltos kojines

Pasiruosimas pries:
1. Tyrimai
2. Depiliacija
3. Visu aksesuaru saugus pasidejimas namie
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmazuliuke: 08 kovo 2010 - 09:06
Ačiū, mazuliuk wub.gif
Atsakyti
Visoms vaisingu plepejimu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2010 03 08, 09:59)
Visoms vaisingu plepejimu wub.gif

as jau ruosiausi sukurti temute kad galetu merginos dalintis 4u.gif

Reiketu paimt Duniu parasiuka ir pamodifikuot ten su nestukem nes labai daug nauju atsirade... blush2.gif

Beje maciau Grechene turi vaikiukus....
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 03 08, 16:16)
as jau ruosiausi sukurti temute kad galetu merginos dalintis 4u.gif

Reiketu paimt Duniu parasiuka ir pamodifikuot ten su nestukem nes labai daug nauju atsirade... blush2.gif

Beje maciau Grechene turi vaikiukus....


...aš irgi užmačiau, kad grechene mazuciai anksti pasibeldė blush2.gif nu bet sveikatytės visiems wub.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2010 03 08, 16:37)
...aš irgi užmačiau, kad grechene mazuciai anksti pasibeldė  blush2.gif  nu bet sveikatytės visiems  wub.gif

na jau ir taip istempe nes turejo dar anksciau...sveikatytes dideliausios lauksim su ispudziais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 03 08, 15:16)
Beje maciau Grechene turi vaikiukus....

Sveikinu wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos mergaites na as jau irgi po laparaskopijos. operacija praejo gerai atliko kauno klinikose smile.gif.tik kad operavusi gyditoja nieko nepaiskino (nesivargino).O pas savo gin tik po menesio . Norejau paklausti tu kurios visa tai praejo ,po kiek laiko galima planuoti nestuke.gif aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(puuke @ 2010 03 08, 22:13)
sveikos mergaites na as jau irgi po laparaskopijos. operacija praejo gerai atliko kauno klinikose   smile.gif.tik kad operavusi gyditoja nieko nepaiskino  (nesivargino).O pas savo gin tik po menesio . Norejau paklausti tu kurios visa tai praejo ,po kiek laiko galima planuoti  nestuke.gif aciu smile.gif

Priklauso nuo to ka rado.
Kadangi man nieko daugiau blogo be policistiniu kiausidziu nerado, tai planuoti leido is karto thumbup.gif ka mes ir bandome daryti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 08 kovo 2010 - 21:21
QUOTE(Ingutevi @ 2010 03 08, 21:20)
Priklauso nuo to ka rado.
Kadangi man nieko daugiau blogo be policistiniu kiausidziu nerado, tai planuoti leido is karto  thumbup.gif ka mes ir bandome daryti  blush2.gif


Tai is karto taip jau ir imat jauti uz ragu biggrin.gif ?
Nezinau, man tai kazkaip stabdos, nors operacija buvo pries savaite, siandien iseme siulus, tai taip visa pilva aplink bamba skauduliuoja, nelabai noris apie isdykavimus galvot, nors sake jau iskart galima. O ir MB taip dar nori pasaugot mane smile.gif
Atsakyti
salino saaugas ir pravale kiausintaki daugiau blogybiu nerado biggrin.gif manau ir mums laikas[COLOR=yellow]pradeti rimtais darbais uzsijimti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2010 03 08, 22:45)
Tai is karto taip jau ir imat jauti uz ragu  biggrin.gif ?
Nezinau, man tai kazkaip stabdos, nors operacija buvo pries savaite, siandien iseme siulus, tai taip visa pilva aplink bamba skauduliuoja, nelabai noris apie isdykavimus galvot, nors sake jau iskart galima. O ir MB taip dar nori pasaugot mane smile.gif

na mes 10 dienu islaukem blush2.gif o paskui atsargiai atsargiai... Manyciau savaites dar truputi mazai g.gif

QUOTE(puuke @ 2010 03 08, 22:45)
salino saaugas ir pravale kiausintaki daugiau blogybiu nerado  biggrin.gif manau ir mums laikas[COLOR=yellow]pradeti rimtais darbais uzsijimti bigsmile.gif

sekmes ir greito nestuke.gif
Atsakyti